Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás ★★★★

Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás
Jankovich Kúria Wellness Hotel RácalmásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás
Jankovich Kúria Wellness Hotel RácalmásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás

Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás bemutatkozása

A hotelnek otthont adó XVIII. században épült nemesi Jankovich Kúria az ország szívében, Rácalmás ófalujának központjában található, ősfás parkban.
A hotel szobái, lobbyja és közösségi terei egyedi belsőépítészettel, letisztult formavilággal és harmonikus színekkel várják vendégeinket, akik 23 superior, 25 deluxe szoba és egy apartman közül választhatnak.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2023. szeptember 25.a párjával járt itt
A gasztronómia hihetetlen magasfokú. A hotelben a dolgozók kedvessége páratlan, pedig gyakorta élünk különböző szállodák szolgáltatásaival, de ilyenfokú kedvességgel, rugalmassággal és még sorolhatnám a pozitívumokat ritkán ill. talán még ezen a szinten nem is találkoztunk. Ajánlom mindenképpen!
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Külső képJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Külső képJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - KörnyékJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Környék
2020. január 21.a párjával járt itt
Kellemesen toltottunk 4 ejszakat decemberben a kuriaban. Az etelek finomak voltak. Kulonosen a reggeli volt izletes. A szilveszteri mulatsagon a Black velvet zenekar nagyon jo hangulatot biztositott. A szoba amiben el voltun szallasolva eleg kicsi volt,manszard ami a felkelesnel gondot okozott,kulonos figyelmet kelett forditani arra hogy az ember ne verje be a fejet.
Kiváló 2019. augusztus 1.csoporttal járt itt
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a szállóban. 24 fős csoporttal értkeztünk és minden flottul működött. Kéréseink mindig megoldóttak, nagyon rugalmasak. A wellnes részleg is nagyon jó. A személyzett kedves, kézséges. A tisztaság is rendben van. A kertbe nagy sétákat lehet tenni, nagyon csendes, nyugodt környezetben van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 3.a párjával járt itt
Csak egy kis pihenésre vágytunk egy új helyen, amit még nem ismertünk, és ráakadtunk az interneten erre a nagyon kellemes helyre. Udvarias személyzet, tisztaság, nagyon szép környezet - bár tavasszal vagy nyáron lehet igazán pompás - remek ételek , kiváló wellness fogadott minket. Csak azt sajnáljuk hogy nem több időt töltöttünk itt.
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - VendéglátásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - WellnessJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Vendéglátás
2017. december 30.barátokkal járt itt
Ezúttal nem akartunk messzire menni, ezért választottuk a tőlünk 60 km-re található Jankovich Kúriát. Még nem jártunk itt, de sok jót olvastam róla. Már nagyon sok hazai hotelben jártunk, tehát van rálátásunk a kínálatra. Egészen a vacsoráig azt gondoltuk, hogy ez a hotel az egyik legjobb, amiben valaha is voltunk.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Alapvetően szeretem a gyerekeket, de remek, hogy egyre több szálláshely figyelembe veszi, igazán kikapcsolódni gyerek zsivaly nélkül lehet. Itt minden hónapban egy hétvégén kizárólag felnőtteket fogadnak, így örömmel választottuk ezt a szállodát.
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - KörnyékJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Külső kép
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
A személyzet őszinte kedvessége egyedülálló az egész országban. Hangulatos, igényes, stílusosan berendezett felnőttbarát szálloda, remek kirándulási lehetőséggel a Duna-parton. A szauna szeánszok kiválóak! A szálláshely büszke a gasztronómiájára, sajnos ezt a félpanziós ellátás során nem bizonyították, úgyhogy legközelebb kipróbáljuk a koreai ételeket is. Csak ajánlani tudom!
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Medence/kertJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - KörnyékJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Környék
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
A nagyon sok hasonló szálloda közül ez kiemelkedik. Az egyik tényező, ami kiemeli a személyzet kedvessége, figyelmessége - és nem csak a tartózkodás alatt; ezt már a foglaláshoz kapcsolódó levelezés során is tapasztalhattuk. A másik, amit fontosnak találok említeni a gasztronómia; kipróbáltuk például a koreai vacsorát a különteremben, ami egyedülálló, különleges élmény volt.
Kiváló 2016. szeptember 25.a párjával járt itt
Egy szeptemberi napos délután érkeztünk meg a Jankovics-kúriába,szívélyes fogadtatás,gyors becsekkolás ,kellemes környezet és teltház várt ránk. Budapesthez közel eső kis városkát igen szeretettel látogatják a Pest környékén lévő cégek és tartanak itt csapatépítő tréninget.
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - VendéglátásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - WellnessJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - BelsőJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Medence/kertJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Külső képJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Medence/kertJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - VendéglátásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - VendéglátásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - VendéglátásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Külső képJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - WellnessJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Szobák
Átlagos 2016. május 4.csoporttal járt itt
Februárban a személyzet még nem igazán volt felkészült. A welnes rész elég kicsinek bizonyult télen, de a szolgáltatáshoz nyújtott kellékek és a pihenő szoba nagyon hangulatos volt. Sétálni lehetett, csocsózni délután nem? ? Hangulatos volt az esti kivilágítás, szép volt a szállodához kapcsolódó udvar rész, ami még a tél végett nem volt belakva.