hegizoli

hegizoli adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő
Regisztráció2013.11.25
Utoljára itt2018.02.13

Kiváló 2013. november 25.családjával járt itt
Vadászi étterem Vecsés. Svédasztalos kínálat,korlátlan fogyasztás,levesek,sültek,rántott félék,vegásoknak is ,köretek,desszertek. . . . . . mindez baráti árakon. Kedves sógornőm invitálására , elmentünk az étterembe és megkóstoltunk 1 - 2 alkotást Kedvencem lett a sonkával-sajttal töltött rántott csirkemell.
2015. február 20.családjával járt itt
Torkos csütörtök alkalmából látogattuk meg az éttermet,11 főre foglaltattunk asztalt,családdal,barátokkal közösen. Vacsora időben érkeztünk és az asztalunk szépen teritékezve volt. A kiszolgálás kedves,készséges volt. Azonnal elláttak étlappal. Talán azt hiányoltuk,hogy a feltüntetett ételek főbb összetevőit nem tüntették fel.
Kiváló 2018. február 4.családjával járt itt
Vecsésen járva mindig betérünk az étterembe.Kitűnő ételek.ízek svédasztalos kínálatban és mindezek mellett,baráti árakon.Az étterem hangulatos,családias.Akármikor betérünk ide az ételek kiválóak,széles választékúak.
Mindenkinek csak ajánlani tudom,próbálja ki egyszer.Visszatérő lesz.