Vadászi Étterem Vecsés

12.26-30.
Airport Hotel Budapest Vecsés

Vadászi Étterem Vecsés vélemények

Kiváló 2018. február 4.családjával járt itt
Vecsésen járva mindig betérünk az étterembe.Kitűnő ételek.ízek svédasztalos kínálatban és mindezek mellett,baráti árakon.Az étterem hangulatos,családias.Akármikor betérünk ide az ételek kiválóak,széles választékúak.
Mindenkinek csak ajánlani tudom,próbálja ki egyszer.Visszatérő lesz.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Egy ideje készültünk már meglátogatni a helyet, csak a viszonylag korai zárás miatt most került sor rá. Rendkívül széles ételválasztékkal, kiváló ár/érték aránnyal dolgoznak. Nyüzsgött a hely a gyerekektől. A felszolgáló hölgyek mosolygósak, kedvesek. Az ételek jó ízűek. A helyiség kissé levegőtlen volt.
Kiváló 2017. május 10.családjával járt itt
A vecsési Vadászi Éttermet közel 20 éve ismerem. Anno, amikor még nem korlátlan ételfogyasztás volt, akkor is kiválóan főztek, a kiszolgálás udvarias volt akkor is és most is. Több alkalommal - valamilyen ünnep alkalmából - ott ebédeltünk. A minőség semmit sem változott. Mióta korlátlan ételfogyasztásos üzemmód van, még többen látogatják.
Kiváló 2017. március 5.a párjával járt itt
Vecsésen járva a helybeliektől érdeklődtünk, hol találunk egy jó éttermet, így jutottunk ide. Mindjárt láttuk, hogy jó helyen járunk, mert nagy volt a forgalom. A korlátlan svédasztalos fogyasztás olcsó, az ételek finomak és változatos a választék. Hangulatosan berendezett családias hely.
Vadászi Étterem Vecsés - Étlap/itallapVadászi Étterem Vecsés - Étel/italVadászi Étterem Vecsés - Étel/italVadászi Étterem Vecsés - Étel/italVadászi Étterem Vecsés - BelsőVadászi Étterem Vecsés - Étel/italVadászi Étterem Vecsés - Étel/ital
Kiváló 2016. október 7.családjával járt itt
Többször voltunk már. Mindig barátságos és gyors volt a kiszolgálás. Az ételek nagyon ízletesek. A svédasztalos kínálat mindig bőséges. Szerintem mindenki talál magának kedvencet. Nagyon jó, hogy sokféle étel van a kínálatban, és több desszert közül is lehet választani. Több féle saláta is van a palettán.
Kiváló 2016. február 1.egyedül járt itt
Csak csupa Jót Tudok Róla mondani,szinte naponta járok oda.
Nagyon Jó a kiszolgálás,kifogástalanok az alkalmazottak és nagyon kedvesek.
Nagyon jók az ételek,szeretek oda járni. Tisztaság van. Rengetegen járnak oda. Nagyon jó,hogy vállalnak rendezvényeket is,nagyon jók az árak is. Előnyös az is hogy késő estig nyitva vannak. Nagyon barátságosak és közlékenyek az emberekkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 25.barátokkal járt itt
December elején mentünk át egy baráti társasággal a vendéglőbe az egyik résztvevő ajánlására Gyálról. Egy nagyon barátságos hangulatú , családias környezetben találtuk magunkat. Svédasztalos önkiszolgálás során házias ételeket- leveseket , húsféléket - ehetünk korlátlan mennyiségben .
Vadászi Étterem Vecsés - Étel/italVadászi Étterem Vecsés - EgyébVadászi Étterem Vecsés - EgyébVadászi Étterem Vecsés - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. február 6.családjával járt itt
Lakóhelyem kedves étterme. Minden nap 11 és 18 óra között lehet svédasztalról, meghatározott összegért, akár töménytelen mennyiségű ételt elfogyasztani. A kínálat ár-érték arányban tökéletes. Kétféle leves, min. 3-4 féle húsétel, többféle köret, saláták. Az egyetlen, amit szegényesnek tartok a desszertkínálat, dehát ez nem egy cukrászda.
Kiváló 2014. augusztus 20.családjával járt itt
párom talált rá erre az étteremre és rögtön meginvitált engem hogy próbáljuk ki együtt is neki nagyon megtetszett nagyon olcsó árért lehet svédasztalról étkezni------hát volt némi fent tartásom ezzel kapcsolatban elmentünk szétnéztem a helység megfelelt nem volt semmi ellenérzésem elsőre, hát megnéztem a felhozatalt és meglepődtem, volt tényleg mindenféle étel a a nagy bendőjűeknek és a trendin étkezőknek is, valóban mindenki talál magának megfelelőt a választékban.
Kiváló 2013. november 25.családjával járt itt
Vadászi étterem Vecsés. Svédasztalos kínálat,korlátlan fogyasztás,levesek,sültek,rántott félék,vegásoknak is ,köretek,desszertek. . . . . . mindez baráti árakon. Kedves sógornőm invitálására , elmentünk az étterembe és megkóstoltunk 1 - 2 alkotást Kedvencem lett a sonkával-sajttal töltött rántott csirkemell.