horgica

horgica adatlapja

Nagykanizsán élek,két felnőtt fiú anyukája vagyok,és 28 kis óvodás "pót mamája" minden nap,mivel óvónőként dolgozom 37éve. Imádom a természetet,a jó ételeket nemcsak enni,de főzni is szeretem.Állat barát vagyok,a helyi menhely önkéntese egyben,sokat segítek az árva kidobott jószágokon. Az én 10éves tacsim is valamikor menhelyes volt.Párommal együtt sokat kirándulunk,és ha anyagi helyzetünk engedi új helyeket fedezünk fel az országban.A Balaton szerelmesei vagyunk.Nyári szünetben sok időt töltünk a tónál.Télen szeretünk welnesezni,több helyen jártunk már.
Általában autóval utazunk,étteremben alkalmanként járunk,de több helyen megfordultunk már,ha inyencségeket szeretnénk kipróbálni.
Regisztráció2013.04.15
Utoljára itt2013.05.14

Kiváló 2013. április 16.barátokkal járt itt
Patóhegyi borházfalura a facebook oldalán találtam rá. Megragadtak a képek és máris felvettem a kapcsolatot velük. . Aki csendre,falusi vidékre vágyik, igazi mézeskalács házikóba,próbálja ki! Télen voltunk,szeretettel fogadtak,kostolóval kínáltak,és előre befűtött házzal vártak.
Felhasználó fényképei:
Patóhegyi Borházfalu Petrikeresztúr -