Patóhegyi Borházfalu Petrikeresztúr

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Patóhegyi Borházfalu Petrikeresztúr vélemények

Kiváló 2017. szeptember 1.barátokkal járt itt
Négy házat használtunk, a kialakítás, a berendezés ízléses, kifogástalan.
Egy születésnapi bulihoz csodálatos helyszín.
A házak is jól felszereltek, de egy bográcsozáshoz, sütögetéshez a közösségi épület tökéletes helyszín.
A helyiekkel igazi, házi rétest, pogácsát süttetünk a vacsorához, ajánlom mindenkinek, mert nagyon finom volt.
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Amennyiben egy mesébe illő szállást keres,Ön jó helyen jár. Budapesttől alig kétórányi autókázás után rátaláltunk életünk egyik legromantikusabb kuckójára. A tulajdonos szívélyes fogadása,gondoskodása csak emelte a hely báját. A háziasszony tökéletes ízléséről árulkodnak a bútorok,és a használati tárgyak.
Kiváló 2014. június 17.barátokkal járt itt
Nagyon élveztük a meseszerű házacskákat. Szép, tiszta szobák kényelmes és ízléses berendezéssel. A cserépkályha kellemes meleget adott (tulajdonos fűtött be). Szomszéd házak lakói nem zavartak bennünket. Nagyon jól éreztük magunkat a "közös" ebédlőben, ahol nagyon ízleteset - helyi különlegességet - főzött a tulajdonos. Kellemes borozgatás mellett élveztük a csodás környezetet.
Kiváló 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
A szallashu oldalon találtuk ezt a szállást. Gyönyörű környezet, igényesen, hangulatosan berendezett kis házikók. Igazi mesés környezet a pihenésre vágyóknak. Csend, nyugalom, jó levegő, és a házigazda kedvessége garancia a jó kikapcsolódásra. Kisgyermekkel jártunk itt, de minden adott volt a pihenésre. Remélem még lesz szerencsénk visszamenni.
Kiváló 2013. április 16.barátokkal járt itt
Patóhegyi borházfalura a facebook oldalán találtam rá. Megragadtak a képek és máris felvettem a kapcsolatot velük. . Aki csendre,falusi vidékre vágyik, igazi mézeskalács házikóba,próbálja ki! Télen voltunk,szeretettel fogadtak,kostolóval kínáltak,és előre befűtött házzal vártak.
Patóhegyi Borházfalu Petrikeresztúr - Belső