HTC_One

HTC_One adatlapja

Regisztráció2014.06.30
Utoljára itt2014.06.30

2014. június 30.a párjával járt itt
Nagyon jó a megközelíthetősége, a tetőtéri szobában a tisztasággal sem volt igazából probléma egy-két pókhálót leszámítva az ablakban. Csak reggelit ettünk helyben, azzal szintén meg voltunk elégedve, egyedül az ágyak kényelmetlensége és a tetőtéri ablak sötétítésének megoldatlansága volt zavaró.
Gyenge 2014. június 30.a párjával járt itt
Az étterem igényes, hangulatos, jó helyen van, a kiszolgálással nem volt probléma, de az ételek minősége borzalmas. Már az feltűnő volt, hogy 5-10 percbe sem telt és megkaptuk a rendelt ételeket, de aztán hamar ki is derült, hogy miért: A csülkös bableves konkrétan valami porleves volt, a gumi állagú cigánypecsenye pedig nem tudom minek készült eredetileg, de finoman szólva sem volt se friss, se ízletes.
Kovács-Kert Étterem válasza
Tisztelt Értékelő! Ha én egy étteremben étkezek és nem vagyok valamivel megelégedve, akkor én ott a helyszínen szólok. Minden vendégtől meg kérdezzük, hogy, hogy ízlett, rendben volt e minden? Ilyen jellegű reklamáció nem érkezett hozzám és a tányérokat legnagyobb részben üresen hozzák le a pincérek.
2014. augusztus 26., Kovács Gábor, tulajdonos