2025 Visegrád, Rév u. 4.

1. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
1. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, francia, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Gösser, Soproni

Kovács-Kert Étterem Visegrád bemutatkozása

A város központjában található éttermünkben házias ízekkel, gyors, figyelmes kiszolgálással várjuk kedves vendégeinket.
Az étterem alkalmas családi és baráti találkozók, ünnepségek lebonyolítására.
Ha Visegrádon egy csendes, hangulatos ... Tovább >>
Az étterem alkalmas családi és baráti találkozók, ünnepségek lebonyolítására.
Ha Visegrádon egy csendes, hangulatos helyre szeretne beülni, térjen be hozzánk! Szeretettel várjuk Önt akkor is, ha csak egy csésze kávét szeretne ebben az elegáns miliőben elfogyasztani, vagy ha egy családi ünnepet szeretnének nálunk tartani.

Kovács-Kert Étterem Visegrád képei

Kovács-Kert Étterem Visegrád vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Nem először jártunk Visegrádon, de mindig ezt az éttermet választottuk. Kiválóak az ételek,minőséget és mennyiséget tekintve. A két felszolgáló a kedvességével és közvetlenségével még tovább emeli az étterem színvonalát. Sok sikert kívánunk további munkájukhoz!Bármikor erre járunk, biztos, hogy idejövünk!

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Előzetesen sok jó véleményt olvastam erről a visegrádi étteremről. Most már én is csatlakozom hozzájuk. Tényleg jó hely! Ami a legfontosabb: az ételek kiválóak, frissen készülnek. Az adagok bőségesek. (Nekem a kis adag is bőven elég volt. )
A kiszolgálás figyelmes, udvarias (és nem csupán udvariaskodó). Nyáron, természetesen a kerthelyiség a sláger.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki nem szeretne időzni az étkezéssel az is nyugodtan keresse fel az éttermet, mert gyors és udvarias a kiszolgálás. Az étlap nagyon gazdag, nagy a kínálat. A frissen sültek is hamar elkészülnek. Az adagok megfelelőek, az ételek szépen tálaltak és rendkívül finomak. A jó időben a kerthelység hangulatos, kélnyelmes étkezést biztosít, de a belső helységek is izlésesen berendezettek.

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem véletlenül értékelik a legjobb étteremnek Visegrádon. Családi kirándulásunk előtt olvastam az oldalon az értékeléseket, terveztük, hogy eljövünk ide is. Első este csak séta közben láttuk az étterem épületét, kívülről is nagyon hangulatos és stílusos. Másnap ebédeltünk ott, nagyon szép, barátságos környezetben. Nagyon sokféle étel közül lehet választani, korrekt árakon.
Válasz az értékelésre - 2018. február 21.
Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
Tisztelettel:
Kovács Gábor, tulajdonos

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal tértünk be egy kirándulás után megfáradva, éhesen, és nem kellett csalódnunk! Az ételek finomak, bőségesek, családias-baráti hangulatu terek. . . Nagyon kellemes és jó hangulatu estét töltöttünk az étteremben! Amit külön kiemelnék: az aznap este felszolgáló fiatal pincér humora, segítőkészsége illetve kiváló, gyors és precíz vendégközpontu munkája!
Válasz az értékelésre - 2018. január 16.
Nagyon szépen köszönjük az értékelést! Szeretettel várjuk Önöket ismét máskor is!
Kovács Gábor, tulajdonos

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
5 fős baráti társasággal tértünk be ide. 9 éve jártunk már itt, most sem csalódtunk. Mint előzőleg, most is a teraszt választottuk. A kis kerti helyiség barátságos, a benti helyiségek is szépen kialakítottak. Az étel bőséges volt és finom. Mindannyian meg voltunk elégedve. A kiszolgálás nagyon barátságos. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha Visegrádon jár és egy kellemes éttermet keres.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom, házias ételekkel, gyors, udvarias kiszolgálással és tisztasággal Visegrád egyik legjobb étterme.
A felszolgáló hölgy barátságos, közvetlen, nem szokványosan erőltetett udvariasságú. Igazi "békebeli" hangulatot és ételeket kaphat az, aki ide betér.
Nagyon elégedetten távoztunk, ha ismét Visegrádon járunk, nem hagyjuk ki ez az éttermet.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk utolsó napján jutottunk el a Kovács kert étterembe. Nagyon elégedettek voltunk, mind az ételekkel, mind a kiszolgálással! Más éttermekhez viszonyítva az étlap kínálata bőséges. Főleg halakból. Sajnáljuk, hogy az utolsó napon tértünk be ide, és már nem volt alkalmunk visszatérni, és megkóstolni a többi finomságot! Csak ajánlani tudjuk!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Miután elmenekültünk egy közeli étteremből, tértünk be a Kovács-Kert Étterembe. Kedvesen fogadtak, gyorsan kiszolgáltak. A "Harcsaszeletek rántva, vegyes körettel", "Szezámmagos bundába „bújtatott” jércemell rántva, vegyes körettel", a "Sajtos-tejfölös spagetti", a "Rántott sajt hasábburgonyával" talán nem a legfantáziadúsabb ételkülönlegességek, de családommal ezeket fogyasztottuk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom kajákat ettünk barátnőmmel a Fellegvári séta után. A NETen nézegettem az Éttermeket a leírások alapján és ez volt szinpatikus az összes közül amit ott Visegrádon találtam. A kiszolgálás is "jól működött" kedvesek és rendesek voltak. A bejárat egy kicsit el van "dugva" két lakás között és két fa is takarja egy kicsit.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Konti "Teszt" Hotel
teszt
2019.02.15. - 2019.04.30.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.792 - 12.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 9.607,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Jagelló Business Hotel
2019.04.20. - 2019.07.19.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 30.600,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó.
2019.04.21. - 2019.12.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.06.13. - 2019.06.15.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Kovács-Kert Étterem VisegrádX