ihevesi

ihevesi adatlapja

Regisztráció2018.02.26
Utoljára itt2018.02.26

Kiváló 2018. február 26.a párjával járt itt
Nagyon ízléses a berendezés, a wellness tiszta, az ételek finomak. Tetszett, hogy a medencében ülve koktélozhattunk. Egészében véve ez egy elegáns szálloda, megfizethető áron. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Colosseum Wellness Hotel válasza
Tisztelt Kovács Józsefné!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk szolgáltatásai elnyerték tetszésüket. Bízom benne, hogy mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket és ismét bebizonyíthatjuk, hogy mindent megteszünk annak érdekében, hogy kellemesen érezzék magukat szállodánkban.
2018. február 28., , Colosseum Wellness Hotel
Kiváló 2022. február 28.a párjával járt itt
Másodszor voltunk itt, mert nagyon tetszett már első alkalommal is. Nagyon szép, tiszta, kényelmes szoba, tiszta fürdőszoba. A wellness részleg is kielégít minden igényt. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges finom. Az egyedüli "hiányosság", hogy nem volt választék sertéshúsból készült ételekből.
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Örömünkre szolgál, hogy már több alkalommal is szállodánkat választották kikapcsolódásuk helyszínéül. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak szobáink kényelmével, a szálloda wellness részlegének szolgáltatásaival és a tisztaságra való odafigyeléssel.
2022. március 2., , Colosseum Wellness Hotel