Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
10. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
Többek ajánlásából és a netes véleményekből állt össze az úti célunk szállása. 25 évvel ezelőtt Szegeden voltunk nászúton és most ismét oda szerettünk volna menni. Ehhez remek választás volt a Colosseum. Nem csalódtunk mindent megkaptunk amit egy szállodától el lehet várni és minőségben is hozza a 4*-os kategóriát.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Nagyon szép a szálloda, a személyzet segítőkész és kedves. A félpanziós ellátás nagyon jó, én már máskor is voltam, ezért mentünk most oda, mert akkor is tetszett.
Válasz az értékelésre - 2020. június 29.
Kedves Zsuzsanna! Szeretnénk megköszönni, hogy már több alkalommal is szállodánkat választották kikapcsolódásuk helyszínéül. Örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak mind a szolgáltatásaink színvonalával, mind a kollégák munkájával. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is. Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Nagyon szépen köszönjük hogy ott lehettünk. Most voltunk ott 3. alkalommal. Köszönjük szépen a személyzet kedvességét, segítő szándékukat. Ami nagyon tetszett, hogy mindenki mosolygót. Őszintén írom, hogy fájó szívvel hagytuk ott a szálláshelyet. Szeretnénk újra vissza menni. Sok helyen voltunk, de talán ilyen hely az országban sincs.
Válasz az értékelésre - 2020. március 19.
Kedves Rajos Márta és Kun Gábor!
Örömmel olvastuk elismerő értékelésüket szállodánkról. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalataikat, élményeiket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Remek 4-napot töltöttünk a szállodában, mint visszatérő vendégek. Most sem csalodtunk. Kiváló a szolgáltatás. Szép tiszta szobák, ízletes, finom fogások az étteremben, kedves udvarias kiszolgálás az étteremben. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Azt hiszem visszatérő vendégek leszünk a jövöben is! Köszönjük az élményt! Kádár Istvánné.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Kádár Istvánné!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Mindig örömmel tölt el bennünket, ha vendégeink tervezik a visszatérést szállodánkba, mert ez egy olyan visszajelzés a részünkre miszerint jól érzeték Magukat a legutóbbi tartózkodás ideje alatt. Bízunk benne, hogy mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Nagyon kedves, figyelmes segítőkész személyzet! Az étel választék bőséges és nagyon finom. A gyógyfürdőt is lehetett korlátlanul használni ez nagyon jó volt. Mind aktív, mind passzív pihenésre kitűnő hely.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Horváth Krisztina!
Köszönjük, hogy időt szakított a visszajelzésre. Örömmel olvastuk elismerő értékelésüket szolgáltatásainkról. Örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak a kollégák munkájával. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Nagyon jól éreztük magunkat. Rosszat nem lehet mondani,mert minden nagyon jó volt. Az ételek nagyon ízletesek voltak, a személyzet rendkívül udvarias. Ami nekem nem tetszett-(de erről a szálloda nem tehet)-az átjáró folyosó a kinti fürdőbe. Ott megtanul még a leglassúbb ember is gyorsan járni,mert eléggé huzatos.
Válasz az értékelésre - 2020. február 24.
Kedves Szadai György!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük, folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk éttermi szolgáltatásai elnyerték tetszésüket.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 15.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzet minden tagja nagyon kedves és segítőkész. A gluténmentes ételek átlagon felüliek voltak, a vacsoránál a süteményeknél volt némi bizonytalanság a jelölést illetően. A szálloda szép és komfortos, esetleg a hőmérséklet lehetne magasabb főként a wellness részlegen.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Nagyon tetszett hogy a Hotelből közvetlen átjárás van a gyógyfürdőbe. Nagyon tetszettek hogy üvegből van a lift. A koktél medence is fantasztikus s nagyon kedvesek voltak a pincérek.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Juhász Adrienn!
Megtisztelő értékeléséért és kiemelkedő pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk építészeti kialakítása, wellness részlegünk és a szomszédos Szent Erzsébet Gyógyfürdő számos medence és szauna kínálata mellett, a személyzet odafigyelése is elnyerte tetszésüket.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsony előtti időszakban szerettem volna beszélni az értékesítési vezetővel (recepció az ügyben nem volt kompetens) 3 napig hiába kerestem telefonon, majd közölték hogy 1 hétre szabadságra ment! Helyettes nincs! Itt szeretném megjegyezni azt is hogy a hotel egyetlen vezetékes számát 10-ből 1x veszik fel! Nyitás óta jártunk a hotelbe, de egyre lejjebb csúszik!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Csodálatos és nagyon tiszta hely a személyzet érezteti az emberrel, hogy egy nagyon szuper helyen van minden kérdésre mosolyogva és nagy szeretettel adnak választ. Az étkezés a kiszolgálás az ételek minősége szinte minden képzeletet felül múlt. Fogunk még menni mert egy csodálatos élménnyel lettünk gazdagabbak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 27.
Kedves Dimovics Arnold!
Köszönjük, hogy szállodánkat maximális pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Szent János Üdülőház
Érvényes: 2021.07.09-ig
Grand Hotel Glorius
Makó
6 nap/5 éjszaka 11.390 - 21.930,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Vén Diófa De Lux Panzió
Érvényes: 2021.07.09-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.221 - 17.469,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Auris Hotel Szeged
Szeged
Akár 1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és medence használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Mórahalom környékén
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)
5 éjszakás ajánlat félpanzióval (min.5 éj)

MórahalomX