Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
12. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 15.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzet minden tagja nagyon kedves és segítőkész. A gluténmentes ételek átlagon felüliek voltak, a vacsoránál a süteményeknél volt némi bizonytalanság a jelölést illetően. A szálloda szép és komfortos, esetleg a hőmérséklet lehetne magasabb főként a wellness részlegen.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsony előtti időszakban szerettem volna beszélni az értékesítési vezetővel (recepció az ügyben nem volt kompetens) 3 napig hiába kerestem telefonon, majd közölték hogy 1 hétre szabadságra ment! Helyettes nincs! Itt szeretném megjegyezni azt is hogy a hotel egyetlen vezetékes számát 10-ből 1x veszik fel! Nyitás óta jártunk a hotelbe, de egyre lejjebb csúszik!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Csodálatos és nagyon tiszta hely a személyzet érezteti az emberrel, hogy egy nagyon szuper helyen van minden kérdésre mosolyogva és nagy szeretettel adnak választ. Az étkezés a kiszolgálás az ételek minősége szinte minden képzeletet felül múlt. Fogunk még menni mert egy csodálatos élménnyel lettünk gazdagabbak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 27.
Kedves Dimovics Arnold!
Köszönjük, hogy szállodánkat maximális pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A svédasztal választéka finom és változatos volt, a személyzet nagyon figyelt az utántöltésre. A wellness részleg nagyon tetszett, bár a gőzkabin nem működött. Különösen jó volt a gyógyfürdőbe való közvetlen átjárás. Negatívum, hogy a szobánk sötét és levegőtlen volt, amivel sajnos nem tudtunk megbarátkozni.
Válasz az értékelésre - 2019. december 27.
Kedves Nagy Zsolt!
Köszönjük, hogy értékes és hasznos tapasztalatait és véleményét megosztotta velünk. Örömünkre szolgál, hogy éttermi kínáltunkkal, wellness részlegünkkel, valamint a személyzet munkájával teljes mértékben elégedettek voltak. Javasoljuk, hogy következő alkalommal a külső köríven elhelyezkedő Superior típusú vagy Deluxe típusú szobát válasszák foglaláskor.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Minden kiváló volt! A szobai TV-ben ment az egyes csatornán a reklámfilm a fürdőről,de a fürdő területén kerestem,de nem találtam azt az ifjú hölgyet.aki a filmben szerepelt. Kérem észrevételemet továbbítani ,a nejemnek nem ,de a fürdőnek igen,ha merik!!
Válasz az értékelésre - 2019. november 7.
Tisztelt Magyarosi Mihály!
Hálásak vagyunk, hogy időt szakított szállodánk értékelésére, és a Önöktől kapott maximális pontszámokért. A Szent Erzsébet Gyógyfürdő extra szolgáltatásaival kapcsolatos észrevételét továbbítottuk az illetékes kollégák felé. Az illetékesek tájékoztatása alapján az Ön által látott videó több, mint 8 éve készült.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 éjszakát töltöttünk a Colosseum hotelben, és még el tudtunk volna viselni pár napot. Nagyon kényelmes, tiszta szobát kaptunk, ami jellemző az egész szállodára. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. Egy szóval minden tökéletes volt. Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Tisztelt Tóth Jánosné!
A megtisztelő pontszámot és a dicsérő szavakat nagyon szépen köszönjük. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk szobáinkat kialakítása, éttermi szolgáltatásai mellett, a tisztaságra való odafigyelés is elnyerte tetszésüket. Reméljük, hogy hamarosan ismét elégedett vendégeink között köszönthetjük Önöket.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák. Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész. Nem bántuk meg, hogy itt voltunk. Máskor is vissza térünk! Negatívumot nem tudok mondani.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. október 8.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas munkához, amivel feledhetetlenné varázsolják a Vendégek pihenését!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Colosseum hotel szolgáltatásai megfelelnek a tájékoztatóban szereplő ismertetőben foglaltaknak. A személyzet kedves, segítőkész. A strandon lévő pultnál az italos részlegen lehetne igazodni a többi bűfé nyitátásához.
Válasz az értékelésre - 2019. október 8.
Kedves Szakály József!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Kollégáink munkájára vonatkozó dicsértéért hálásak vagyunk. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 24.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
Napi árak, ellátás nélkül, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.01.19.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Auris Hotel Szeged
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
2020.02.16. - 2021.01.19.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Vén Diófa Vendégház Szeged
Érvényes: 2021.01.19-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.155 - 24.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
3 éjszakás ajánlat félpanzióval (min.3 éj)
Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)

MórahalomX