Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 24 mórahalmi szállás közül
3. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 6.
A szálloda személyzete kedves, előzékeny és segítőkész volt. Tiszta, rendezett, elegáns környezet. A közvetlen kijárás a fűdőben nagyon jó volt. A strand ápolt, tiszta, gondozott volt, arborétumnak megfelelő. A füvet gondozták. A szelektív gyüjtés megoldott és mindenki tiszteletben tartja a dolgozók munkáját, vigyáz a tisztaságra.
Válasz az értékelésre - 2021. június 9.
Kedves Olga!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, hogy szállodánk elhelyezkedése és kollégáink hozzáállása elnyerte tetszésüket. Bízunk benne, hogy rövidesen újra ellátogatnak szállodánkba, és élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.
2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 29.
bárkinek szivfájdalom nélkül ajánlanám. . A személyzet mind az étteremben mind a recepcion előzékeny udvarias. És nem szabad elfeledkezni a tisztaságrol sem ami a rendkivül tapintatos takaritó személyzetnek köszönhető. Az ételválaszték különleges és nagyon finomak az ételek. . A medencék tisztasága is tökéletes.
Válasz az értékelésre - 2021. június 2.
Kedves Fekete Károly!
Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül a Colosseum Hotelt választották. Örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak a szolgáltatásaink színvonalával, ételválasztékkal, tisztasággal és a kollégák munkájával. Reméljük, hogy hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket.

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 26.
Gyönyörű tisztaság az egész városban,kedves emberek!A szálloda meg egyszerűen pazar!!!!Az az érzése az embernek hogy minden dolgozó ugrásra kész ha szeretnék valamit megkérdezni vagy csak informálódni.Kulturált ,tiszta modern szálloda kiváló a wellnesz szuper a fürdő komplesszum.Kár lenne bárkinek is kihagyni.
Válasz az értékelésre - 2021. május 27.
Kedves János!
Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, amelyet őszinte örömmel olvastunk. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Szállodánk minden részlegének dolgozója, folyamatosan azon és azért dolgozik, hogy vendégeinket a lehető legmagasabb színvonalon szolgálja ki.

Alynka TOP szállásértékelő
Értékelt: 2020. december 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunkat töltöttük itt a gyerekekkel. Ami nagyon megtetszett a szállodában, a tisztaság. Nemcsak a szobák, hanem a wellness részleg is nagyon tiszta volt. Az ételek finomak, külön gyerekeknek is készítettek ételeket. Szimpatikus volt, hogy külön kérés nélkül volt asztal foglalva számunkra (nagyobb társasággal érkezőknek automatikusan volt asztal lefoglalva).

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
Sok helyen jártunk már ,de eddig ez a hotel volt a legjobb minden tekintetben. A szálloda rugalmas és segítőkész ,többször kellett időpontot módosítanom egyéb okok miatt. Szépek a szobák és tágasak. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Biztos hogy visszajáró vendégek leszünk :))
Válasz az értékelésre - 2020. november 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül a Colosseum Hotelt választották. Örömmel olvastuk, hogy a szállodában töltött napok kellemesen teltek és teljes mértékben elégedettek voltak akár a szobáink felszereltségével, akár az éttermi ételválasztékukkal. A személyzettel kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Nagyon kényelmes és tiszta szoba (a legtisztább, ahol eddig laktam szállodában Magyarországon), a wellness elemek szinte állandóan működtek, külön szerettük a koktélmedencét. Az étel is itt volt a legfinomabb az eddig kipróbált hazai szállodákból. Másodjára voltunk, legutóbb is így gondoltuk és most is.
Válasz az értékelésre - 2020. október 11.
Kedves Éva! Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban, és hogy elégedettek voltak a wellness részleg szolgáltatásaival, éttermünk kínálatával, valamint a tisztaságra való odafigyeléssel is. Bízunk benne, hogy következő látogatásuk is hamarosan elérkezik.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Minden nagyon remek és kifogástalan volt. Egyedül az az észrevételem volna ,hogy az erkélyajtókra szúnyoghálót tehetnének mert, így ősszel a poloska invázió elég kellemetlen volt.
Válasz az értékelésre - 2020. október 11.
Kedves Erika! Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban. A szúnyoghálóval kapcsolatos észrevételét köszönettel megkaptuk, igyekszünk a jövőben a lehetőségekhez mérten javaslatát megfontolni. Visszavárjuk Önöket a következő alkalommal is.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Top, top, top kiszolgálás, szállás és vendéglátás. A tisztaság kifogástalan, a személyzet barátságos és kedves. A fürdő 2 tucat medencéjével fantasztikus. Mindenkinek ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 24.
Kedves Veronika!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Örömünkre szolgál, hogy a szállodánk éttermi szolgáltatásai, és a szállodával összeépített Szent Erzsébet Gyógyfürdő elnyerte tetszésüket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Nagyon kényelmesek voltak az ágyak, segítőkész és előzékeny a személyzet és finomak az ételek. A szállodában jó illat és tisztaság dominált. A medencék nagyon kellemes hőmérsékletűek voltak és az éjszakák csendjét sem zavarta meg semmi. Azzal, hogy lehetővé tették a strandfürdő medencéinek használatát, szélesebb spektrumot kínáltak a kikapcsolódáshoz és a szabadidő eltöltéséhez.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 24.
Kedves Mónika!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, szállodánk kialakítása, szobáink kényelme, éttermi választékunk és a tisztaságra való odafigyelés is elnyerte tetszésüket. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szoba hatalmas , már-már lakosztálynyi a fürdő helység modern kényelmes a terasz akkora ,hogy lábtengózni is lehetne az ágy és a két szófa pazar....bár csak pár évvel korábban laktunk volna itt... Nagyon meg voltunk elégedve. A Szent Erzsébet termál csak fokozta az élményt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 28.
Kedves Zsiros Tibor!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szállodai szobák kialakításával és kényelmével, és kellemes érezték magukat nálunk. Bízunk benne, hogy rövidesen újra ellátogatnak szállodánkba és ismét élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, Szent Erzsébet Gyógyfürdő medencéinek használatával, parkolással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, Szent Erzsébet Gyógyfürdő medencéinek használatával, parkolással
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 44.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.05.08-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Turul Tanya
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 21.056,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 24.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, Szent Erzsébet Gyógyfürdő medencéinek használatával, parkolással
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.245 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
4 nap/3 éjszaka 10.333,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, kerékpár-használattal, fürdőköntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.21-ig

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)

MórahalomX