Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
6. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

Értékelt: 2020. december 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunkat töltöttük itt a gyerekekkel. Ami nagyon megtetszett a szállodában, a tisztaság. Nemcsak a szobák, hanem a wellness részleg is nagyon tiszta volt. Az ételek finomak, külön gyerekeknek is készítettek ételeket. Szimpatikus volt, hogy külön kérés nélkül volt asztal foglalva számunkra (nagyobb társasággal érkezőknek automatikusan volt asztal lefoglalva).

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
Sok helyen jártunk már ,de eddig ez a hotel volt a legjobb minden tekintetben. A szálloda rugalmas és segítőkész ,többször kellett időpontot módosítanom egyéb okok miatt. Szépek a szobák és tágasak. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Biztos hogy visszajáró vendégek leszünk :))
Válasz az értékelésre - 2020. november 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül a Colosseum Hotelt választották. Örömmel olvastuk, hogy a szállodában töltött napok kellemesen teltek és teljes mértékben elégedettek voltak akár a szobáink felszereltségével, akár az éttermi ételválasztékukkal. A személyzettel kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Nagyon kényelmes és tiszta szoba (a legtisztább, ahol eddig laktam szállodában Magyarországon), a wellness elemek szinte állandóan működtek, külön szerettük a koktélmedencét. Az étel is itt volt a legfinomabb az eddig kipróbált hazai szállodákból. Másodjára voltunk, legutóbb is így gondoltuk és most is.
Válasz az értékelésre - 2020. október 11.
Kedves Éva! Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban, és hogy elégedettek voltak a wellness részleg szolgáltatásaival, éttermünk kínálatával, valamint a tisztaságra való odafigyeléssel is. Bízunk benne, hogy következő látogatásuk is hamarosan elérkezik.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Minden nagyon remek és kifogástalan volt. Egyedül az az észrevételem volna ,hogy az erkélyajtókra szúnyoghálót tehetnének mert, így ősszel a poloska invázió elég kellemetlen volt.
Válasz az értékelésre - 2020. október 11.
Kedves Erika! Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban. A szúnyoghálóval kapcsolatos észrevételét köszönettel megkaptuk, igyekszünk a jövőben a lehetőségekhez mérten javaslatát megfontolni. Visszavárjuk Önöket a következő alkalommal is.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Top, top, top kiszolgálás, szállás és vendéglátás. A tisztaság kifogástalan, a személyzet barátságos és kedves. A fürdő 2 tucat medencéjével fantasztikus. Mindenkinek ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 24.
Kedves Veronika!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Örömünkre szolgál, hogy a szállodánk éttermi szolgáltatásai, és a szállodával összeépített Szent Erzsébet Gyógyfürdő elnyerte tetszésüket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Nagyon kényelmesek voltak az ágyak, segítőkész és előzékeny a személyzet és finomak az ételek. A szállodában jó illat és tisztaság dominált. A medencék nagyon kellemes hőmérsékletűek voltak és az éjszakák csendjét sem zavarta meg semmi. Azzal, hogy lehetővé tették a strandfürdő medencéinek használatát, szélesebb spektrumot kínáltak a kikapcsolódáshoz és a szabadidő eltöltéséhez.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 24.
Kedves Mónika!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, szállodánk kialakítása, szobáink kényelme, éttermi választékunk és a tisztaságra való odafigyelés is elnyerte tetszésüket. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szoba hatalmas , már-már lakosztálynyi a fürdő helység modern kényelmes a terasz akkora ,hogy lábtengózni is lehetne az ágy és a két szófa pazar....bár csak pár évvel korábban laktunk volna itt... Nagyon meg voltunk elégedve. A Szent Erzsébet termál csak fokozta az élményt.
Kedves Zsiros Tibor!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szállodai szobák kialakításával és kényelmével, és kellemes érezték magukat nálunk. Bízunk benne, hogy rövidesen újra ellátogatnak szállodánkba és ismét élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, a superior szoba nagy erkélyéről csodálhattam a napkeltéket. Az étkezés bőséges, választékos, a személyzet
udvarias, segitőkész. A wellnesrészleg szolgáltatása jónak értékelhető. Egyedül az animátort hiányoltam, a település, a környék látnivalói az egyébként rendelkezésre álló szórólapok mellett nagyobb figyelemfelhívást érdemelnének, amit távozáskor az ügyeletes vezetőnek is megemlítettem.
Kedves Petrovics János!
Köszönöm, hogy időt szakított szállodánk értékelésére. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és sikerült kipihenni magukat, valamint, hogy szállodánk kialakítása, wellness szolgáltatásaink és éttermi kínálatunk elnyerte tetszésüket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 23.
A Hotel minden jelenlegi előírásnak igyekezett eleget tenni.
Az étkezésnél úgy rendezték el a termekben az asztalokat,hogy mindenki kényelmesen,de megfelelő távolságban étkezhessen.
Nagyon jó volt,hogy nem kellett külön turnusokhoz alkalmazkodni ,szabad választásunk alapján lehetett reggelizni,vacsorázni.
Kedves Dr. Smida János!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Örömmel olvastuk, hogy a biztonsági előírások elnyerték tetszésüket, és biztonságban, kényelemben telt a pihenésük. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
Többek ajánlásából és a netes véleményekből állt össze az úti célunk szállása. 25 évvel ezelőtt Szegeden voltunk nászúton és most ismét oda szerettünk volna menni. Ehhez remek választás volt a Colosseum. Nem csalódtunk mindent megkaptunk amit egy szállodától el lehet várni és minőségben is hozza a 4*-os kategóriát.

Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 14.400 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 28.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.30-ig
Szent János Üdülőház
Érvényes: 2022.03.06-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 21.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Tisza Hotel
Szeged
5 nap/4 éjszaka 7.088,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, REÖK Palota és a Szegedi Hadipark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.15-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, egy alkalommal 2 fő részére ebéddel vagy vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépőkkel, késői kijelentkezéssel, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 27.729,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Érvényes: 2022.03.06-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 24.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
3=4 akció

MórahalomX