Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
10. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 éjszakát töltöttünk a Colosseum hotelben, és még el tudtunk volna viselni pár napot. Nagyon kényelmes, tiszta szobát kaptunk, ami jellemző az egész szállodára. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. Egy szóval minden tökéletes volt. Köszönjük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák. Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész. Nem bántuk meg, hogy itt voltunk. Máskor is vissza térünk! Negatívumot nem tudok mondani.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. október 8.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas munkához, amivel feledhetetlenné varázsolják a Vendégek pihenését!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Colosseum hotel szolgáltatásai megfelelnek a tájékoztatóban szereplő ismertetőben foglaltaknak. A személyzet kedves, segítőkész. A strandon lévő pultnál az italos részlegen lehetne igazodni a többi bűfé nyitátásához.
Válasz az értékelésre - 2019. október 8.
Kedves Szakály József!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Kollégáink munkájára vonatkozó dicsértéért hálásak vagyunk. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt Szegedhez közeli települést kerestünk.Mórahalom egy kis ékszerdoboz, a hotel minden igényünket kielégítette. Változatos, nagyon finom ételek, a személyzet kedves, a Szent Erzsébet Fürdővel való közvetlen kapcsolata előnyös.A wellness részleg kiváló.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Nagyon jól éreztük magunkat!! A hotel Wellness részlege nagyon színvonalas, és a fürdőbe való átjutás is szuper! Az étteremben választékos volt a menü, és finom!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendégünk!
Örömünkre szolgál, hogy szállodánk éttermi és wellness szolgáltatásai elnyerték tetszésüket. Folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba és ismét élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Eloszor jartunk a szallodaban. A szoba szep keleti fekvesu volt ami szamunkra nagyon elonyosnek tunt a hosegben reggeltol estig kint lehetett tartozkodni. Az ettermi szolgaltatas szamunkra megfelelo es boseges volt. az etelek izletesek voltak,a gyomolcsok frissek es finomak. a wellness reszleg kellemes kiemelnem a fuggesztett fotelek relaxalo hatasat,nem volt nap hogy ne hasznaljuk oket.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Először jártunk a szállodában. A várakozásainknak megfelelt. A szobák alkalmas méretűek, berendezésük praktikus. A hotel nagy előnye a Szent Erzsébet fürdővel való közvetlen kapcsolata. Jó a szálloda wellness részlege. Az étterem ételeinek minősége változatos: a levesek jók, a főételek a szakács hangulatától függően átlagosak, a sütemények kiválóak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem első alkalommal voltunk a Colosseum Hotelben. Most is azt a szolgáltatást, kényelmet, udvariasságot, mint korábban.
Nagyon jó, hogy a hotelnek saját medencéi is vannak.
Mindenkinek javasolni tudom. Családbarát, gyerekbarát hotel.
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Rogács Ferencné!
Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és teljes mértékben elégedettek voltak a személyzet munkájával és szállodánk gyermekbarát szolgáltatásaival.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.11-ig
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.21-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Science Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 34.350,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.28-ig
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Szilveszter a Dél-Alföldön (min. 2 éj)
Felejthetetlen szilveszter (min. 3 éj)

MórahalomX