Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 22 mórahalmi szállás közül
7. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Szerintem a magával a szállodával kapcsolatban azt kaptuk amit a foglaláskor vállaltak. Minden kérésemet gyorsan megoldották. A szoba mérete nagyszerü azonban a butorokat kicsit soknak találtam. Az étteremben a választék bőséges volt és a személyzeten látszott, hogy a vendégekre figyelnek, hogy minnél jobban érezzék magukat.

expert TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Egy kis tavaszi megújuláshoz választottuk ezt a helyet. Alapvetően valami nagyobb fürdőhelyet kerestem és így találtam a szállodát, ami közvetlen összeköttetésben van a Szent Erzsébet (gyógy)fürdővel. A hotel könnyen megközelíthető, parkoló az utcában és egy külön zárt helyen is igénybevehető díjmentesen.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Tetszett az egész hotel, kényelmesek a szobák, a wellness rész nem nagy, de megtalálni benne ami kellhet. A fürdőbe innen lehet átjárni. Ott aztán tényleg minden van. Az étkezésre semmi panasz nem lehet. Svédasztalos rendszerű, nagyon bőséges, változatos, finom ételek. Nem tudnék olyat mondani, ami hiányzott, illetve kérésre nem hozták azonnal.
Válasz az értékelésre - 2019. június 12.
Kedves Véghné Kalászi Krisztina!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő alatt szép emlékekkel gazdagodtak és teljes mértékben elégedetten gondolnak vissza nyaralásukra. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon szép, és modern a szálloda. A belső, és a külső fürdési lehetőség kiválló, minden tekintetben. A szálloda személyzete kedves és segítőkész. Mindenkinek ajánlom.
Kedves Ország Istvánné!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal és kellemes érezték magukat nálunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Személyzet, étkezés és wellness tökéletes, de a szobák lelakottak, a wc tartály önálló életet élt, a szekrények úgy recsegtek mintha 100 évesek lennének. Az ablakok és az asztalok nagyon koszosak voltak.
Kedves László Emőke!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük, folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Másodjára jártunk itt, nagyon elégedettek voltunk a wellness részleggel, az ellátással, a személyzettel. Külön tetszett a játszóház. Nagyon nagy előny az átjárás a fürdőbe. Amivel viszont elégedetlenek voltunk most, az a szobánk. Piszkos volt és pici. A kukásautó egész reggel az ablak alatt állt, piszkos volt a fal. (120as szoba).
Kedves Balogh Zsanett!
Örömünkre szolgál, hogy már többször vendégeink között köszönthettük Önöket. Sajnáljuk, hogy a szoba kialakítása nem nyerte el tetszésüket, ennek ellenére bízunk benne, hogy sikerült kipihenve hazatérniük szállodánkból. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is. Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

nagyneilona TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Kellemes szilveszteri kikapcsolódást biztosított a szállodában eltöltött idő. Szilveszteri menü, kicsit érdekes ízvilág, de lehetett találni megfelelő ételeket is. Meglepetésként nagy előnynek tartottuk a tűzijáték szervezését valamint vendég sztár fellépését. Előnye, hogy a téli idő ellenére a gyógyfürdőbe átjárás is megoldott a szállóvendégek részére.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Kívül és belül ízlésesen kialakított,csoda szép, monumentális, egyedi építésű szálloda. Majdnem mindennel meg voltunk elégedve ,sajnos akadt két kivétel. Az egyik az ételek ízvilága, amely lehetett volna "egyszerűbb" és nem ennyire "túltolt"a fűszerek tekintetében ,mert az egyszerűbb, sokkal szerethetőbb,a hagyományos ételek "megszokott" ízvilágát pedig nem szabadna lecserélni, véleményem szerint.
Válasz az értékelésre - 2019. április 15.
Kedves Vincze István!
Örömmel olvastuk, hogy szállodánk kialakítása elnyerte tetszésüket. Észrevételét a vacsoraválasztékunkkal kapcsolatban köszönettel megkaptuk. Igyekszünk éttermi kínálatunkat folyamatosan bővíteni, megújítani, hogy kedves vendégeink számára mindig a lehető legmagasabb szintű ellátást tudjuk biztosítani.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Tökéletes hely a pihenésre. Kiváló reggeli és vacsora. Ebédelni is lehet, de kicsi a választék. A gyógyfürdő rész tiszta, a víz meleg, a kültéren is kellemes.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Számunkra a szálloda szolgáltatásai megfelelőek voltak, kellemes pluszt jelentett, hogy a gyógyfürdő szolgáltatásait is igénybe lehetett venni, mely nagyon jól meg volt oldva. A teljes működés megnyitása előtt voltunk, de ez nem vont le a kellemes ott tartózkodásunkból, mivel nyugodt csendes pihenésre vágytunk, ezt meg is kaptuk.
Válasz az értékelésre - 2019. április 15.
Kedves Angyal Ferenc!
Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, amelyet őszinte örömmel olvastunk. Örömünkre szolgál, hogy a szállodánk wellness részlege és a szállodával összeépített fürdő elnyerte tetszésüket. Visszavárjuk Önöket a következő alkalommal is.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 19.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.21-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mozart Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.09.08-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Novotel Szeged Hotel
Szeged
4 nap/3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 19.900 - 21.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához...
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)

MórahalomX