Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
9. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Top, top, top kiszolgálás, szállás és vendéglátás. A tisztaság kifogástalan, a személyzet barátságos és kedves. A fürdő 2 tucat medencéjével fantasztikus. Mindenkinek ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 24.
Kedves Veronika!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Örömünkre szolgál, hogy a szállodánk éttermi szolgáltatásai, és a szállodával összeépített Szent Erzsébet Gyógyfürdő elnyerte tetszésüket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Nagyon kényelmesek voltak az ágyak, segítőkész és előzékeny a személyzet és finomak az ételek. A szállodában jó illat és tisztaság dominált. A medencék nagyon kellemes hőmérsékletűek voltak és az éjszakák csendjét sem zavarta meg semmi. Azzal, hogy lehetővé tették a strandfürdő medencéinek használatát, szélesebb spektrumot kínáltak a kikapcsolódáshoz és a szabadidő eltöltéséhez.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 24.
Kedves Mónika!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, szállodánk kialakítása, szobáink kényelme, éttermi választékunk és a tisztaságra való odafigyelés is elnyerte tetszésüket. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
A szoba hatalmas , már-már lakosztálynyi a fürdő helység modern kényelmes a terasz akkora ,hogy lábtengózni is lehetne az ágy és a két szófa pazar....bár csak pár évvel korábban laktunk volna itt... Nagyon meg voltunk elégedve. A Szent Erzsébet termál csak fokozta az élményt.
Kedves Zsiros Tibor!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szállodai szobák kialakításával és kényelmével, és kellemes érezték magukat nálunk. Bízunk benne, hogy rövidesen újra ellátogatnak szállodánkba és ismét élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, a superior szoba nagy erkélyéről csodálhattam a napkeltéket. Az étkezés bőséges, választékos, a személyzet
udvarias, segitőkész. A wellnesrészleg szolgáltatása jónak értékelhető. Egyedül az animátort hiányoltam, a település, a környék látnivalói az egyébként rendelkezésre álló szórólapok mellett nagyobb figyelemfelhívást érdemelnének, amit távozáskor az ügyeletes vezetőnek is megemlítettem.
Kedves Petrovics János!
Köszönöm, hogy időt szakított szállodánk értékelésére. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és sikerült kipihenni magukat, valamint, hogy szállodánk kialakítása, wellness szolgáltatásaink és éttermi kínálatunk elnyerte tetszésüket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 23.
A Hotel minden jelenlegi előírásnak igyekezett eleget tenni.
Az étkezésnél úgy rendezték el a termekben az asztalokat,hogy mindenki kényelmesen,de megfelelő távolságban étkezhessen.
Nagyon jó volt,hogy nem kellett külön turnusokhoz alkalmazkodni ,szabad választásunk alapján lehetett reggelizni,vacsorázni.
Kedves Dr. Smida János!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Örömmel olvastuk, hogy a biztonsági előírások elnyerték tetszésüket, és biztonságban, kényelemben telt a pihenésük. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
Többek ajánlásából és a netes véleményekből állt össze az úti célunk szállása. 25 évvel ezelőtt Szegeden voltunk nászúton és most ismét oda szerettünk volna menni. Ehhez remek választás volt a Colosseum. Nem csalódtunk mindent megkaptunk amit egy szállodától el lehet várni és minőségben is hozza a 4*-os kategóriát.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Nagyon szép a szálloda, a személyzet segítőkész és kedves. A félpanziós ellátás nagyon jó, én már máskor is voltam, ezért mentünk most oda, mert akkor is tetszett.
Válasz az értékelésre - 2020. június 29.
Kedves Zsuzsanna! Szeretnénk megköszönni, hogy már több alkalommal is szállodánkat választották kikapcsolódásuk helyszínéül. Örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak mind a szolgáltatásaink színvonalával, mind a kollégák munkájával. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is. Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Nagyon szépen köszönjük hogy ott lehettünk. Most voltunk ott 3. alkalommal. Köszönjük szépen a személyzet kedvességét, segítő szándékukat. Ami nagyon tetszett, hogy mindenki mosolygót. Őszintén írom, hogy fájó szívvel hagytuk ott a szálláshelyet. Szeretnénk újra vissza menni. Sok helyen voltunk, de talán ilyen hely az országban sincs.
Válasz az értékelésre - 2020. március 19.
Kedves Rajos Márta és Kun Gábor!
Örömmel olvastuk elismerő értékelésüket szállodánkról. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalataikat, élményeiket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Remek 4-napot töltöttünk a szállodában, mint visszatérő vendégek. Most sem csalodtunk. Kiváló a szolgáltatás. Szép tiszta szobák, ízletes, finom fogások az étteremben, kedves udvarias kiszolgálás az étteremben. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Azt hiszem visszatérő vendégek leszünk a jövöben is! Köszönjük az élményt! Kádár Istvánné.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Kádár Istvánné!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Mindig örömmel tölt el bennünket, ha vendégeink tervezik a visszatérést szállodánkba, mert ez egy olyan visszajelzés a részünkre miszerint jól érzeték Magukat a legutóbbi tartózkodás ideje alatt. Bízunk benne, hogy mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Nagyon kedves, figyelmes segítőkész személyzet! Az étel választék bőséges és nagyon finom. A gyógyfürdőt is lehetett korlátlanul használni ez nagyon jó volt. Mind aktív, mind passzív pihenésre kitűnő hely.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Horváth Krisztina!
Köszönjük, hogy időt szakított a visszajelzésre. Örömmel olvastuk elismerő értékelésüket szolgáltatásainkról. Örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak a kollégák munkájával. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 22.860,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 39.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 20.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.11-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.25-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 8.745,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.30-ig
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 19.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, fürdőbelépőkkel, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Auris Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 14.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Mozart Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.02. - 2021.01.01.
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter

MórahalomX