Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
7. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Nagyon szépen köszönjük hogy ott lehettünk. Most voltunk ott 3. alkalommal. Köszönjük szépen a személyzet kedvességét, segítő szándékukat. Ami nagyon tetszett, hogy mindenki mosolygót. Őszintén írom, hogy fájó szívvel hagytuk ott a szálláshelyet. Szeretnénk újra vissza menni. Sok helyen voltunk, de talán ilyen hely az országban sincs.
Válasz az értékelésre - 2020. március 19.
Kedves Rajos Márta és Kun Gábor!
Örömmel olvastuk elismerő értékelésüket szállodánkról. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalataikat, élményeiket. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Remek 4-napot töltöttünk a szállodában, mint visszatérő vendégek. Most sem csalodtunk. Kiváló a szolgáltatás. Szép tiszta szobák, ízletes, finom fogások az étteremben, kedves udvarias kiszolgálás az étteremben. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Azt hiszem visszatérő vendégek leszünk a jövöben is! Köszönjük az élményt! Kádár Istvánné.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Kádár Istvánné!
Kedves és megtisztelő értékelését köszönettel megkaptuk. Mindig örömmel tölt el bennünket, ha vendégeink tervezik a visszatérést szállodánkba, mert ez egy olyan visszajelzés a részünkre miszerint jól érzeték Magukat a legutóbbi tartózkodás ideje alatt. Bízunk benne, hogy mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Nagyon kedves, figyelmes segítőkész személyzet! Az étel választék bőséges és nagyon finom. A gyógyfürdőt is lehetett korlátlanul használni ez nagyon jó volt. Mind aktív, mind passzív pihenésre kitűnő hely.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Horváth Krisztina!
Köszönjük, hogy időt szakított a visszajelzésre. Örömmel olvastuk elismerő értékelésüket szolgáltatásainkról. Örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak a kollégák munkájával. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Nagyon jól éreztük magunkat. Rosszat nem lehet mondani,mert minden nagyon jó volt. Az ételek nagyon ízletesek voltak, a személyzet rendkívül udvarias. Ami nekem nem tetszett-(de erről a szálloda nem tehet)-az átjáró folyosó a kinti fürdőbe. Ott megtanul még a leglassúbb ember is gyorsan járni,mert eléggé huzatos.
Válasz az értékelésre - 2020. február 24.
Kedves Szadai György!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük, folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk éttermi szolgáltatásai elnyerték tetszésüket.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 15.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzet minden tagja nagyon kedves és segítőkész. A gluténmentes ételek átlagon felüliek voltak, a vacsoránál a süteményeknél volt némi bizonytalanság a jelölést illetően. A szálloda szép és komfortos, esetleg a hőmérséklet lehetne magasabb főként a wellness részlegen.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Nagyon tetszett hogy a Hotelből közvetlen átjárás van a gyógyfürdőbe. Nagyon tetszettek hogy üvegből van a lift. A koktél medence is fantasztikus s nagyon kedvesek voltak a pincérek.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Juhász Adrienn!
Megtisztelő értékeléséért és kiemelkedő pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk építészeti kialakítása, wellness részlegünk és a szomszédos Szent Erzsébet Gyógyfürdő számos medence és szauna kínálata mellett, a személyzet odafigyelése is elnyerte tetszésüket.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsony előtti időszakban szerettem volna beszélni az értékesítési vezetővel (recepció az ügyben nem volt kompetens) 3 napig hiába kerestem telefonon, majd közölték hogy 1 hétre szabadságra ment! Helyettes nincs! Itt szeretném megjegyezni azt is hogy a hotel egyetlen vezetékes számát 10-ből 1x veszik fel! Nyitás óta jártunk a hotelbe, de egyre lejjebb csúszik!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Csodálatos és nagyon tiszta hely a személyzet érezteti az emberrel, hogy egy nagyon szuper helyen van minden kérdésre mosolyogva és nagy szeretettel adnak választ. Az étkezés a kiszolgálás az ételek minősége szinte minden képzeletet felül múlt. Fogunk még menni mert egy csodálatos élménnyel lettünk gazdagabbak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 27.
Kedves Dimovics Arnold!
Köszönjük, hogy szállodánkat maximális pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A svédasztal választéka finom és változatos volt, a személyzet nagyon figyelt az utántöltésre. A wellness részleg nagyon tetszett, bár a gőzkabin nem működött. Különösen jó volt a gyógyfürdőbe való közvetlen átjárás. Negatívum, hogy a szobánk sötét és levegőtlen volt, amivel sajnos nem tudtunk megbarátkozni.
Válasz az értékelésre - 2019. december 27.
Kedves Nagy Zsolt!
Köszönjük, hogy értékes és hasznos tapasztalatait és véleményét megosztotta velünk. Örömünkre szolgál, hogy éttermi kínáltunkkal, wellness részlegünkkel, valamint a személyzet munkájával teljes mértékben elégedettek voltak. Javasoljuk, hogy következő alkalommal a külső köríven elhelyezkedő Superior típusú vagy Deluxe típusú szobát válasszák foglaláskor.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Minden kiváló volt! A szobai TV-ben ment az egyes csatornán a reklámfilm a fürdőről,de a fürdő területén kerestem,de nem találtam azt az ifjú hölgyet.aki a filmben szerepelt. Kérem észrevételemet továbbítani ,a nejemnek nem ,de a fürdőnek igen,ha merik!!
Válasz az értékelésre - 2019. november 7.
Tisztelt Magyarosi Mihály!
Hálásak vagyunk, hogy időt szakított szállodánk értékelésére, és a Önöktől kapott maximális pontszámokért. A Szent Erzsébet Gyógyfürdő extra szolgáltatásaival kapcsolatos észrevételét továbbítottuk az illetékes kollégák felé. Az illetékesek tájékoztatása alapján az Ön által látott videó több, mint 8 éve készült.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.09. - 2021.04.30.
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.09. - 2020.12.31.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Nyárfás Apartmanház
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

MórahalomX