Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 22 mórahalmi szállás közül
7. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt Szegedhez közeli települést kerestünk.Mórahalom egy kis ékszerdoboz, a hotel minden igényünket kielégítette. Változatos, nagyon finom ételek, a személyzet kedves, a Szent Erzsébet Fürdővel való közvetlen kapcsolata előnyös.A wellness részleg kiváló.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Eloszor jartunk a szallodaban. A szoba szep keleti fekvesu volt ami szamunkra nagyon elonyosnek tunt a hosegben reggeltol estig kint lehetett tartozkodni. Az ettermi szolgaltatas szamunkra megfelelo es boseges volt. az etelek izletesek voltak,a gyomolcsok frissek es finomak. a wellness reszleg kellemes kiemelnem a fuggesztett fotelek relaxalo hatasat,nem volt nap hogy ne hasznaljuk oket.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Először jártunk a szállodában. A várakozásainknak megfelelt. A szobák alkalmas méretűek, berendezésük praktikus. A hotel nagy előnye a Szent Erzsébet fürdővel való közvetlen kapcsolata. Jó a szálloda wellness részlege. Az étterem ételeinek minősége változatos: a levesek jók, a főételek a szakács hangulatától függően átlagosak, a sütemények kiválóak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem első alkalommal voltunk a Colosseum Hotelben. Most is azt a szolgáltatást, kényelmet, udvariasságot, mint korábban.
Nagyon jó, hogy a hotelnek saját medencéi is vannak.
Mindenkinek javasolni tudom. Családbarát, gyerekbarát hotel.
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Rogács Ferencné!
Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és teljes mértékben elégedettek voltak a személyzet munkájával és szállodánk gyermekbarát szolgáltatásaival.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Szerintem a magával a szállodával kapcsolatban azt kaptuk amit a foglaláskor vállaltak. Minden kérésemet gyorsan megoldották. A szoba mérete nagyszerü azonban a butorokat kicsit soknak találtam. Az étteremben a választék bőséges volt és a személyzeten látszott, hogy a vendégekre figyelnek, hogy minnél jobban érezzék magukat.
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Szauer Csabáné!
Hálásak vagyunk, hogy időt szakított szállodánk értékelésére. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és teljes mértékben elégedettek voltak a személyzet munkájával és szállodánk éttermi szolgáltatásaival. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

expert TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Egy kis tavaszi megújuláshoz választottuk ezt a helyet. Alapvetően valami nagyobb fürdőhelyet kerestem és így találtam a szállodát, ami közvetlen összeköttetésben van a Szent Erzsébet (gyógy)fürdővel. A hotel könnyen megközelíthető, parkoló az utcában és egy külön zárt helyen is igénybevehető díjmentesen.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Tetszett az egész hotel, kényelmesek a szobák, a wellness rész nem nagy, de megtalálni benne ami kellhet. A fürdőbe innen lehet átjárni. Ott aztán tényleg minden van. Az étkezésre semmi panasz nem lehet. Svédasztalos rendszerű, nagyon bőséges, változatos, finom ételek. Nem tudnék olyat mondani, ami hiányzott, illetve kérésre nem hozták azonnal.
Válasz az értékelésre - 2019. június 12.
Kedves Véghné Kalászi Krisztina!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő alatt szép emlékekkel gazdagodtak és teljes mértékben elégedetten gondolnak vissza nyaralásukra. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon szép, és modern a szálloda. A belső, és a külső fürdési lehetőség kiválló, minden tekintetben. A szálloda személyzete kedves és segítőkész. Mindenkinek ajánlom.
Kedves Ország Istvánné!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal és kellemes érezték magukat nálunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Személyzet, étkezés és wellness tökéletes, de a szobák lelakottak, a wc tartály önálló életet élt, a szekrények úgy recsegtek mintha 100 évesek lennének. Az ablakok és az asztalok nagyon koszosak voltak.
Kedves László Emőke!
Köszönjük, hogy értékelésével és a megosztott tapasztalataival megtisztelte szállodánkat. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük, folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Másodjára jártunk itt, nagyon elégedettek voltunk a wellness részleggel, az ellátással, a személyzettel. Külön tetszett a játszóház. Nagyon nagy előny az átjárás a fürdőbe. Amivel viszont elégedetlenek voltunk most, az a szobánk. Piszkos volt és pici. A kukásautó egész reggel az ablak alatt állt, piszkos volt a fal. (120as szoba).
Kedves Balogh Zsanett!
Örömünkre szolgál, hogy már többször vendégeink között köszönthettük Önöket. Sajnáljuk, hogy a szoba kialakítása nem nyerte el tetszésüket, ennek ellenére bízunk benne, hogy sikerült kipihenve hazatérniük szállodánkból. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is. Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 36.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.21-ig
Szent János Üdülőház
2019.09.01. - 2020.08.23.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.995 - 20.745,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.055,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Auris Hotel Szeged
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Mórahalom
4 nap/3 éjszaka 31.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

MórahalomX