Ilona Takács

Ilona Takács adatlapja

Boldog nagymama vagyok. Imádok kirándulni,Wellnessekbe járunk férjemmel.Szeretek fotózni szép,különleges tájakat,virágokat,mindent ami szép.A családdal járunk étterembe,kiemelt ünnepek alkalmából.
Az akciókat keresem a wellness.hu oldalon,sok helye jártunk már.Először barátnőmékkel,utána már családdal is mostanában ketten férjemmel.Közeli helyeket választunk,általában gyógyfürdőkbe.Imádom a meleg nyári napokat,és akkor a Balaton.Étterembe választásom amiről már ismerőseim által jó véleményeket mondtak.Vannak már kedvenc helyek ahová szívesen vissza járunk.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Imádom az életet
Regisztráció2014.08.06
Utoljára itt2017.06.14

Kiváló 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda beléptünk meghitt fogadtatás kényelmes szoba gyönyörű panoráma bőséges kiváló ételek sok medence Wellness választás kielégítő vízi torna kiváló tisztaság személyzet kielégítő tájékoztatása tágas napozásra nyugágy napernyő természetes víz medencéje tiszta levegő minden kényelmet kielégítő csak azt tudom mondani nagyon szuper volt köszönöm a HOTEL CSAPATÁNAK!
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád -