Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Nagyon csodálatos környezetben található. Az erdőre néző szobánk madárcsicsergéssel volt tele, este tücskök és békák koncertje, ami nagyon nyugtató . Szép és modern a szálloda , csodálatos a wellness részleg , rengeteg medence és szauna . A kaják nagyon finomak és hatalmas a választék, a pincérek rendkívül kedvesek és segítő készek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Minden rendben volt, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek is nagyon finomak voltak, de a gyerekek - pedig nem válogatósak - nehezen találtak maguknak vacsorára a fogukra valót. Az ágymatrac nekünk picit puha volt, ami persze nem a szálloda hibája, egyébként a szobák tiszták, szépek voltak. A wellness részleg is nagyon szép. A környék gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Kedves Ildikó! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Kitűnő választás gyermekes családoknak is.Gyermek barát személyzet,udvarias kiszolgálás,medencék minden korosztálynak,játszó szoba,sokféle szauna,kitűnő hely.Az ételválaszték is kiváló.
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Kedves László! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Szép környezetben káprázatos kilátással a személyzet önzetlensége ami hozzájárul ahhoz, hogy pihenni és kikapcsolódni tudjon aki ezt a Hotelt válassza.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Több éve járunk már ebbea hotelbe, mindig jó élményekkel távozunk. Kislányként is imádtam és felnőttként is nagyszerű kikapcsolódási lehetőség. A wellness részleg felszerelt és tiszta. A reggeli és vacsora mindig bőséges és finom. A szobák tisztá és kényelmesek, meglepően csendes volt a teltház ellenére is. A hely elhelyezkedése csendes, a kilátás gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2019. február 28.
Kedves Veronika! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam észrevételét mely a felszolgálás minőségére vonatkozott.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Extra piros pont a reggelinél a többféle növényi tej, valamint a paleo süteményekért. A reggeli kávéért szintén külön dicséret jár, nem a szokásos vízízű automata kávét kaptuk, hanem VALÓDI kávét. Reggeli/vacsora kínálat nagyon jó, a diétázók is megtalálják a kedvükre való ételeket.
Válasz az értékelésre - 2019. február 25.
Kedves Judit! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Profizmus minden téren, kényelem, luxus, a legjobb szálloda a legszebb helyen. Itt tényleg minden és mindenki a vendégek kényelmét szolgálja, igazi feltöltődést jelent. Budapestről könnyen és rövid idő alatt elérhető. A Dunakanyar látványa, a környezet, a csend és nyugalom, a minden igényt kielégítő wellness szolgáltatások, az ami miatt minden évben ellátogatok ebbe a szállodába, már több mint 10 éve.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes hely. Szoba nagysága, berendezése, ágy kényelme, több, mint kiváló. Hotel elrendezése tökéletes, wellness részleg tágas, sok medencével, mindenféle hőfokkal télen is 2 kinti medencével! Szaunák bősége, minden mindenhol megtalálható és ott, ahol kell. Viszont az étkezés nekem nagyon negatív volt ehhez a színvonalhoz.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon finom és kellemes volt. A Wellness kiváló :) A szoba tiszta és illatos. A takarító személyzet és a különböző helyeken a szolgáltatók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.Bármikor nagyon szívesen fogjuk ezt a Hotelt választani és természetesen ajánlani is.

Üdvözlettel:
Anita
Válasz az értékelésre - 2018. november 29.
Kedves Anita! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Kyra TOP szállásértékelő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Nagy hibát sohasem tapasztaltunk, most még jobb volt a vacsora, mint előzőleg. Medencék, gyakran működő élményelemek, szaunapark mindig kiváló, termálvíz kétféle hőmérsékletű is van.
A parkra néző szobák csendesek, másik oldalon nem voltunk még. Ideális, Budapest közeli helyszín, tökéletes pihenésre.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.400 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 29.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.653 - 19.328,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 28.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2019.09.30-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.496 - 53.236,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, sportos programokkal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 22.288 - 28.838,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX