Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda minden szempontból kielégítő, tökéletes wellness élmény. Mi nyári időszakban voltunk, hétköznap. Több nagyon jó medence van, nincs zavaró zsúfoltság se a medencében, sem a napozó részén. Családosok és gyerek nélküli párok is kikapcsolódhatnak. Az étterem és az ételek tökéletesek. A szálloda közelében van egy gokart pálya, azt érdemes kipróbálni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Nagyon jól éreztük magunkat!Hétköznap voltunk nem voltak sokan a fürdőben,klassz,hogy az úszó medence nem jéghideg.Tetszett,ahogy a pincérek körbe járnak,és kínálják az italokat.
Az étterem kitalálhatnak valami egyéni ételt.Jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.Üdvözlet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Csodálatos 5 napot töltöttünk itt a párommal március elején. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves, udvarias személyzet,finom ételek,gyönyörű környezet. Végre egy szálloda, ahol a wellness részleg a szálloda méretéhez van igazítva. Külön örömünkre szolgált, hogy az élménymedencében igény szerint indították a különböző elemeket, így mindenhez hozzáfértünk.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Minden évben visszajárunk 3 gyermekünkkel a szállodájukba. Mindig is elégedettek voltunk mind a szolgáltatásokkal, a személyzet segítőkészségével, az ételek minőségével és változatosságával. Egy dolog tűnt fel számunkra: azok a gyerekek, akik önállóan szeretnék a mosdót igénybe venni (-1, 0. szinten) nehezen tudják megtenni, mert az ajtó nehéz, nagyon erősen zár (esetünkben a gyerek felkarján).
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönöm szépen, hogy visszatérő Vendégünkként megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Idősebb házaspár 7 éves unokával voltunk.A szállás ,ellátás super volt.A welness kiváló volt az unoka nagyon élvezte.Igaz ,hogy nem volt olcsó de őszi vagy a téli szünidőben ismét megyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Tisztelt Herke Józsefné! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedetten nyilatkoznak szállodánkról és azt, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A szobai hűtő alig hűtött. Kértünk segítséget. A szerelő szerint működött a hűtő (ezt mi sem vontuk kétségbe), de langyosnál nem hűtött
jobban, pedig jól esett volna a szobában is hideg üdítőt inni.

A wellness a várakozáson felüli élményt nyújtott.

Kevés a parkolóhely.
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Kedves Edit Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam, hogy a szállodában lévő minibár hűtési teljesítménye nem az Ön által elvárt hőfokot biztosította.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nagyszerű elhelyezkedésű, csodálatos panorámájú hotel. Kiváló ébredni és elaludni is a látvány után! A szoba mérete, berendezése igényeinket maximálisan kielégítette. A welnes részleg változatos, minden korosztály számára nyújt valamit. A természetes szaunától a finn szaunáig, gőz, aroma kabinig minden megtalálható.
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Kedves Károly! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Nagyon jól éreztük magunkat, ahhoz képest, hogy telt ház volt, a medencéknél nem lehetett érezni. Nem voltak túl zsúfoltak a medencék, kényelmesen el lehetett férni. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt. Tényleg gyerekbarát szállás. Annyi észrevétel, hogy a gyermekeknek lehetne tényleg gyermek köntös, illetve a vacsoránál a gyerekbüfénél egy kicsit több választék lehetne.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Róbert! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett tapasztalataikat. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Szép a környezet, barátságos, segítőkész, udvarias volt a személyzet. A szállodai szobák kényelmesek, igényesen felszereltek. Választékos, finom, ízletes volt minden reggeli és vacsora.Egy kis hiányosság, hogy a kinti élmény medence pont ebben az időben karbantartás miatt nem működött.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönettel megkaptam észrevételét mely a külső élménymedence felújítására vonatkozik. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A szálloda gyönyörű, a szolgáltatás, alkalmazottak segítőkészek. Egyedül ami még fejlesztésre szorul az a játszószoba a gyerekeknek. Sajnos nem igazán voltak játékok benne. És amivel még javítanám a szállodai szolgáltatást, az étteremben a babák étkezése. Van külön a gyerekeknek menü ami szuper és jóízű, de én itt a babákra gondolok.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Kedves Attila! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bébiételre vonatkozó észrevételét sajnálattal olvastam, hiszen legkisebb Vendégeinkre is gondoltunk az éttermi kínálatunk összeállításakor.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.18-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.01.04-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.283 - 16.123,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval