Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
A Thermál Hotel Visegrád a mi igényünket ( 50-es pár)maximálisan kielégítette.Napközben túráztunk este pedig élveztük a fürdő, uszoda és a szauna kiváló szolgáltatásait. A reggeli és a vacsora kínálata hibátlan.
Egyedüli, amivel kevésbé voltam elégedett a szobai fűtés nagyon hangos volt de a harmadik éjszakára sikerült megjavítaniuk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Visegrád termál hotelben kitűnően éreztük magunkat, sajna a 2 éjszaka nagyon kevés éppen csak belepillantást nyertünk a “jóba” máris kellett jönni. Gyerekeknek hatalmas élmény volt . Minimum 2 éjszakára megyünk ezután vagy inkább 4 ,de gondolkozunk az oda költözésen is . Biztos örülne mindenki amikor a gyerekek kivágják a diszhisztit.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom,kiváló szakácsok vannak! A welness részleg tökéletes! A szállodai vendégek számára nem kellene fizetőssé tenni a szauna szeánszot! A medencéknél lévő (amúgy is reptéri árakkal dolgozó )Büfé ,felszolgálási díjként szereplő 12% szervízdíj kicsit gusztustalan,mivel nem részesül senki a felszolgálásból,hanem a pultnál kapjuk meg aránytalanul magas áron a termékeket!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyermekbarát szálloda,kis gyermekkel voltunk 2 éjszaka.Tökéletes kikapcsolódás. A wellness nagyon jó,az ételek változatosak voltak/kivéve első este, alig volt választék/.A szoba tiszta,a wellnessnél hiányoltam hogy van sókabin,de külön kellett érte fizetni,pedig elég borsos az ár!Összességében nagyon jól éreztük magunkat,bármikor visszamennénk!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A panorámás szoba nagyon zajos, mert az út mellett van! A bútorok elhasználtak. A kinti meleg vizes medence este már nem igazán számít melegnek!

A hely gyönyörű. A wellness csodás. A szoba, erkély nagyon kényelmes. Az ételek változatosak és finomak.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Az nem volt szerencsés, hogy felárért kértünk Duna kanyarra néző szobát és ezt az első emeleten kaptuk. Az interneten megtekintett kép szerint látszik a Duna kanyar, de ez csak a harmadik emeletről. Igy nem sokat értünk a feláras szobával. Amennyiben információt kaptunk volna a lehetőségről lehet, hogy másképp döntünk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Maximalis elegedettseg, a szalloda wellnesz reszlege es gyerekbarat szolgaltatasai annyira elnyertek tetszesunket, hogy tervezzuk a visszaterest. Remek etelek szep kilatas, remek programok es kirandulasi lehetoseg a kozelben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Minden szempontból elnyerte tetszésünket a Thermal Hotel Visegrád. Kiváló pihenési lehetőséget nyújtott. Szép kialakítású Hotel egy tökéletes helyszínen. A fürdő részlegben minden megtalható ami az ellazuláshoz szükséges. A szauna park pedig feledhetetlen élményt nyújtott részünkre. Életünkben először merültünk a párommal nyakig a 10-14 fokos vízbe a 80-90 fokos szauna után.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyönyörű helyen szép szálloda,kedves segítőkész emberek, kényelmes szoba nagyon jó wellness szolgáltatás.Az étterem tiszta, bőséges étel,a véálaszték kiváló.Mi nagyon jól éreztük magunkat ,mindenkinek ajánlom ,ha egy kis felüdülésre vágyik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelban, bár van pár dolog, amit egy négy csillagos hotelnek nem lenne szabad megengednie magának. Pl. : Lyukas volt az ágynemű huzat, a fürdőköpeny, arról még az egyik zseb is majdnem teljesen le volt szakadva. A wellness részleg és az étkezés kiváló volt. Remélem a felújítások után jobban oda fognak figyelni ezekre a részletekre.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.950 - 42.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.03.29.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.10.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 17.295,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsora korlátlan italfogyasztással, éjféli menüvel, ünnepi programokkal, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.01.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, városnézéssel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
1 éjszaka 27.400,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Karácsony az Abacus Hotelben (min. 3 éj)

VisegrádX