Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence-völgy hrsz. 1213

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Tetszett:
A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett:
Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak, le lehet ugyan zárni, de akkor is búg a ventilátor egész éjszaka.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű hetünk volt keddtől péntekig a három és ötéves unokákkal, a Visegrádi Thermal Hotelben. A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves és udvarias. Visi Mókus egy "fiatal srác", személyében rendkívül kedves és gyermekbarát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Mindenkinek ajànlom a szàllodàt, aki finom ételekre, kellemes welnesre, szèp környezetre vàgyik.Segítőkész, udvarias személyzet, igazàn jó hangulat jellemzi a helyet.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
A hotel szuper. Tisztaság mindenhol! A látvány leírhatatlan. Az élményfürdő csodás, rengeteg élményelemmel, különböző hőfokú vízzel, szaunákkal. Az étteremben olyan ételeket, különlegességeket kóstolhattunk, amelyeket más hasonló szállodában nem találtunk meg. Igazán nagy élmény volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Csodálatos két éjszakát töltöttünk családilag Visegrádon. Több közeli szállodában is voltunk már, amely magasabb kategóriás, mi mégis ezt tesszük első helyre azóta. Az éttermi szolgáltatásuk kiváló, kényelmes ágy , tisztaság volt tapasztalható mindenhol. Leírhatatlan élmény benntről a panoráma ablakok mögül a meleg vízből nézni a hatalmas hópelyheket.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Gyönyörű hetünk volt keddtől csütörtökig a Visegrádi Thermal Hotelben. Amikor érkeztünk sütött a nap, amikor csütörtökön távozni kellett, még délelőtt 10 óráig fürödhettünk a jó meleg vízben és néztük a kinti hóesést. Sajnos egyszer minden jó véget ér. Összességében minden jó volt, és számunkra nagyon fontos volt, a személyzet kedvessége.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
A tisztaság, a szálló kultúráltsága kiváló. A külső fűtött medencében egy úszás a reggeli előtt csodálatos volt, Apró hiba, amin javítani kellene: A vacsora már fél hétkor langyos volt. Nem működik az ételmelegítő? lehetne előmelegített tányérokat kitenni. Üdvözlettel Emődi György.nyugdíjas villamosmérnök

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet jól képzett, udvarias. Az ételek minősége kivàló és a vàlaszték bőséges. A wellness részleg kialakîtàsa szép, mérete is megfelelő, egyetlen negatîvum talàn a sóteràpia költsége, véleményem szerint be kellene épîteni a szàllàsàrba.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szauna használattal, húsvéti programokkal
2018.03.30. - 2018.04.02.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.23.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 16.650,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Téli wellness akció (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)

VisegrádX