Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 292 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.
Válasz az értékelésre - 2021. március 11.
Kedves Ibolya!

Örömmel fogadtuk pozitív visszajelzését, melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról.

Köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy megossza velünk észrevételeit, és örülünk annak, hogy a kifogástalan minőségre irányuló törekvéseinket elismeri.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak.
Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás?
Nem voltak árak.
Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani!
Ezek csak megjegyzések!
Mindennel meg voltunk elégedve!!!
Válasz az értékelésre - 2020. október 29.
Kedves Veronika!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit.

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább. . . Nagyon jó lehetősség a 62+csomag! ! ! Ilyen feltételek mellet máskor is ide jövünk és másoknak is fogunk ajánlani.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Párommal 1. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A Wellness és Szauna részleg is gyönyörű, a személyzet nagyon kedves, az ételek kiválóak, széles az ételválaszték reggeli és vacsora idején is.
A játékoknál sajnáltuk, hogy a biliárd már eléggé leamortizált állapotban van, pedig szívesen játszottunk volna vacsora után többet vele.
Válasz az értékelésre - 2020. október 20.
Kedves Ildikó!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Csodálatos öt éjszakát töltöttünk a THERMAL HOTEL VISEGRÁD-ban. A személyzet nagyon kedves, figyelmes volt. Az ételek finomak, és bőségesek, mindenki megtalálhatta az ízlésének megfelelő ételt. A szoba kifogástalan, tiszta volt, a nagyon kellemes illat a folyosón még élvezhetőbbé tette a nyaralásunkat.

Köszönjük szépen
Válasz az értékelésre - 2020. október 20.
Kedves József!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk itt tartózkodásuk alatt szerzett észrevételeiket.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Alapvetően jól éreztük magunkat, kitűnő helyen van, bár a dél-keleti kilátás eléggé semmilyen. . Negatívumként a következőket tudnám megemlíteni: reggeli változatlan (minden nap ugyanaz), hiányoltuk a bundáskenyeret (kétnaponta lehetne) 1-2 pincér nem kimondottan udvarias viselkedését, teltház esetén a parkoló legtávolabbi pontjától való bejutás (ami kb 100 méterre van a bejárattól és kb 2 emelet szintkülönbségű) nem túlzottan előnyös, illetve a liftre való várakozás alkalmanként több percet is igénybe vehet.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Norbert! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam, hogy csak negatív élményeket osztott meg velünk.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
A Visegrádi Thermál Hotelben eltöltött idő minden igényt kielégit.Hozzáértő,kedves udvarias messzemenőkig profi személyzet,gyermekbarát szálloda,minden maximálisan a vendégről szól.Imádjuk biztosan visszatérünk,ahogy tehetjük.Köszönet minden percért.Az étel szuper finom volt ismét.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Katalin! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Mégegyszer köszönöm, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Érkezésünkkor már nagyon megtetszett , hogy a recepciós kitöltötte az adatlapot ,nekünk csak alá kellett írni. A szoba is kitűnő volt. A szállás foglaláskor egyértelműbben kellene közölni a szoba elhelyezkedését,én ugyanis Dunára néző szobát szerettem volna , de nem azt sikerült foglalnom. A személyzet figyelmessége, kedvessége viszont hamar feledtette velem ezt a dolgot.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Györgyi! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
A Covid okozta kellemetlenségeket a Termál Hotel Visegrád előnyére fordította. A Svédasztalos étkezést egy magasabb szintű tányérszerviz pótolta, kiváló felszolgálással, gasztonómiai élményt nyújtott. Köszönünk mindent a személyzetnek, és a vezetésnek.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Alföldiként már a szálláshelyre való utazás is nagy élmény volt. Hegyek, kanyargós, szerpentin utak, csodálatos volt. A szoba, a wellness részleg, az étterem, a bár mind-mind a vendégek kényelmét szolgálta.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Andrea! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Mégegyszer köszönöm, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.961 - 51.869,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.068 - 57.632,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.927 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 23.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 28.037,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.04.26-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.180 - 20.197,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.282,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 28.729,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással
2021.08.19. - 2021.08.22.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)

VisegrádX