Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A Zajos Főutra néző szobák elég hangosak ,a kilátas kárpótolhat ezért. Ételek jók,sokféle ízlésnek megfelelelő a választék. Reggeli,vacsi volt a félpanzióhoz,a szoba kényelmes tágas,teraszos. A wellnes rész jó volt, nem volt tömeg mivel hétköznap mentünk húsvet utan. 2 napot ki lehet bírni ,én többre nem neveznék be ,de ez az én hibam ,mivel nem szeretek egy helybe lenni sokáig.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
A szállodában egy konferencia alkalmából töltöttem el másfél napot. Az elhelyezkedése a hotelnak nagyon jó. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, figyelmes. A szolgáltatások kiválóak. A szoba minden kényelemnek megfelel, tágas, tiszta. Az étteremben az étkezés svédasztalos, így szerintem minden igényt kielégít. A konferencia szüneteiben történő ellátás is kifogástalan volt.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda elhelyezkedése és megközelítése kiváló. Rövid, 2 éjszakás tartózkodás volt csak részemről, de az engem érdeklő szolgáltatások teljesen megfeleltek az igényeimnek. Imádom a szaunákat, szeretek úszni, napozni és ehhez minden adott volt. A natúr szauna saját merülővel, a jégkút és a tepidárium együtt olyan elemek, amelyeket nem mindig talál a vendég együtt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda igényesen felszerelt, mindenki számára megfelelő kikapcsolódást nyújtó. A szoba tágas, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. A wellness a különböző korosztályok számára is aktív kikapcsolódást nyújt. Az étkezés svédasztalos, így a választék minden igényt kielégít. Felejthetetlen napokat töltöttünk itt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában fiaink, menyeink, unokáink társaságában. Dunakanyarra néző szobákban gyönyörű volt a kilátás. A wellness részleg tágas,telt ház ellenére sem volt zsúfoltság. A személyzet barátságos. Egyedül az ételek minőségével nem voltunk megelégedve. Vacsoránál lehetne nagyobb választék. Összességében jól éreztük magunkat, ajánlom másoknak is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Visszatérő vendégként kerestük fel családommal a visegrádi Thermal Hotelt. Már elsőre kellemes élmény volt, most ismerősként élveztük a szálloda szolgáltatásait.
A személyzet udvarias és segítőkész. A szobák kényelmesek. A wellness szolgáltatások kielégítették a várakozásainkat. Az étkezés is megfelelő.
Ajánlom a pihenni vágyóknak!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Maximálisan tetszett minden. Szálloda kialakítása szuper, szép a környezet, szinteltolással több medence is van kint és bent is, minden korosztálynak megfelelően. Étteremben csodás ízek, nagy választék, asztalra nem kellett várni. Wellness részleg is több igényt kielégítő, vizitorna, szauna szeánsz stb. Parkoló is volt mindig, pedig teltház volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodához tartozó parkrész kicsi nincs lehetőség sétára illetve kiülésre. Más szállodákkal ellentétben,nincs wellcom drink,a bárban minden nagyon drága.A szaunákhoz tartozó zuhanyzók nem működnek rendesen.A törölközők hasznàlata,csak 3 nap után díjtalan.Az aroma gőz nagyon jó.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Nagyon szeretünk ide visszatérni, csak az ár az egyedüli akadály. Ha össze hasonlítom az összes wellness szállodát ahol megfordultunk, ez a kedvencünk a párommal, itt a legoptimálisabbak számunkra a kikapcsolódás általunk megszabott feltételei. Viszonylag tágas a wellness élményfürdő rész, van külső belső medence, és a külső medencéhez úszva ki lehet jutni (ez számomra egy fontos kritérium).

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakozási lehetőséggel, ünnepi programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, könyvtár és szalonjátékok használatával, Nordic Walking lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.15. - 2017.11.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.670,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, gyermekprogramokkal, méz kóstolással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Békés Boldog Karácsony (min. 2 éj)

VisegrádX