Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 275 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A szálloda nagyon jó környezetben van,könnyen megközelíthetőek a környező látnivalók.Túrázó túristáknak is ajálom,a Pilis és a Börzsöny is bejárható könnyeden.Maximálisan ajánlom,mindenkinek!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
Nagyon jó élményt szereztünk a hétvégi egy éjszakás kirándulásunkkal. A hotel nagyon szép elhelyezkedésű, mindennel felszerelt, kulturált megjelenésű, kiváló szolgáltatásokkal. Külön szeretném hangsúlyozni a személyzet kiemelkedő szakértelmét, és figyelmességét, kedvességét, segítőkészségét. Fiamnak különösen tetszettek a kültérben a falon elhelyezett fecskéket védő speciális eszközök.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon kedveljük a párommal a hotelt. Több alkalommal voltunk itt. Legutóbb az ágybetét nem volt a legjobb, de tájékoztattak, hogy kérhettünk volna másikat.
ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Köszönjük!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Pár éve járunk a Thermal Hotel Visegrád szállodába. Rögtön a recepciót szeretném kiemelni végtelen kedves, türelmes, okos fiatal emberek nagyon jó benyomást keltettek. A takarító személyzet csendes, de hatékony munkáját is csak dícsérni tudom. A medencék tisztasága igen vonzó, a park rendezettsége kiváló. Az étterem fantasztikus változatos ételek, és minden finom, figyelmes kiszolgálás.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
hely elhelyezkedése és a wellness szolgáltatások kiválóak. A medencék is. A büfék árszintje viszont a 4*hoz képest nagyon magas. Összességében kellemes élmény volt az egész családnak.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Azt gondolom, hogy kevés tökéletes pillant adatik meg az ember életében, bár minden nap dolgozni kell rajta, de nekünk most sikerült. Szinte utolsó pillanatban foglaltunk, sikerrel! :)
Az idő gyönyörű volt. A szálloda tökéletes hely volt a pihenésre, kikapcsolódásra. A személyzet kedves, segítőkész volt, látszott rajtuk, hogy minden pillanatban a vendégek kényelméért dolgoznak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Remek helyen, jó adottságokkal rendelkezik, kiváló a levegő. A vizes blokkok, tiszták. A zsufoltság nem volt jellemzője a hétközi pihenőnek. Az étterem tiszta, az ételek választéka az átlagnak megfelel.

Barbara113 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A fürdő és az étterem részlegekről tudok csak véleményt írni, mert a szállásunk nem ebben a hotelben volt. A belépő ára kicsit húzós, egy átlag család nem kifejezetten engedheti meg magának. Rögtön a belépésnél kaptunk fürdőlepedőt, ezt eddig még egyik másik fürdőben sem tapasztaltuk. A medencék nagyon jók, sok az élményelem, amik folyamatosan működnek is, nem kell órákat várni rájuk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben,kiváló wellness fürdővel rendelkezik a Szálloda. Remek ételek szép kényelmes és tiszta szobák teszik kellemessé a pihenést. Ezt a személyzet szaktudása és hozzáállása csak emeli. . Köszönjük és reméljük többször leszünk az önök vendégei. . A környezet és a látnivalók közelsége és megközelíthetősége tették szimpatikussá a szállodát.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2019.03.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Royal Club Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.09.02.
Patak Park Hotel
2018.06.21. - 2019.06.22.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.24. - 2018.10.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.455,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széf használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.22. - 2018.12.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.27. - 2018.12.31.
Aquaworld Resort
2018.06.22. - 2018.09.20.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2019.03.31.

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Tó Wellness Hotel Bánk
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Nyaraljunk Kastélyban! (min. 3 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

VisegrádX