Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 275 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Csodálatos hétvégét töltöttünk a szállodában, amihez hozzájárult a Visegrádi Palotajátékok élménye. A konyha valóban kiemelkedő, amit több szálloda ismeretében jelenthetünk ki. Külön gratulálok a szállodának az épületeken fészkelő fecskék védelméért.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Családommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Thermal Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is vissza fogunk térni ide. A személyzet nagyon udvarias, kedves, szolgálatkész volt. A szobák tisztasága kifogástalan, az étterem úgyszintén. Az élménymedencék tiszták és a masszázselemek felváltva, de folyamatosan, hatékonyan működtek.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam pozitív észrevételeiket és köszönettel vettük a medencetérre vonatkozó javaslatukat.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Sokadszor,mindig konferenciára jövünk, mivel közel van Budapesthez. A wellnesst továbbra magyar szállodák között az egyik legjobbnak tartom. Kinn is, benn is gyakran, sokáig működő élményelemek, külön úszómedence, gyógyvíz. Kedves, fiatal személyzet, tisztaság. Most a péntek esti (jún. 22) vacsorát ízetlennek találtuk, egyéb étkezések (reggeli, szombati ebéd) jók voltak.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Maximálisan elégedettek voltunk a hotel szolgáltatásaival. Tisztaság,remek wellness részleg,kényelmes szobák, csodás panoráma,kitűnő ételek, bő választék. Amit hiányosságként tudok felhozni:a napozó ágyakat esténként ellenőrizni kéne. Több elszakadt, eltört belőlük. Ezeket ki kellene cserélni. Balesetveszélyes lehet.
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Vig Istvánné!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Gyönyörű volt a szobából a kilátás.Dunára néző szobát kértünk,bár az első emeletről a folyót nem láttuk, a táj szépsége kárpótolt.A medencék tiszták, kellemes hőmérsékletű vízzel voltak feltöltve.Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias,figyelmes.Szívesen maradtunk volna még.Biztos vagyok benne, hogy visszatérünk.
Tisztelt Göncz Péterné!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
A szálloda kiváló helyen van a dunakanyarban, étkezés szuper, medencék szintén kellemes vízhőmérséklettel nem zsúfoltak,személyzet segítőkész. Ami viszont zavaró volt számunkra az az éjszakai gépzaj ami a szobában állandó bugó hangot adott, mivel valószínű a gépház a szobánk /1em.102-es szoba /alatt helyezkedett el.

Üdv. Miklós
Tisztelt Hencz Miklós!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A szálloda nagyon jó környezetben van,könnyen megközelíthetőek a környező látnivalók.Túrázó túristáknak is ajálom,a Pilis és a Börzsöny is bejárható könnyeden.Maximálisan ajánlom,mindenkinek!
Kedves Péter!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
Nagyon jó élményt szereztünk a hétvégi egy éjszakás kirándulásunkkal. A hotel nagyon szép elhelyezkedésű, mindennel felszerelt, kulturált megjelenésű, kiváló szolgáltatásokkal. Külön szeretném hangsúlyozni a személyzet kiemelkedő szakértelmét, és figyelmességét, kedvességét, segítőkészségét. Fiamnak különösen tetszettek a kültérben a falon elhelyezett fecskéket védő speciális eszközök.
Kedves Gyula!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon kedveljük a párommal a hotelt. Több alkalommal voltunk itt. Legutóbb az ágybetét nem volt a legjobb, de tájékoztattak, hogy kérhettünk volna másikat.
ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Tisztelt Varga Gábor János!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Pár éve járunk a Thermal Hotel Visegrád szállodába. Rögtön a recepciót szeretném kiemelni végtelen kedves, türelmes, okos fiatal emberek nagyon jó benyomást keltettek. A takarító személyzet csendes, de hatékony munkáját is csak dícsérni tudom. A medencék tisztasága igen vonzó, a park rendezettsége kiváló. Az étterem fantasztikus változatos ételek, és minden finom, figyelmes kiszolgálás.
Kedves Margit!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.03.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.25. - 2019.08.18.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.02.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.975 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.03.31.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.21. - 2018.10.31.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 7.535 - 11.418,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.550,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.23. - 2019.08.18.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.08.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2018.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs- és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.27. - 2018.11.01.

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Bánk
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Aktív kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX