Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el,pazar kilátással a Dunakanyarra. Az ételek választékosak ízletesek bőségesek osztályon felüliek voltak. A személyzet udvarias segítőkész volt. A Vacsoránál egyik szülő jelezte a személyzetnek,hogy rántott húst és sült krumplit szeretne gyermeke enni,noha az nem szerepelt a választékban és tíz percen belül megkapták a kért ételt.
Válasz az értékelésre - 2019. december 23.
Kedves József! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Köszönöm szépen, hogy megosztott velünk pozitív észrevételeit.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Remek kiszolgálás! Ízletes és változatos ételek. A szaunamesterek profik és segítőkészek. Az egész komplexum tiszta és rendezett volt.
-egyedüli negatívum ( kisbetűs) a tepidáriumban a pihenő ágyak kényelmetlenek.
Legközelebb is jövünk!! Fiatal pár(62+)
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves László! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam szállodánkra vonatkozó elismerő szavait, melyet mégegyszer köszönöm, hogy megosztott Velünk.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Sajnálom, de nekem ez elég gyenge más négycsillagos szállodához képest. Több okból is. Kicsi wellnesstér, amit nem takarítanak folyamatosan. Vízben és koszban kell mászkálni egész nap. A wellnessen kapott törölközők 3 naponkénti cseréjével sem értettünk egyet.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)
Válasz az értékelésre - 2019. október 16.
Kedves Ibolya! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon szép maga a hotel, a szolgáltatások praktikusak, nekem leginkább a wellness részleg tetszett, mivel nagyon szeretek fürödni, Az étkezés osztályon felüli volt, a szobában is nagyon jól lehetett pihenni, bár az ebéd lehetőséget egy kicsit "borsosnak" találtam, ezért a városban ebédeltünk.
Válasz az értékelésre - 2019. október 16.
Kedves Sándor! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A szálloda gyönyörű helyen van, amin keveset ront az egész közel levő főútvonal zaja. A szoba felszereltsége megfelel a vártnak. A wellness részleg szuper: sok és változatos medence kinn és benn, rengeteg napozóágy napernyővel - bár utazásunk alatt ezt nem tudtuk kihasználni a hűvös idő miatt. Az étterem választéka bőséges és finom.
Válasz az értékelésre - 2019. október 16.
Kedves Kinga! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Felhívtam felszolgáló Kollégáim figyelmét a gyorsabb kiszolgálás fontosságára.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
A szálloda környezete, rendezettsége, parkja FANTASZTIKUS! ! ! Szívesen megyünk legközelebb is (hosszabb időre)és mindenkinek ajánlani fogjuk! A szakácsnak üzenem, hogy a bacon szalonnát "ROPOGÓSRA" süsse, mert az POCSÉK volt! Kedvesen megemlítettem a büfét feltöltő hölgynek és tanácsoltam, hogy említse meg a konyhán.
Válasz az értékelésre - 2019. október 2.
Kedves Irén! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat 2 kisgyerekkel. A wellness szuper, a gyerekek élvezték a nekik szervezett programokat. Ami nem tetszett az az éttermi személyzet hozzáállása. Csak külön kérésre kaptunk tiszta terítőt az asztalra és vacsoránál 1 este kivételével nem kérdezte meg senki, h szeretnénk-e valamit inni.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 30.
Kedves Tímea! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda minden szempontból kielégítő, tökéletes wellness élmény. Mi nyári időszakban voltunk, hétköznap. Több nagyon jó medence van, nincs zavaró zsúfoltság se a medencében, sem a napozó részén. Családosok és gyerek nélküli párok is kikapcsolódhatnak. Az étterem és az ételek tökéletesek. A szálloda közelében van egy gokart pálya, azt érdemes kipróbálni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Nagyon jól éreztük magunkat!Hétköznap voltunk nem voltak sokan a fürdőben,klassz,hogy az úszó medence nem jéghideg.Tetszett,ahogy a pincérek körbe járnak,és kínálják az italokat.
Az étterem kitalálhatnak valami egyéni ételt.Jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.Üdvözlet.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 30.
Kedves Mészáros Jánosné! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.20-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.533 - 25.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.01.20-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

VisegrádX