Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

linda59 TOP szállásértékelő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Profizmus minden téren, kényelem, luxus, a legjobb szálloda a legszebb helyen. Itt tényleg minden és mindenki a vendégek kényelmét szolgálja, igazi feltöltődést jelent. Budapestről könnyen és rövid idő alatt elérhető. A Dunakanyar látványa, a környezet, a csend és nyugalom, a minden igényt kielégítő wellness szolgáltatások, az ami miatt minden évben ellátogatok ebbe a szállodába, már több mint 10 éve.

Bagira TOP szállásértékelő
Bagira TOP étteremértékelő
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes hely. Szoba nagysága, berendezése, ágy kényelme, több, mint kiváló. Hotel elrendezése tökéletes, wellness részleg tágas, sok medencével, mindenféle hőfokkal télen is 2 kinti medencével! Szaunák bősége, minden mindenhol megtalálható és ott, ahol kell. Viszont az étkezés nekem nagyon negatív volt ehhez a színvonalhoz.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon finom és kellemes volt. A Wellness kiváló :) A szoba tiszta és illatos. A takarító személyzet és a különböző helyeken a szolgáltatók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.Bármikor nagyon szívesen fogjuk ezt a Hotelt választani és természetesen ajánlani is.

Üdvözlettel:
Anita
Válasz az értékelésre - 2018. november 29.
Kedves Anita! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Nagy hibát sohasem tapasztaltunk, most még jobb volt a vacsora, mint előzőleg. Medencék, gyakran működő élményelemek, szaunapark mindig kiváló, termálvíz kétféle hőmérsékletű is van.
A parkra néző szobák csendesek, másik oldalon nem voltunk még. Ideális, Budapest közeli helyszín, tökéletes pihenésre.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Már nem is bánom, hogy a forradalmi ünnep idejére ilyen pihenőhelyet választottam magunknak. Itt legalább védve voltunk a lázadóktól, akik minden nemzeti ünnepen feldúlják Budapestet, és örömmel gyönyörködtünk a hegyekben meg a Dunában. Bár a folyó már-már a kiszáradáshoz közelít, még így is tetszett, hiszen nem túl gyakran ismétlődik az ilyen szélsőséges helyzet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Itt mindent megkapunk, amire szükségünk lehet. A szálloda legnagyobb előnye, hogy eszméletlen kényelmesek az ágyak. Ezért is térünk vissza ide 2013 óta minden évben többször is. Szeretjük a SPA-t, a medencéket, az edzőtermet, az éttermet, a reggelit. Ha valami nem tökéletes, az a vacsora és ebédkínálat, de ezen sokat javítottak az évek alatt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nekünk semmi problémánk nem volt sem a személyzettel,sem a többivel.Egyik vacsoránál belefutottunk a konferencián részt vevő vendégekkel,ez okozott némi fennakadást,de a felszolgáló aki intézte az érkeztetést,nagyon gyorsan intézkedett,amit ezúton is köszönünk.Kellemetlenséget csak a poloskák okoztak,de ez egyértelműen nem a szálláshely hibája.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Csodálatos volt minden,igaz az időjárás is segített abban,hogy nagyokat sétáljunk a Duna parton ill.a holtágán,az alacsony vízállás miatt sok kagylót is gyűjtöttünk,és Duna kavicsot.Rendben volt minden,a szép friss igényes virágok a vázában!Finom kávét ihattunk a teraszon,a rattan kényelmes bútorokon!
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Tisztelt Császár Lászlóné! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Értékelt: 2018. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remekül éreztük magunkat,mindennel megvoltunk elégedve.Az ételek finomak és bőségesek voltak mind a reggelinél mind a vacsoránál.A szoba tiszta és kényelmes.A wellness és a medencék kitünőek.A személyzet udvarias és segítőkész.Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Roland! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager

Értékelt: 2018. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedés nem teljes mértékben nyerte el a tetszésünket a közeli forgalmas út miatt. (Csukott terasznál nem érzékelhető a forgalom) Az ételek átlagosak, helyi specialitásokat nélkülöz. A szoba kényelmes, tisztának mondható, de mi egy gyógyszeres fiolát találtunk az ágy alatt mikor összetoltuk őket.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 24.
Kedves Zoltán! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Tájékoztatom, hogy felhívtam szobaasszony Kolléganőim figyelmét a körültekintőbb munkavégzés fontosságára.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.17-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 21.803,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 8.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti meglepetésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek és sportanimációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX