Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 271 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A fürdő és az étterem részlegekről tudok csak véleményt írni, mert a szállásunk nem ebben a hotelben volt. A belépő ára kicsit húzós, egy átlag család nem kifejezetten engedheti meg magának. Rögtön a belépésnél kaptunk fürdőlepedőt, ezt eddig még egyik másik fürdőben sem tapasztaltuk. A medencék nagyon jók, sok az élményelem, amik folyamatosan működnek is, nem kell órákat várni rájuk.

Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben,kiváló wellness fürdővel rendelkezik a Szálloda. Remek ételek szép kényelmes és tiszta szobák teszik kellemessé a pihenést. Ezt a személyzet szaktudása és hozzáállása csak emeli. . Köszönjük és reméljük többször leszünk az önök vendégei. . A környezet és a látnivalók közelsége és megközelíthetősége tették szimpatikussá a szállodát.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Nem tetszett, hogy megérkezéskor nagyon későn foglalhattuk el a szobát!!!!! ehez nem szoktunk hozzá!!! Minden mással megvoltunk elégedve, különössen a Welnes rész tetszett!!!!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A szálloda kifejezetten lelakott!
A személyzet nincs a helyzet magaslatán, nem képesek zavartalan kikapcsolódást biztosítani.
Az étkezési kínálat egyhangú, menza- és kisvárosi bevásárlóközpont kínálata.
Az árak a hely lelakottságával ellentétben verik a csillagokat!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.

Több jót jelöltem meg,ennek oka, hogy kb. két éve jártunk Önöknél,és a visszaemlékezésem szerint akkor jobb volt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Az étterem személyzete nem minden esetben volt a helyzet magaslatán. Volt eset, hogy vacsora alkalmával meg sem kérdezték, hogy milyen italt (üdítőt) szeretnénk fogyasztani, hiába vártuk, hogy valaki az asztalhoz jöjjön. Ezt a szobánkban pótoltuk...
Az étel nagyon finom és választékos volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Csodálatos környezetben volt részünk élvezni a wellness hétvégénket gyerkőceink nélkül kettesben. A szálloda kedves személyzettel, mennyei ételekkel, és kiváló szolgáltatással fogadott bennünket. Mindenképpen szeretnénk visszamenni, s bátran ajánljuk mindenkinek párosan és gyerekekkel is!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
A Thermál Hotel Visegrádban eltöltött 4 nap nagyon kellemes kikapcsolódássá vált számunkra. Már érkezéskor kellemes környezet és barátságos személyzet fogadja a vendéget. Beljebb menve ez még csak fokozódik. A szobák kényelme,tisztasága, a kitűnő welness kárpótolt a kinti zord időjárásért, nem beszélve az éttermi finomságok tömkelegéről és a mindig kedves felszolgálókról.

Értékelt: 2018. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ünnepelni mentünk, jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes, a kilátás (az időjárás miatt) nem az elképzelésünknek megfelelően teljesült. Éjjel sajnos behallatszott a szabadtéri wellness gépzaja, ezért legközelebb az erdőre néző oldalt választjuk. A termálvíz csak egy medencében volt meleg, de sokrétű volt a szauna választék.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Nagyon szép helyen voltunk, a Dunára néző szobával. Kellemes volt a kiszolgálás, finomak az ételek.
Pihentünk, wellnesseltünk.
Jól éreztük magunkat.
Reméljük eljutunk oda máskor is.
Szabolcsiak vagyunk, számunkra csodálatos a Duna és a hegyek.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
2018.04.28. - 2018.05.02.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.14. - 2018.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.12. - 2018.05.31.
Konti "Teszt" Hotel
2018.04.01. - 2018.09.09.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
6 nap/5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és saját strand használattal, gyermekprogramokkal, íjászkodással, játszótér használattal, parkolással
2018.06.17. - 2018.08.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, csokoládéval, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportanimációs programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.22.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Október 23. (min. 3 éj)

VisegrádX