Jakab Ferencné

Jakab Ferencné adatlapja

Jakab Ferencné vagyok. Kisvárdán élünk férjemmel, két nagy lányom van, ők jogászok.
Budapesten élnek, dolgoznak, sajnos nagyon messze tőlünk. Kéthetente vonatoznak, így elég gyakran találkozunk. Mi a hétköznapokat munkával töltjük a férjemmel, hétvégén pedig várjuk a lányokat haza. Röviden ennyi.
Évente legalább egyszer elszoktunk menni valahová nyaralni, főleg nyáron. 2012-ben és 2013-ban Hajdúszoboszlón voltunk a Silver Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, igaz csak három - három napot töltöttünk el. Egyszer a házassági évfordulónkat ünnepeltük meg itt, egyszer pedig karácsony előtt voltunk a Silverben. Kényelmes, hangulatos szobában pihentünk, napközben fürödtünk a benti medencében. A személyzet nagyon udvarias volt, az ellátással nagyon meg voltunk elégedve, a választék nagyon sokrétű, finom és változatosak voltak az ételek. Összességében minden remek volt, máskor is fogunk még itt pihenni. Üdv. Jné
Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2014.03.04

Kiváló 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Kellemesen eltöltöttük ezt a négy napot a Hotel Touringban. A hotel kényelmes és fő előnye, hogy egy perc alatt már a strandon lehettünk. Az időjárás nem volt túl kedvező, de annyira rossz sem. A szoba tiszta és kényelmes, a TV nem működött valami jól és túl kicsi képernyős, na de hát nem TV-t nézni mentünk.