Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő ★★

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
5309 Berekfürdő, Berek tér 13.

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő a térképen

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő értékelése:

3. helyezett a 17 berekfürdői szállás közül
70. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő bemutatkozása

A Touring Hotel a berekfürdői strandfürdő mellett található, a városban egyedülállóan közvetlen összeköttetést biztosít a Berekfürdői Termál- és Gyógyfürdőbe. A családias szálloda kellemes pihenést és kikapcsolódást kínál vendégeinek.

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő képei

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
A szálloda előnye, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe, ami a hűvösebb napokon nagy előny. A fürdő, a szálloda tiszta, a személyzet kedves, figyelmes,viszont az étkezés csapni való. Unalmas, egyhangú a " svédasztalos" reggeli,az ebéd pedig szinte ehetetlen. Ilyen rossz leveseknek nevezett valamiket még nem sikerült eddig ennünk.

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Rendkívül készségesek voltak és rugalmasak ,nagyon elégedettek vagyunk mind a szállással mind a kiszolgálással . Finom ételek ,tiszta szobák ,kedves személyzet. Csapatépítőt rendeztünk itt,hajnal négyig kitartottak velünk. A strandfürdő része nagyon jó volt . Üzemelnek még a kinti medencék is egész évben 2 kinti medence üzemel folyamatosan, a benti medencék is nagyon jók.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szállás príma és a személyzet kedves és előzékeny volt a fürdőbe átjárás kényelmes A szálloda étterme szerintünk nem egy strandi büfé az udvaron feháborito volt hogy az étterembe fürdőruhába jöttek ebédelni az embernek elment az étvágya és nem zavarták ki őket

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szoba tisztasága rettenetes ! Pókhálók lógtak a plafonon . Az ágy olyan kemény volt mintha a padlón feküdtünk volna . A mérete gyereknek való , nem vagyok magas de a lábam lelógott róla . A személyzet megtett mindent hogy jól érezzük magunkat . Az ételek nagyon finomak , ízletesek és bőséges volt . Vacsorát kértünk a menü ebéd helyet amit nekünk készítettek el .

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
A szoba tisztasága megfelelő volt, nem ártana egy asztalka legalább két székkel es be is férne. A reggeli megfelelt az ár értek aránynak ,de az ebéd gyenge minőségű volt. Ráadásul az ebédlő tele volt leggyel.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A két csillag ellenére az elhelyezés jobb volt mint számítottam, a személyzet profi, segítőkész. A szolgáltatás, étkezés kiváló! A nagy melegre való tekintettel egy klíma nagyon hiányzott, más hiányosságot nem tapasztaltam.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotel TourIng Berekfürdőben! Csendes nyugodt hely és nagyon kényelmes,hogy össze van kötve a fürdővel! A szállás tiszta és árarányos! Talán az ebédnél jó lenne ha legalább két féléből lehetne választani pl előző nap! A reggeli teljesen korrekt!

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
baráti társasággal töltöttünk el 4 napot,ami tökéletesre sikerült,a szálloda tiszta,a dolgozók segítőkészek,és az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve,még biztosan elmegyünk,nagyon jó,hogy az átjárás a fürdöbe egy folyosón megoldott,a szobából köntösbe,fürdőruhába át lehet menni

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Harmadszor jártunk itt. Mindennel nagyon-nagyon meg voltunk elégedve. Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Ahogy idősödünk, kicsit nehezebbnek ítéljük a szobánkhoz tartozó fürdőkádból való "kikecmergést", a hely szűkösségéből adódóan. Ja,és sajnos a saját ágyat mindig otthon kell hagyni! :)

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkészsége volt a legszimpatikusabb, látszott, hogy igyekeznek mindent megoldani. Amikor most ott voltunk a külső terasz már nem működött és a benti étterem bizony egy kicsit zsúfolttá vált. A recepciós kérés nélkül beállt segíteni a felszolgálásba, hogy rövidítse a várakozást.

Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.03.01. - 2020.11.30.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.11.30.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig
Prima Villa 1
4 nap/3 éjszaka 8.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.876 - 18.731,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Kemencés party élőzenével, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.19-ig

Szállodák Berekfürdő környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

BerekfürdőX