Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő ★★

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
5309 Berekfürdő, Berek tér 13.

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő a térképen

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő értékelése:

2. helyezett a 17 berekfürdői szállás közül
62. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő bemutatkozása

A Touring Hotel a berekfürdői strandfürdő mellett található, a városban egyedülállóan közvetlen összeköttetést biztosít a Berekfürdői Termál- és Gyógyfürdőbe. A családias szálloda kellemes pihenést és kikapcsolódást kínál vendégeinek.

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő képei

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szoba tisztasága rettenetes ! Pókhálók lógtak a plafonon . Az ágy olyan kemény volt mintha a padlón feküdtünk volna . A mérete gyereknek való , nem vagyok magas de a lábam lelógott róla . A személyzet megtett mindent hogy jól érezzük magunkat . Az ételek nagyon finomak , ízletesek és bőséges volt . Vacsorát kértünk a menü ebéd helyet amit nekünk készítettek el .

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
A szoba tisztasága megfelelő volt, nem ártana egy asztalka legalább két székkel es be is férne. A reggeli megfelelt az ár értek aránynak ,de az ebéd gyenge minőségű volt. Ráadásul az ebédlő tele volt leggyel.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A két csillag ellenére az elhelyezés jobb volt mint számítottam, a személyzet profi, segítőkész. A szolgáltatás, étkezés kiváló! A nagy melegre való tekintettel egy klíma nagyon hiányzott, más hiányosságot nem tapasztaltam.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotel TourIng Berekfürdőben! Csendes nyugodt hely és nagyon kényelmes,hogy össze van kötve a fürdővel! A szállás tiszta és árarányos! Talán az ebédnél jó lenne ha legalább két féléből lehetne választani pl előző nap! A reggeli teljesen korrekt!

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
baráti társasággal töltöttünk el 4 napot,ami tökéletesre sikerült,a szálloda tiszta,a dolgozók segítőkészek,és az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve,még biztosan elmegyünk,nagyon jó,hogy az átjárás a fürdöbe egy folyosón megoldott,a szobából köntösbe,fürdőruhába át lehet menni

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Harmadszor jártunk itt. Mindennel nagyon-nagyon meg voltunk elégedve. Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Ahogy idősödünk, kicsit nehezebbnek ítéljük a szobánkhoz tartozó fürdőkádból való "kikecmergést", a hely szűkösségéből adódóan. Ja,és sajnos a saját ágyat mindig otthon kell hagyni! :)

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkészsége volt a legszimpatikusabb, látszott, hogy igyekeznek mindent megoldani. Amikor most ott voltunk a külső terasz már nem működött és a benti étterem bizony egy kicsit zsúfolttá vált. A recepciós kérés nélkül beállt segíteni a felszolgálásba, hogy rövidítse a várakozást.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a standard szoba csalódás volt. Kicsi volt, sötét (udvarra nézett, földszinti). A berendezés hiányos, két fő részére sem egy kis asztal, sem két ülőalkalmatosság. Az egyik ágy végében volt éjjeli lámpa egy kis asztalkán, a másiknál nem volt semmi. Az ott tartózkodásunk alatt kérésre sem ovosolták a problémát.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ötéjszakás foglalásunk volt, a szobákkal és az elhelyezéssel elégedettek voltunk. Az ebéd tökéletes volt, mind az ízeket, mind az adagokat illetően. Problémánk a reggelivel volt. Három napon is reggel 8-kor már nem volt mit enni. Elfogyott a tojás,a sültkolbász, a felvágott, az üdítő. Nem értettük hogyan fordulhatott ez elő, hiszen a reggelizési lehetőség még egy órát tartott.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias fogadtatásban volt részünk,a személyzet minden tagja rendkívül figyelmes, és szolgálatkész volt. Gluténérzékeny unokánk étkezése sem volt probléma, előre megbeszélt menüt kapott a szakácstól. Utólag azt sajnáljuk, hogy csak 5 napot foglaltunk, és nem többet. Az ismerőseinknek, és a családnak is ajánlottuk már. . . .

4 nap/3 éjszaka 8.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Toszkána Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.20. - 2020.01.03.
Karádi Boutique Hotel
6 nap/5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 5.245,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
Akár 1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Berekfürdő környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi árak

BerekfürdőX