Jázmin01
20010

Jázmin01 adatlapja

Általában a barátnőmmel vagy a családdal járok étterembe, szeretem felfedezni az új ízeket. Főként hal- és fehér hús kedvelő vagyok, a könnyedebb ételeket kedvelem.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  szűz jegyű
Regisztráció2023.09.22
Utoljára itt2023.11.08

2023. szeptember 22.a párjával járt itt
6 nap/5 éjszakát töltöttünk el ebben a hotelben 2-en. A szoba igazán tágas belső térrel rendelkezett és az erkély is kifejezetten nagy volt. Délelőtt még napozás céljára is tudtuk használni a mezőre néző erkélyt. Kedvezményes őszi ajánlatra fizettünk be és feltöltődni jöttünk a hotelbe, ami sikerült is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros -
2023. szeptember 25.a párjával járt itt
Tetszett a festői környezet, a hely elhelyezkedése. Az ételek finomak, változatosak voltak a vacsoránál és a reggelinél is. A személyzet, kedves, segítőkész volt, az időnk pazar. A lovak szépek voltak. A probléma a rovarokkal volt csak, sok volt a légy az étteremben, kint a darázs, este a szúnyog
Felhasználó fényképei:
Sarlóspuszta Club Hotel Tatárszentgyörgy - Sarlóspuszta Club Hotel Tatárszentgyörgy - Sarlóspuszta Club Hotel Tatárszentgyörgy - Sarlóspuszta Club Hotel Tatárszentgyörgy - Sarlóspuszta Club Hotel Tatárszentgyörgy - Sarlóspuszta Club Hotel Tatárszentgyörgy -