Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6/b.

Hotel Vital Zalakaros a térképen

Hotel Vital Zalakaros értékelése:

7. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
32. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

Hotel Vital Zalakaros képei

Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Lehetne a wellness részleg nyitvatartásán módosítani, mondjuk 19:00 óráig. A büfé reggeli kávéautomatájából jó lenne, ha presszó kávét is lehetne adagolni. Egyébként kellemes, kikapcsolódásra nagyon megfelel a szálloda.
Válasz az értékelésre - 2020. március 1.
Köszönjük értékelését, örülünk hogy jól érezték magukat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
Megérkezéskor közölték velünk hogy a szobatípus amit foglaltunk nem elérhető ezért kaptunk cserébe egy luxus lakosztályt,ez nagyon tetszett. Finom üdvözlő ital,nagyon kedves személyzet,finom bőséges ellátás. Negatívumként talán a wellnes részleg korai zárását tudnám említeni, ami egyébként nagyon kellemes és nem volt zsúfolt.
Válasz az értékelésre - 2020. február 22.
Tisztelt Kovács Tibor!

Köszönjük szépen az értékelését.

Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba.

Reméljük ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket!

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Pár napja érkeztünk haza Zalakarosról, a Vitál Hotelben töltöttük a karácsonyi ünnepet. Pontosabban a Hotellel szemben lévő apartmanházban, mivel a hotelról már éppen lecsúsztunk, nem volt üres hely, felajánlották a hotel számára korlátozott számban rendelkezésre álló apartmanok egyikét. Na itt aztán volt egy kis probléma.

Fné Marcsi TOP szállásértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
November végén voltunk a szállodában!Mind a szobánk,mind az étterem és wellnes mindig tiszta volt,szépen berendezett!A reggelik és vacsorák izlésesen tálalva,izletesek voltak,választékkal sem volt problémánk!A személyzet figyelmes,udvarias,de ez alap elvárás is!Köszönjük,jól éreztük magunkat a 4 napos pihenésen a szép és tágas lakosztályban!

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Mindennel meg voltunk elégedve . A személyzet segítőkész ,figyelmes . Egy pár dolog amit hiányoltunk : a kávémba szerettem volna rizs tejet ,de sajnos nem volt; az édesítő a kávé mellé két szem csak úgy higiénikusan oda pöttyentve a csésze mellé;a második reggelinél már nem volt friss citrom a teába csak citromlé ;kicsit zavaró volt a péntek és szombat este vacsora alatt zajló születésnapi party amit a tulajdonos tiszteletére tartottak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 15.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra. Annyi kis kellemetlenség volt, hogy a fürdőszobában érződött egy kis csatorna szag.
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
jó érzés volt észlelni!!!! Fiatal energikus csapat azért fáradozott ,hogy MI vendégek teljes mértékben jól érezzük magunkat. Hát kedves csapat megtörtént köszönjük! További sikeres napokat kíván: Marianna&István
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves volt a személyzet. Személyre szóló asztalunk volt. A wellness részlegen is volt kiszolgálás. Annak a nyitva tartása lehetett volna kicsit hosszabb,még vacsora után szívesen lementünk volna. A szoba tágas és megfelelő volt egy teljes család számára. A tágas erkély kimondottan kellemes volt. Maximálisan meg voltunk elégedve a kedves vendéglátással.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos én személy szerint egy 4 csillagos szállodátol többre számítottam a szoba tényleg tágas kényelmesen el lehet benne férni de a laminált padlós megoldásnál elvárható szerintem,hogy az ágy mellett legyen egy szőnyeg amire rá lehet lépni. A szoba közepén egy átlagosnak nevezhető futószőnyeg van. A falsarkokban pókok. Az ágyak állapota katasztrófa.
Válasz az értékelésre - 2019. június 15.
Köszönjük, hogy értékelésével segítette munkánkat.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.173 - 25.876,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a vacsorához ajándék itallal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.990 - 19.990,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX