Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6/b.

Hotel Vital Zalakaros a térképen

Hotel Vital Zalakaros értékelése:

6. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

Hotel Vital Zalakaros képei

Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nem könnyű választani a szép fekvésű, kiválóan gondozott, elsősorban gyógyturizmusból (a város tagja a Magyar Fürdővárosok Szövetségének) élő városkában a sok szálloda közül (az egyik szállásközvetítő oldalon 160, a másiknál [moderálva - a szerk. ] 218 szálláshely van regisztrálva).

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Kedves személyzet, 1. nap finom vacsora, finom süti, gyümölcs. Másnap átlagos,reggeli, de szörnyű rossz kávé. Udvarias pincér, de fel sem bontja a rendelt vizet, nem önti ki. Tágas szoba, szabályozhatatlan fűtés (nappal hűvös, éjjel túl meleg). Pici háló (az ajtótót nem lehet kinyitni, v. becsukni az ágytól), ragasztószalaggal javított fiók, kifeküdt, kényelmetlen matrac, nehéz, szörnyű paplan.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Minden nagyon jó volt személyzet nagyon kedves, segítő kész, az étel ízletes,bőséges és változatos volt. Tisztaság kiváló. Medencék hőmérséklete nagyszerű kellemes volt benne ücsörögni. Ár-érték arányba az egyik legkiválóbb választás, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. február 10.
Köszönjük szépen kedves szavait, örülünk, hogy jól érezték magukat!

Várjuk vissza szállodánkba Önöket!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Kellemes napokat töltöttünk a hotelben párommal. Tiszta, kényelmes,tágas szoba, mosolygós, udvarias személyzet, finom ételek. Elégedetten távoztunk, visszatérünk máskor is.
Válasz az értékelésre - 2019. február 3.
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A személyzet csillagos 5-öst érdemel. Kényelmes szobák , kitűnő wellness.Az étrlválaszték bőséges , még vegetáriánusoknk is. A tulajdonosok maximális odaadással dolgoznak a vendégek kényelméért.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Minden szuper volt, az ételek nagyon - nagyon! finomak voltak és bőségesek. A szoba is kényelmes és tágas.
Egyedül az bánt, hogy nem volt egy gyógyvizes medence, a termálvizes (élmény)medence pedig nagyon klórozott volt, csípte a bőrömet.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
A személyzet kedvessége és figyelmessége nagyon tetszett. A szobák tiszták, kényelmesek. Az ételek választéka is megfelelő volt, nagyon ízletesen főznek.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Minden kifogástalan volt, igazi 4 csillagos szálloda, de ha minden képpen kötözködni akarunk, akkor az ágy szivacsa kicsit szét féküdt volt, de ezt akkor nem tettem szóvá, ezért nem is tudom megmondani, hány másodperc alatt orvosolták volna a problémát.
Válasz az értékelésre - 2018. október 12.
Köszönjük szépen kedves sorait, reméljük mihamarabb újra találkozunk! :)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
csendes nyugodt szálloda, szép kilátás a szobából mindenhol tisztaság, kellemes medencék és talán ami a legjobban meghatott az a személyzet: szépek fiatalok és végtelenül kedvesek, mindig mosolyognak és mindenben segítenek. nekem az utazással hazafelé lett egy kis bonyodalmam azonnal tisztázták és minden megoldódott nem is akartunk haza menni olyan jó volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Családias környezetben töltöttük el párommal ezt a két éjszakás kikapcsolódást. A házi gazda és családja nagyon kedves szavakkal tették szebbé a napjainkat. Az ismerőseinknek is ezt a szállodát fogjuk ajánlani , ha csendes hétvégi kikapcsolódásra várnak.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Szent Orbán Panzió
Érvényes: 2019.06.09-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.900 - 24.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Szauna Cocktail Show-val, sportos programokkal, fürdőköpeny használattal, wellness- és szépségápolási tanácsadással, gyermek animációval, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.04.26. - 2019.05.01.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.30.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Május 1. (min. 2 éj)