Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
173 fotó

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

231 vendég véleménye alapján

4,6Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,7Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hotel Vital legnépszerűbb csomagjai

Hotel Vital Zalakaros - Nyári előfoglalási akció (min. 2 éj)
Nyári előfoglalási akció
100.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.08.28-ig
Hotel Vital Zalakaros - Nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)
Nyári előfoglalási akció
138.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
2022.08.28-ig
Hotel Vital Zalakaros - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
23.000 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2022.11.01-ig
Hotel Vital Zalakaros - Őszi csobbanás (min. 2 éj)
Őszi csobbanás
70.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
08.28-10.21.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kikapcsolódás Hévízen fürdőbelépővel
Hotel Karos Spa Zalakaros
163.400 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Hotel Vital Zalakaros vélemények

Átlagos 2022. július 25.a párjával járt itt
A wellness részleg a várakozásunkat alul múlta, egy 4csillagos szállodához képest nagyon gyenge volt. Egy pici jakuzzi volt, amibe 2 főnél többen nem fértek bele. Szabadtérinek van hirdetve, de egy pici falakkal körülvett térben helyezkedik el. Az élménymedence szintén nem volt túl nagy. A szomszédos szállodához képest(ami csak 3csillagos volt) nagyon alul maradt.
4Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
2Szolgáltatások
3Étkezés
Kiváló 2022. július 22.a párjával járt itt
Tetszett a szálloda városszéli helyzete (csend, jó levegő, 20 km. -es panoráma). , a nagy méretű szoba és erkély, a mosolygós személyzet és a szálloda viszonylag szerény kapacitása.
Hiányoltam, hogy a vacsora idején nem volt ivóvíz-vételi lehetőség,és nem tetszett a szoba sötétitő-függönyének anyaga (tömör műanyag, ami már töredezésnek indult).
Köszönjük értékelését.
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Visszavárjuk Önöket.
2022. július 25., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves,mosolygós, segítőkész volt. Az érkezéskor nagyon szívélyesen fogadtak minket még üdvözlő pezsgőt is kaptunk! A szoba nagyon tágas, a szálloda csendes, nyugodt környezetben van. Nagyon tetszett, hogy névre szóló asztalunk volt így mindig volt hely az étkezéskor, bármikor mentünk az étterembe.
Hotel Vital válasza
Köszönjük szépen kedves sorait, reméljük még találkozunk! :)
2022. május 31., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2022. május 7.a párjával járt itt
Egy észrevételt tennék, reggelis ellátást igényeltünk, azt volt a tervünk, hogy helyben az ala carte ebéd szolgáltatást vesszük igénybe , a svédasztalos vacsora helyett ami 18 órától lehetséges,16,30-ig lehet ebédelni, szuper. Feleségemnek egészségi ok miatt a késő délutáni ebéd a megfelelő. Most jön a probléma, ebédhez nincs leves!
Kiváló 2022. április 16.a párjával járt itt
Kényelmes, nagy apartmanban voltunk elhelyezve. Minden nap volt takarítás. A személyzet kedves és udvarias volt. Az ételek igazán finomak és bőségesek voltak. A kilátás nagyon szép volt. A 3. emeleti napozóterasz és a welness részleg kellemes meglepetés volt. Amivel kevésbé voltunk megelégedve:
A fürdőszobában erős csatornaszag volt, különösen reggel és délelőtt.
4Kényelem
Átlagos 2022. április 15.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor nagyon tetszett az igényes kialakítás és a kedves fogattatás! Üdvözlő italt is választhattunk, az almalére esett a választás, gyönyörű Szent István mintázatú pohárban. Az almalé íze kritikán aluli volt. A szobába érve is egy kissé csalódottak voltunk, mivel 4*-os Hoteltől többet várna az ember.
4Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
2Étkezés
2022. április 11.a párjával járt itt
Tisztaság, kedves személyzet, hatalmas szoba, szép kilátás a nagy erkélyről. Nagyon finom ételek, mindig figyelő kedves, ritkaságszámba menő ElŐRE köszönő személyzet. A hotel méretéhez képest nagy welnessrészleg, foglaltságfüggő a zsúfoltság. Mi csütörtöki napon érkeztünk, délután kevesen voltak ahogy péntek délelőtt is welnessrészlegben.
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Elhelyezkedés
Hotel Vital válasza
Köszönjük értékelését. Reméljük még vendégeink körében üdvözölhetjük!
2022. április 12., Kollégák , Hotel Vital
Bronz fokozatú értékelő
Átlagos 2022. április 9.a párjával járt itt
A szálloda szép karbantartott. A személyzet kedves, kíváló. A szobák kilátása egyik oldalon lakótelep, a másik oldalon zöld puszta ellátni a Balatonig. . . . kell távcső
A wellness jó 15 fővel teltház , használhatatlan. Parkolás rendben. Biztonságot egy szürke tacskó szolgáltatja. Étterem szép konyha gyenge.
2Ár / érték arány
2Étkezés
Átlagos 2022. március 20.gyerekekkel járt itt
A szobában a szellőző és fűtésrendszeren keresztül a szomszédos szobákból minden zaj áthallattszott,ami igen zavaró. A hálószoba ajtót nem lehetett becsukni, a nappaliban elhelyezett pótágy külső megjelenése nem egy**** szállodához illő, a szekrényeken elhelyezett "dekorfólia" kifejezetten csúnya volt.
4Személyzet
2Ár / érték arány
2Kényelem
2Szolgáltatások
3Étkezés
Hotel Vital válasza
Köszönjük hogy értékelésével segítette munkánkat.
2022. április 12., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2022. február 23.a párjával járt itt
Rendszeres vendégek vagyunk a Holtel Vitál Hotelben, és maximálisan elégedettek vagyunk a szállással. Az étterem és étkezés kiváló, ami pozitívum,hogy található volt laktózmentes tej. Amit esetleg még lehetne fejleszteni a gluténmentes termékek, de így is nagyon bőséges és finom volt a választék.
4Ár / érték arány
Hotel Vital válasza
Köszönjük szépen kedves sorait! Örülünk hogy jól érezték magukat!
2022. március 2., Kollégák , Hotel Vital
231 értékelés / 24 oldalon
Hotel Vital Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 6/b.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek