Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6/b.

Hotel Vital Zalakaros a térképen

Hotel Vital Zalakaros értékelése:

8. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
38. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1053 szállás közül

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

Hotel Vital Zalakaros képei

Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra. Annyi kis kellemetlenség volt, hogy a fürdőszobában érződött egy kis csatorna szag.
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.
Köszönjük szépen!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
jó érzés volt észlelni!!!! Fiatal energikus csapat azért fáradozott ,hogy MI vendégek teljes mértékben jól érezzük magunkat. Hát kedves csapat megtörtént köszönjük! További sikeres napokat kíván: Marianna&István
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.
Köszönjük szépen!

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves volt a személyzet. Személyre szóló asztalunk volt. A wellness részlegen is volt kiszolgálás. Annak a nyitva tartása lehetett volna kicsit hosszabb,még vacsora után szívesen lementünk volna. A szoba tágas és megfelelő volt egy teljes család számára. A tágas erkély kimondottan kellemes volt. Maximálisan meg voltunk elégedve a kedves vendéglátással.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos én személy szerint egy 4 csillagos szállodátol többre számítottam a szoba tényleg tágas kényelmesen el lehet benne férni de a laminált padlós megoldásnál elvárható szerintem,hogy az ágy mellett legyen egy szőnyeg amire rá lehet lépni. A szoba közepén egy átlagosnak nevezhető futószőnyeg van. A falsarkokban pókok. Az ágyak állapota katasztrófa.
Válasz az értékelésre - 2019. június 15.
Köszönjük, hogy értékelésével segítette munkánkat.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
A szoba kényelmes,tágas. A TV lehetne kicsit nagyobb. Az ételek nagyon finomak, változatosak. Ha valami fogytán volt már töltötték is fel újra. A pincérek és a személyzet nagyon barátságos, segítőkész. A wellness részleg is jó, csak kár, hogy 18.00 órakor bezár. Teljesen meg voltunk elégedve és ajánljuk másoknak is.
Válasz az értékelésre - 2019. június 15.
Köszönjük szépen kedves sorait! Szeretettel várjuk Önöket!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Családias méretű szálloda nyugodt környezetben, kilátással a végtelenre - és a mezőre. Óriási szoba monitor méretű tv-vel, lemerült távkapcsolóval. Kényelmes matracok, de egymástól eltávolodó ágyak (válófélben lévőknek ideális). Bőséges reggeli- és vacsora magyaros ízekkel. Készséges személyzet
Válasz az értékelésre - 2019. április 21.
Köszönjük szépen AZ értékelést! Reméljük, hogy hamarosan újra szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket!

Értékelt: 2019. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgáló személyzet kedves és udvarias, csak a recepción néha előforduló (talán a menedzser) fiatalember stílusa hagy némi kivetnivalót maga után. A szoba hőmérséklete szabályozhatatlan, autómatára van állítva. Éjszaka nekünk melegünk volt nyitott ablaknál. Az ágy matraca süppedős és kifeküdt. A tévé kicsi és szörnyű minőségű képpel bír.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Nagyon kellemes hely, jó ár-érték arány. Ízletes reggeli és vacsora. Jó wellness részleg, tovább lehetne nyitva. Jó lenne, ha az elutazás napján a wellnesshasználat délután 2-ig az árban lenne.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Még visszafogunk menni, további kellemes napokra.
Válasz az értékelésre - 2019. április 21.
Köszönjük szépen kedves sorait! Reméljük, hogy hamarosan újra szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem könnyű választani a szép fekvésű, kiválóan gondozott, elsősorban gyógyturizmusból (a város tagja a Magyar Fürdővárosok Szövetségének) élő városkában a sok szálloda közül (az egyik szállásközvetítő oldalon 160, a másiknál [moderálva - a szerk. ] 218 szálláshely van regisztrálva).

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
Érvényes: 2020.04.30-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, színterápia sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, jásztószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Napfényes téli akció (min. 2 éj)

ZalakarosX