Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6/b.

Hotel Vital Zalakaros a térképen

Hotel Vital Zalakaros értékelése:

6. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

Hotel Vital Zalakaros képei

Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2020. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda csendes, szép környezetben helyezkedik el. A szoba szép, tiszta, tágas. A személyzet nagyon figyelmes segítőkész. A reggeli, vacsora bőséges (svédasztalos) az ebédet, ha valaki a szállodában szeretné elfogyasztani azt is csak ajánlani tudom. A wellnes részleg kiváló.

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 5.
Minden rendben volt, két dolog kivételével. A wellness részleget nagyon korán bezárják (18 óra) és későn nyitják (9 óra). Ez kicsit kényelmetlen, mert akár még a vacsora után is használtuk volna. Ha napközben kirándultunk, akkor mire visszaértünk, már nem volt lehetőség igénybe venni. (más szállodákban este 8-ig, vagy akár 9-ig is nyitva vannak).

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 22.
Párommal 3 nap 2 éjszakát töltöttünk a Hotel Vitalban Zalakaroson. Mondhatom nagy utazok vagyunk, voltunk már jó pár helyen ,de a Hotel Vital nagyon megfelelt minden szempontból. A szobák tiszták, kényelmesek. A Wellness részleg nagyon megfelel a kikapcsolódásra, pancsolásra. A személyzet kedves, mosolygos és látszik rajtuk, hogy szeretnek foglalkozni a vendégekkel.
Válasz az értékelésre - 2020. október 24.
Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket!

Reméljük ismételten ellátogatnak szállodánkba!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A szállodában minden egy helyen megtalálható.
Lent fürdő, fönt meleg szoba és kényelem, középen finom ételek és italok színvonalas kiszolgálással.
Ehhez hozzájárul a megnyugtató környezet, csend nyugalom a táj egyszerűségével.
Aki 100%-os kikapcsolódást és relaxációt szeretne, tudom ajánlani.
Válasz az értékelésre - 2020. október 14.
Kedves Eszter!

Köszönjük szépen értékelését.

Örömmel olvastuk, hogy kellemesen telt a pihenésük szállodánkban.

Sok szeretettel várjuk Önöket vissza!

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 4.
A Hotel szolgáltatásai, elhelyezkedése, a személyzet, az ételek íze, változatossága, a szobák minősége, tisztasága, otthonossága csak egy szóval jellemezhető, KIVÁLÓ! Sok év után - akkor is maximálisan elégedettek voltunk - tértünk vissza és nem csalódtunk. Sokszor fogunk még visszajárni. Csak ajánlani tudom, de erre nincs szükség, mert aki egyszer már volt ott, az biztosan visszavágyik.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper volt minden! Egy magasabb kategóriás lakosztályt kaptunk ajándékba hatalmas terasszal, ami nagyon tiszta és kényelmes volt. A személyzet nagyon kedves, közvetlen. Az ételek finomak étvágygerjesztőek, a választék bőséges. Biztosan vissza fogunk még térni, nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 15.
Köszönjük kedves sorait! :)

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Elégedett voltunk mindennel, nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jók voltak az ételek nem is lehetett mindent végig kóstolni.Ami hiányzott, az-az, hogy nem volt külön gyerek medence. Köszönjük szépen.
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Köszönjük kedves sorait! Reméljük hamarosan ismét Vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
Hotel Vital****Team (Hotel Vital)

Értékelt: 2020. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kényelmes , nagy szobát kaptunk . Szép berendezéssel , pedáns tisztán . Az étkeztetést a vírus helyzet miatt : kiválóan oldották meg . Egymástól távol ültünk , és a fertőtlenítő is ott volt a bejáratnál . Az ételek : nagy választék , kitünő ízek , rendkívül udvarias kiszolgálás . A welness részlege is nagyszerű . Igazi kikapcsolódás , pihenés volt számunkra .
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Hotel Vital****Team (Hotel Vital)

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2020. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Júniusban töltöttünk itt 5 csodálatos napot a nem túl jó idő ellenére. A szálloda a fürdőtől mintegy 500 méterre, a város szélén, egy erdős terület mellett fekszik, csendes nyugodt környezetben. A járvány miatt Zalakaros meglehetősen kihalt és hangulattalan volt, a szálloda viszont csaknem megtelt. Miután 30 szobás összesen a hotel, ez nem jelentett zsúfoltságot.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Lehetne a wellness részleg nyitvatartásán módosítani, mondjuk 19:00 óráig. A büfé reggeli kávéautomatájából jó lenne, ha presszó kávét is lehetne adagolni. Egyébként kellemes, kikapcsolódásra nagyon megfelel a szálloda.
Válasz az értékelésre - 2020. március 1.
Köszönjük értékelését, örülünk hogy jól érezték magukat.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.11.
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.07.11.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
2021.02.02. - 2021.02.17.
Venus Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.853,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 36.135,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
2021.02.05. - 2021.12.22.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Élőzenés estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vasárnap délután kávéval és süteménnyel, játszószoba használattal, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.02.13. - 2021.12.30.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 12.710 - 13.530,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Art Hotel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg használattal, sószobával, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.23.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.24. - 2021.12.27.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
3=4 akciós hétköznapok
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

ZalakarosX