Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
297 fotó

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

217 vendég véleménye alapján

4,5Kényelem
4,4Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hotel Vital Zalakaros legnépszerűbb csomagjai

Hotel Vital Zalakaros - Zalakarosi év eleji csobbanás (min. 2 éj)
Zalakarosi év eleji csobbanás
58.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.06.17-ig
Hotel Vital Zalakaros - Valentin nap (min. 2 éj)
Valentin nap
80.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
02.11-13.
Hotel Vital Zalakaros - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
17.980 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2022.03.31-ig
Hotel Vital Zalakaros - Forradalmi hétvége (min. 4 éj)
Forradalmi hétvége
120.000 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval
03.11-15.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Panorámás évindító akció Hévízen
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2022. január 22.a párjával járt itt
Kellemes hétköznapokat töltöttünk a szállodában. A szoba tágas, csendes. A hotel családias, otthonos és nagyon tiszta! Az ételek nagyon finomak, háziasak voltak. Csókoljuk a szakácsot, tartsák meg, kincset ér! A svédasztal szemet gyönyörködtető volt. Nagyon elegánsak voltak a tálaló szettek is.
3Szolgáltatások
Átlagos 2022. január 22.gyerekekkel járt itt
A wellness részleg szuper jó volt, a szoba tökéletes az ágyak(matrac) jó állapotú volt.
Ami nem tetszett: a felszolgálok felkészültsége( nem tudták megmondani, hogy milyen sört ill. bort tartanak, nehézkes volt Őket megtalálni) a konyha nem állt a helyzet magaslatán: az első napi csirke agyon égetett,szárított volt, az ivólé nem tudni, hogy miből készült,de ihatatlan volt, a hideg tej nem volt hideg, a kávégép igen fura ízű kávét adott stb)
2Személyzet
4Tisztaság
3Étkezés
2022. január 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos kis szálloda. Mi ezeket a kissebb helyeket szeretjük, nem a nagy komplexumokat. Luxus lakosztályon voltunk, ami szerintem kicsit túlzás, de az ára sem volt luxus, úgyhogy csak a neve furcsa. Jó a kilátás, nagy a terasz. A Nappali része teljesen megfelelt a napi játszásnak, rohangálásnak a 2 éves gyerekkel.
4Tisztaság
4Szolgáltatások
Kiváló 2022. január 2.a párjával járt itt
Kellemes, csendes elhelyezkedésű, családias szálloda. A Személyzet nagyon kedves, udvarias, az ételek finomak, nagyon tetszett a névre szóló asztal az étteremben. Mi élveztük a tágas szobát, erkélyt kilátással a végtelen mezőre. A wellness minden igényünket kielégítette, lehet szerencsénk is volt, mert bár naponta többször igénybe vettük, de nem volt zsúfolt.
Kiváló 2021. december 13.a párjával járt itt
Többször voltam már a Zalakaros Hotel Vital Hotelben. A szálloda tisztaságát nagyon megfelelőnek tartom, a személyzet segítőkész és figyelmes, a szoba kifogástalan. A wellnes és a fittnes is tiszta és kellemes, nincs zsúfoltság. Könnyen megközelíthető a szállás, a környezet csodás, a település nagyon barátságos, csendes, igazi pihenésre ad lehetőséget.
Hotel Vital válasza
Köszönjük szépen értékelését.
Örülünk, hogy visszatérő vendégeink,
reméljük ismételten ellátogatnak szállodánkba.
Kellemes ünnepeket kívánunk!
2021. december 14., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2021. december 3.a párjával járt itt
Általában ritkán értékelem azokat a szállásokat, ahol megfordultam, most azért teszek kivételt, mert a Hotel Vitallal maximálisan elégedett voltam, nemzetközi összehasonlításban is megállja a helyét, ezért minden érdeklődőnek csak ajánlani tudom.
Hotel Vital válasza
Köszönjük szépen értékelését, és kedves sorait!
Reméljük még visszatérnek.
2021. december 5., Kollégák , Hotel Vital
2021. november 25.a párjával járt itt
Igazán kedves, segítőkész a személyzet. Tisztaság volt folyósokon, szobában, wellness részlegen. Kellemes környezet. Hangulatos étkező. A kutyus igazi szállodakutyus, családiassá teszi a hangulatot. Egyedül az ágybetétek minőségével nem voltam elégedett, szerintem cserére szorulnának. Összességében pozitív
4Szolgáltatások
Kiváló 2021. november 23.a párjával járt itt
2021. november közepén jártunk férjemmel a hotelben, és 4 éjszakát töltöttünk ott. A hotel szépen karbantartott és tiszta. A személyzet minden tagja kedves és udvarias! A reggeli és vacsora ételválasztéka bőséges és finom, mindenki talál kedvére valót. Az ebédlőben mindenkinek névre szóló asztala volt, ami nagyon tetszett!
4Elhelyezkedés
Kiváló 2021. november 22.barátokkal járt itt
Hotel Vital kitűnő szálloda. Csendes nyugodt környezetben, valódi pihenést kikapcsolódást nyújt. A welness részleg kitűnő. A személyzet kedves, segítőkész. Az étkezések nagyon színvonalasak, ízletes ételek, gusztusos felszolgálás. A pincérek külön dicséretet érdemelnek, figyelmesek, segítőkészek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk még többször is itt pihenni.
Kiváló 2021. november 13.a párjával járt itt
A szálloda remek környezetben helyezkedik el. Az első emeleti 12-es apartmanból gyönyörű kilátás nyílik a természetre. Közel vannak a város látnivalói, tágas terekkel, szépen gondozott parkokkal. A szálloda mérete, nyugalma nagyon megnyerte a tetszésünket. Budapestről közvetlen buszjárattal könnyen megközelíthető, nincs távol a buszmegállótól.
217 értékelés / 22 oldalon
Hotel Vital Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 6/b.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink