Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6/b.

Hotel Vital Zalakaros a térképen

Hotel Vital Zalakaros értékelése:

8. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
42. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

Hotel Vital Zalakaros képei

Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Sajnos én személy szerint egy 4 csillagos szállodátol többre számítottam a szoba tényleg tágas kényelmesen el lehet benne férni de a laminált padlós megoldásnál elvárható szerintem,hogy az ágy mellett legyen egy szőnyeg amire rá lehet lépni. A szoba közepén egy átlagosnak nevezhető futószőnyeg van. A falsarkokban pókok. Az ágyak állapota katasztrófa.
Válasz az értékelésre - 2019. június 15.
Köszönjük, hogy értékelésével segítette munkánkat.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
A szoba kényelmes,tágas. A TV lehetne kicsit nagyobb. Az ételek nagyon finomak, változatosak. Ha valami fogytán volt már töltötték is fel újra. A pincérek és a személyzet nagyon barátságos, segítőkész. A wellness részleg is jó, csak kár, hogy 18.00 órakor bezár. Teljesen meg voltunk elégedve és ajánljuk másoknak is.
Válasz az értékelésre - 2019. június 15.
Köszönjük szépen kedves sorait! Szeretettel várjuk Önöket!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Családias méretű szálloda nyugodt környezetben, kilátással a végtelenre - és a mezőre. Óriási szoba monitor méretű tv-vel, lemerült távkapcsolóval. Kényelmes matracok, de egymástól eltávolodó ágyak (válófélben lévőknek ideális). Bőséges reggeli- és vacsora magyaros ízekkel. Készséges személyzet
Válasz az értékelésre - 2019. április 21.
Köszönjük szépen AZ értékelést! Reméljük, hogy hamarosan újra szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
A kiszolgáló személyzet kedves és udvarias, csak a recepción néha előforduló (talán a menedzser) fiatalember stílusa hagy némi kivetnivalót maga után. A szoba hőmérséklete szabályozhatatlan, autómatára van állítva. Éjszaka nekünk melegünk volt nyitott ablaknál. Az ágy matraca süppedős és kifeküdt. A tévé kicsi és szörnyű minőségű képpel bír.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Nagyon kellemes hely, jó ár-érték arány. Ízletes reggeli és vacsora. Jó wellness részleg, tovább lehetne nyitva. Jó lenne, ha az elutazás napján a wellnesshasználat délután 2-ig az árban lenne.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Még visszafogunk menni, további kellemes napokra.
Válasz az értékelésre - 2019. április 21.
Köszönjük szépen kedves sorait! Reméljük, hogy hamarosan újra szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem könnyű választani a szép fekvésű, kiválóan gondozott, elsősorban gyógyturizmusból (a város tagja a Magyar Fürdővárosok Szövetségének) élő városkában a sok szálloda közül (az egyik szállásközvetítő oldalon 160, a másiknál [moderálva - a szerk. ] 218 szálláshely van regisztrálva).

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Kedves személyzet, 1. nap finom vacsora, finom süti, gyümölcs. Másnap átlagos,reggeli, de szörnyű rossz kávé. Udvarias pincér, de fel sem bontja a rendelt vizet, nem önti ki. Tágas szoba, szabályozhatatlan fűtés (nappal hűvös, éjjel túl meleg). Pici háló (az ajtótót nem lehet kinyitni, v. becsukni az ágytól), ragasztószalaggal javított fiók, kifeküdt, kényelmetlen matrac, nehéz, szörnyű paplan.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Minden nagyon jó volt személyzet nagyon kedves, segítő kész, az étel ízletes,bőséges és változatos volt. Tisztaság kiváló. Medencék hőmérséklete nagyszerű kellemes volt benne ücsörögni. Ár-érték arányba az egyik legkiválóbb választás, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. február 10.
Köszönjük szépen kedves szavait, örülünk, hogy jól érezték magukat!

Várjuk vissza szállodánkba Önöket!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Kellemes napokat töltöttünk a hotelben párommal. Tiszta, kényelmes,tágas szoba, mosolygós, udvarias személyzet, finom ételek. Elégedetten távoztunk, visszatérünk máskor is.
Válasz az értékelésre - 2019. február 3.
Köszönjük szépen!

Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 27.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, wellness-részleg használattal, gyermekfelügyelettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, gyermekanimációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal,fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Zalakaros
2-4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szórakoztató programokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

ZalakarosX