Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6/b.

Hotel Vital Zalakaros a térképen

Hotel Vital Zalakaros értékelése:

6. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
23. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

Hotel Vital Zalakaros képei

Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper volt minden! Egy magasabb kategóriás lakosztályt kaptunk ajándékba hatalmas terasszal, ami nagyon tiszta és kényelmes volt. A személyzet nagyon kedves, közvetlen. Az ételek finomak étvágygerjesztőek, a választék bőséges. Biztosan vissza fogunk még térni, nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 15.
Köszönjük kedves sorait! :)

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Elégedett voltunk mindennel, nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jók voltak az ételek nem is lehetett mindent végig kóstolni.Ami hiányzott, az-az, hogy nem volt külön gyerek medence. Köszönjük szépen.
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Köszönjük kedves sorait! Reméljük hamarosan ismét Vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
Hotel Vital****Team (Hotel Vital)

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
Nagyon kényelmes , nagy szobát kaptunk . Szép berendezéssel , pedáns tisztán . Az étkeztetést a vírus helyzet miatt : kiválóan oldották meg . Egymástól távol ültünk , és a fertőtlenítő is ott volt a bejáratnál . Az ételek : nagy választék , kitünő ízek , rendkívül udvarias kiszolgálás . A welness részlege is nagyszerű . Igazi kikapcsolódás , pihenés volt számunkra .
Válasz az értékelésre - 2020. június 23.
Hotel Vital****Team (Hotel Vital)

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2020. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Júniusban töltöttünk itt 5 csodálatos napot a nem túl jó idő ellenére. A szálloda a fürdőtől mintegy 500 méterre, a város szélén, egy erdős terület mellett fekszik, csendes nyugodt környezetben. A járvány miatt Zalakaros meglehetősen kihalt és hangulattalan volt, a szálloda viszont csaknem megtelt. Miután 30 szobás összesen a hotel, ez nem jelentett zsúfoltságot.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Lehetne a wellness részleg nyitvatartásán módosítani, mondjuk 19:00 óráig. A büfé reggeli kávéautomatájából jó lenne, ha presszó kávét is lehetne adagolni. Egyébként kellemes, kikapcsolódásra nagyon megfelel a szálloda.
Válasz az értékelésre - 2020. március 1.
Köszönjük értékelését, örülünk hogy jól érezték magukat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
Megérkezéskor közölték velünk hogy a szobatípus amit foglaltunk nem elérhető ezért kaptunk cserébe egy luxus lakosztályt,ez nagyon tetszett. Finom üdvözlő ital,nagyon kedves személyzet,finom bőséges ellátás. Negatívumként talán a wellnes részleg korai zárását tudnám említeni, ami egyébként nagyon kellemes és nem volt zsúfolt.
Válasz az értékelésre - 2020. február 22.
Tisztelt Kovács Tibor!

Köszönjük szépen az értékelését.

Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba.

Reméljük ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Pár napja érkeztünk haza Zalakarosról, a Vitál Hotelben töltöttük a karácsonyi ünnepet. Pontosabban a Hotellel szemben lévő apartmanházban, mivel a hotelról már éppen lecsúsztunk, nem volt üres hely, felajánlották a hotel számára korlátozott számban rendelkezésre álló apartmanok egyikét. Na itt aztán volt egy kis probléma.

Fné Marcsi TOP szállásértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
November végén voltunk a szállodában!Mind a szobánk,mind az étterem és wellnes mindig tiszta volt,szépen berendezett!A reggelik és vacsorák izlésesen tálalva,izletesek voltak,választékkal sem volt problémánk!A személyzet figyelmes,udvarias,de ez alap elvárás is!Köszönjük,jól éreztük magunkat a 4 napos pihenésen a szép és tágas lakosztályban!

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Mindennel meg voltunk elégedve . A személyzet segítőkész ,figyelmes . Egy pár dolog amit hiányoltunk : a kávémba szerettem volna rizs tejet ,de sajnos nem volt; az édesítő a kávé mellé két szem csak úgy higiénikusan oda pöttyentve a csésze mellé;a második reggelinél már nem volt friss citrom a teába csak citromlé ;kicsit zavaró volt a péntek és szombat este vacsora alatt zajló születésnapi party amit a tulajdonos tiszteletére tartottak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 15.
Köszönjük szépen!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra. Annyi kis kellemetlenség volt, hogy a fürdőszobában érződött egy kis csatorna szag.
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.
Köszönjük szépen!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.050,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
2020.12.21. - 2020.12.29.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.090,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekanimációval, Szauna Cocktail Show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaros környékén
Palace Hotel  Hévíz
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)
Félpanziós pihentető napok (min. 2 éj)

ZalakarosX