Jony

Jony adatlapja

Amikor csak tehetem elmegyek kirándulni esetleg hosszabb (max 1 hét)belföldi útra. Szeretek új helyeket felfedezni.Ha nagyon meg tetszik egy hely akkor visszatérek többször is oda. Vidám természetem mindenhová elkísér,szeretek társasággal utazni de valamikor magányosan vágok neki az útnak új kapcsolatokat remélve vagy elbújni egy kicsit a világ zajától
Ritkán járok étterembe de akkor olyan helyet választok ahol úgynevezett svédasztalos rendszer van elérhető áron. Szeretem a hangulatos vidéki kisvendéglőket is mert itt megízlelhetem az adott tájra jellemző ízeket is. Saját autó híján tömegközlekedést használok.
Regisztráció2014.05.20
Utoljára itt2016.05.11

Kihagyhatatlan 2016. május 11.barátokkal járt itt
Rendszeresen járok oda már egy éve és mindig tud új és kellemes meglepetést nyújtani . Ezek közül kimelném a sauna party sorozat rendezvényeit. Itt igazán kint hagyhatom minden gondom problémám. A színvonalas programok segítenek átlépni a mindennapok streresszein és az est végén teljesen megújúlva fitten és feltöltődve vághatok neki a következő hét kihívásainak :)
Kiváló 2015. december 2.barátokkal járt itt
2015 Októberében jártam itt egy baráti társasággal. amikor beléptünk az étterembe egyből magával ragadott a hely különlegessége. A westernt idéző vas ajtók nagyon jól passzoltak a modern bútorzathoz. A kiszolgálás megfelelő volt a rendelésünket gyorsan kihozták,bár az ételre kicsit sokat kellet várni de frissesége és finom íze kárpótolt mindezért.
2014. május 20.egyedül járt itt
Húsvétkor töltöttem el 3 napot ebben a szépen felújított szállodában. Lenyűgözött csodálatos hatalmas ősparkja. Belépve a szállodába nagyon kellemes nyugodt hangulat fogadott. A személyzet kedves és udvarias a szoba felszereltsége kiváló volt Az ellátás bőséges és igen ízletes volt.
Felhasználó fényképei:
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza -