Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
27. helyezett Dél Alföldön - 568 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
A pozitívum: a személyzet kedvessége, az ételek minősége. A negatív élményt a 303. szobában állandóan, de főleg az éjjeli csendben hallható monoton morajlás okozta, ami éjszakánként nagyon zavaró volt. Lehet, hogy a gépház vagy valamilyen elszívó motor zaját erősítették fel a falak, de a csendes pihenés szempontjából kellemetlenül idegesítő volt.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Jó ár/érték arány, igazából semmiben nem volt hiányunk. A szoba kényelmes és tiszta volt, továbbá a teljes panziós ellátás is kifogástalan volt. A biliárd és a csocsó kellemes időtöltés volt amikor éppen nem a fürdőben töltöttük az időnket. A fürdőbelépőknek nagyon örültünk. Máskor is szívesen megyünk. Mi teljesen elégedettek voltunk mindennel és egy percet sem unatkoztunk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Tetszett a Szálloda, mert tágas terekkel rendelkezik. A szobák szintén tágasak és tiszták. A folyosó is széles, ízléses. Az ételek finomak és bőséges a választék a svédasztalon. A kiszolgáló személyzet kedves, mosolygós és segítőkész. Az árak elfogadhatóak. A városközpont sajnos elég messze van, ezért csak autóval megközelíthető.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Most voltunk először Orosházán, 5 éjszakát töltöttünk a hotelben.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.
Nyugodt környezet, a fürdőbelépőnek különösen örültünk.
Még visszatérünk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
mindennel elégedettek voltunk,kivéve,hogy nem volt hűtőszekrény a szobában,ill a szőnyeg kritikán aluli volt 112es szoba.a személyzet ill az ellátás szuper volt.köszönjük szépen

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Pihenésre vágyóknak kellemes helynek mondható, a fürdők egy kicsit kérdésesek, de egyébként szép nagy tágasak a szobák. Véleményem szerint, ha külön helyiségben helyeznék el a biliárd és a csocsó asztalt, akkor nem kellene már este 10 órakor szobába vonulni, hogy az ott szórakozók ne zavarják a többi vendéget.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
A szállással minden rendben volt, ételek finomak. Távolsága a fürdőtől egy kényelmes sétára van. Agy negatívumot tudok felhozni, éppen felújítás zajlott a szomszédos épületben ezért reggel 7kor már ébresztő volt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Nagyon kellemes, pihenéssel teli 7 napot töltöttünk el a szállodában. A szobánk a 3. emeleten minden elvárásunknak és kényelmünknek megfelelt. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A szálloda tisztasága tökéletes, a takarító személyzet a 3. nap után a törölközőket szinte kérés nélkül cserélte. Az ételek változatosak, ízletesek és bőségesek voltak.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
Sajnos a wifi nem működött, és a hűtőszekrényünk sem hűtött rendesen. Ezenkivül minden szuper volt, a személyzet udvarias-kedves , minden kívánságunkat amit lehetett teljesítették, tisztaság volt mindenhol. Az ételek ízletesek voltak. Gratulálok a Vezetésnek! ! ! ! . Az unokák nagyon élveztek mindent. A játszószoba szuper volt! A fürdőbelépő már hab volt a tortán!

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Alapvetően a gyopárosi fürdő miatt mentünk Orosházára, és ez a szállás tűnt a legjobbnak, többek között a teljes ellátás, és a grátisz fürdő belépő miatt. Félelmeink sajna voltak, mert az igen jó ár mellé, egy retro, lepusztulóban lévő szállodát kapcsoltunk gondolatban. Szerencsére nem így volt.

Orosháza
3 nap/2 éj 9.975,-Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, játszóház használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, karácsonyi programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Gyopárosi Szaunapark belépővel, masszázskuponnal, kerékpárbérlési lehetőséggel, fürdőköpeny és strandtörölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.27-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.27-ig
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 41.243,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Mediterrán Szállás
Érvényes: 2021.01.25-ig
Park Hotel Gyula
3-4 éjszaka 23.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 19.501,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.12-ig
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel, animátor foglalkozásokkal, sportszer használattal, népi játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)