Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
36. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, úgy a recepción mint az étteremben. Az ételek kifogástalanok voltak. A presszókávéjuk az mindent felülmúl. Csak ajánlani tudom a hotelt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 6.
Kedves János,

Köszönjük megtisztelő szavait, remélem , hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Tóth Ferenc (Alföld Gyöngye Hotel)

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.

Az étkezési résszel maximálisan meg voltunk elégedve. Finom, választékos ételek, udvarias, segítőkész kiszolgálás! ! ! A recepción kicsit unottan, gépszerűen dolgoztak. Az éjszaka folyamán a csocsó és a biliárd hangja (101-es szoba) nagyon zavaró volt. + vékonyak a falak, így a másik szobában levő házaspár vitáját igazán jól lehetett élvezni!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Szeptember utolsó hetében töltöttük négy éjszakát ebben a hotelben, nagyon kellemesen! Elégedettek voltunk a szállással, étkezéssel és a személyzet is nagyon udvarias, segítőkész volt! A fürdő ugyan kicsit messze volt, de kaptunk tippet hol lehet ingyen parkolni. Annak ellenére hogy az időjárás nem volt kegyes hozzánk, azért jól éreztük magunkat!

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal voltunk a szálloda vendégei. Érkezésünkkor, mindenre kiterjedő tájékoztatást kaptunk. A szobánk a vártnak megfelelő,az ágy kényelmes. Az ételek kiválóak,és bőségesek voltak,a személyzet figyelmes,és segítőkész. Összességében mindennel meg voltunk elégedve,másoknak is bátran ajánlom. A fürdő távolságát kompenzálta, a szálloda által biztosított belépőjegyek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Többször jártunk már ott, mindig jól éreztük magunkat. Tágas, kulturált, finom konyha, isteni a fürdő. Egy alkalommal olyan szerencsénk volt, hogy a Republic együttes lépett föl a szálló körüli parkban és a szobánkból élvezhettük díjtalanul a koncertjüket. Aki korábban kifogásolta az egy ágyas szobában az egy szék egy asztalt, annak ajánlanám a Nemzetközi Szállodaszövetség szabálykönyvét (magyar rendeletként is megjelent).

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Udvarias fogadás,gyors ügyintézés,szuper volt az elhelyezés.szobában
hiányoltam fejtámla magasítót,fűtés az esti órákban hiányzott,főleg
a zuhanyzóban a szárítón,vizes cuccok szárítására.étkezés szuper,bár
vacsora jó lenne 16.30 kor teríteni mivel sok az idős korú 17óra után
már nem szoktam étkezni,mivel megfekszi a gyomrot éjszaka.

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiemelt időszakban is nagyon kedvező áru félpanziós csomagot kínálnak. A superior kétágyas szoba nagyon tágas, nagy szekrények vannak; a felnőttágyak kényelmesek, a kanapéágy viszont nem; a fürdőszoba nagyon szép. A hotel és a szoba berendezése is esztétikus. Szép, csendes környezetben található, a környéken több látnivaló van.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Egy 3 csillagos helytől nem sok jót várok el, de ez a hotelszoba amit mi kaptunk, ez színvonal alatti. Valószínű, van a szállóban sokkal jobb hely is, de ezt az egyágyas szobát amit mi kaptunk két ágyasnak átalakítva és 2 eFt-tal olcsóbban, tényleg nem ajánlom senkinek. Még félpénzért se éri meg ez a szoba.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely nagyon szép ,tiszta,kényelmes volt.
A félpanziós ellátás szuper.Nagyon fincsi és bőséges.
A személyzet kedves.A fürdő közel ,és szuper.Minden csodás volt,nagyon jól éreztük magunkat a barátokkal.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő! Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a földön hátha észreveszi! ? No nem!

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
Orosháza
2-3 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Neon 2 Panzió
Érvényes: 2021.07.13-ig
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.27-ig
Maja Apartman
Érvényes: 2021.07.13-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Várfürdő Panzió
2-7 éjszaka 4.564,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Orosháza
3 nap/2 éj 9.975,-Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, játszóház használattal
2020.08.24. - 2020.12.22.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)

OrosházaX