Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kiemelt időszakban is nagyon kedvező áru félpanziós csomagot kínálnak. A superior kétágyas szoba nagyon tágas, nagy szekrények vannak; a felnőttágyak kényelmesek, a kanapéágy viszont nem; a fürdőszoba nagyon szép. A hotel és a szoba berendezése is esztétikus. Szép, csendes környezetben található, a környéken több látnivaló van.

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Egy 3 csillagos helytől nem sok jót várok el, de ez a hotelszoba amit mi kaptunk, ez színvonal alatti. Valószínű, van a szállóban sokkal jobb hely is, de ezt az egyágyas szobát amit mi kaptunk két ágyasnak átalakítva és 2 eFt-tal olcsóbban, tényleg nem ajánlom senkinek. Még félpénzért se éri meg ez a szoba.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A szálláshely nagyon szép ,tiszta,kényelmes volt.
A félpanziós ellátás szuper.Nagyon fincsi és bőséges.
A személyzet kedves.A fürdő közel ,és szuper.Minden csodás volt,nagyon jól éreztük magunkat a barátokkal.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő! Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a földön hátha észreveszi! ? No nem!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Kellemes meglepetést okozott a hotel. Kedves, barátságos és segítőkész a személyzet. Választékos és finom reggeli és vacsora illetve korrekt áron menü lehetőség ebédre. Tiszta, bár már kevésbé modern szobák és közös használatú helységek. Gyerekkel utazóknak különösen ajánlom ( játszószoba, játszótér és ott tartózkodásunk alatt is sok gyerek ).

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A pótágy (gyerekágy) nem retro fotelágyra gondoltunk.
A klíma hiánya.
A szállás apropója,hogy fürdő hely,de nem volt hová teregetni,kérésre kaptunk szárítót.
A kaja nagyon jó volt és bőséges,biztos mindenki talál ízlésének megfelelőt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Sajnos nem a várt ár/érték arányt kaptuk. Az ott töltött napok reggelein kivétel nélkül sajnos korán reggel munkagépek-betonkeverő hangjára-szagára ébredtünk, ami a pihenést igazán bosszantóan befolyásolta. A személyzet felé történő jelzés után sem változott semmi. A svédasztalos vacsorákról sem tudok sajnos pozitív véleményt mondani, 5 alkalomból 1x voltam csak elégedett a étel minőségével.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás ár-érték arányban megfelelő.
A kiszolgáló személyzet mindent megtesz,hogy a vendég jól érezze magát.
Véleményem szerint kis odafigyeléssel a minőségén könnyen lehet javítani:
-szoba takarítás ne csak a szemetesek ürítéséből álljon,
-ágymatracok már megérettek a cserére,
-étterem ételkínálata lehet változatosabb.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel voltunk egy hétvégét péntektől vasárnapig. A szoba elég pici volt,alig lehetett elférni. Csak kispárna volt az ágyon,ezt jeleztük a recepción,ígéretet kaptunk rá,hogy adnak nagypárnát ,de ez ígéret maradt. Az ablakunk a bejáratra nézett ahol a kijelölt dohányzóhely is található és ha nyitva volt az ablak sajnos nem lehetett pihenni,mert még késő este is hangoskodtak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Nagyon tetszett, hogy adta az Alföld Gyöngye Hotel két személyre a két belépőt a Gyopárosi Gyógy és Élményfürdőbe. Nagyon örültünk neki! Ha jövőre is lesz ilyen ár-érték arányban ez a szolgáltatás is, akkor megint megyünk! Már másodszor voltunk, és újból élveztük. Nagyon kedves a személyzet. Tiszta volt a szálloda és a szoba is. Szép környezetben van.

3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznótoros ebéddel, fürdőbelépővel, sportszer kölcsönzési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.22-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
2020.05.01. - 2020.10.15.
Neon 2 Panzió
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Szamócás Apartman
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Auris Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.950 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, szombaton programokkal, fürdőbelépővel, játszóház és x-box szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.29.

Szállodák Orosháza környékén
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Gyulán (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

OrosházaX