Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

1. helyezett a 11 orosházi szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 18.
Immár harmadszor járunk itt, nem véletlenül. Bár a környéken gyakorlatilag semmi látnivaló nincs, a szálloda a fürdő közelsége miatt és az alább részletezettek okán mégis egyik kedvencünk lett. Mindig tisztaság, rend uralkodik az egész szállodában. A foglalásnál igyekeznek minden ignyt teljesíteni (pl hovanézzen az ablak, melyik részen legyen a szoba), az eddig sikerült is.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi szobát foglaltunk 2 kis gyerekkel. Ők a nappaliban aludtak egy elég kicsi kihúzhatós kanapén - bőven volna hely egy nagyobbnak, kényelmesebbnek - ez már a retro kategóriájú. Szép tágas a családi szoba. A padlószőnyegre jócskán ráférne egy csere, szinte lyukas a használattól, a bordó padlószőnyeg sok helyen fekete és szürke. A hálószoba rendben volt.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
A pozitívum: a személyzet kedvessége, az ételek minősége. A negatív élményt a 303. szobában állandóan, de főleg az éjjeli csendben hallható monoton morajlás okozta, ami éjszakánként nagyon zavaró volt. Lehet, hogy a gépház vagy valamilyen elszívó motor zaját erősítették fel a falak, de a csendes pihenés szempontjából kellemetlenül idegesítő volt.
Válasz az értékelésre - 2021. június 8.
Kedves János,

Köszönjük értékelését és sajnálom , hogy ilyen kellemetlenségben volt részük.
Tóth Ferenc (Alföld Gyöngye Hotel)

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Jó ár/érték arány, igazából semmiben nem volt hiányunk. A szoba kényelmes és tiszta volt, továbbá a teljes panziós ellátás is kifogástalan volt. A biliárd és a csocsó kellemes időtöltés volt amikor éppen nem a fürdőben töltöttük az időnket. A fürdőbelépőknek nagyon örültünk. Máskor is szívesen megyünk. Mi teljesen elégedettek voltunk mindennel és egy percet sem unatkoztunk.
Válasz az értékelésre - 2021. június 8.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését.

Várjuk Önöket vissza nagyon sok szeretettel!
Tóth Ferenc (Alföld Gyöngye Hotel)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Tetszett a Szálloda, mert tágas terekkel rendelkezik. A szobák szintén tágasak és tiszták. A folyosó is széles, ízléses. Az ételek finomak és bőséges a választék a svédasztalon. A kiszolgáló személyzet kedves, mosolygós és segítőkész. Az árak elfogadhatóak. A városközpont sajnos elég messze van, ezért csak autóval megközelíthető.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Most voltunk először Orosházán, 5 éjszakát töltöttünk a hotelben.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.
Nyugodt környezet, a fürdőbelépőnek különösen örültünk.
Még visszatérünk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
mindennel elégedettek voltunk,kivéve,hogy nem volt hűtőszekrény a szobában,ill a szőnyeg kritikán aluli volt 112es szoba.a személyzet ill az ellátás szuper volt.köszönjük szépen

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Pihenésre vágyóknak kellemes helynek mondható, a fürdők egy kicsit kérdésesek, de egyébként szép nagy tágasak a szobák. Véleményem szerint, ha külön helyiségben helyeznék el a biliárd és a csocsó asztalt, akkor nem kellene már este 10 órakor szobába vonulni, hogy az ott szórakozók ne zavarják a többi vendéget.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
A szállással minden rendben volt, ételek finomak. Távolsága a fürdőtől egy kényelmes sétára van. Agy negatívumot tudok felhozni, éppen felújítás zajlott a szomszédos épületben ezért reggel 7kor már ébresztő volt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Nagyon kellemes, pihenéssel teli 7 napot töltöttünk el a szállodában. A szobánk a 3. emeleten minden elvárásunknak és kényelmünknek megfelelt. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. A szálloda tisztasága tökéletes, a takarító személyzet a 3. nap után a törölközőket szinte kérés nélkül cserélte. Az ételek változatosak, ízletesek és bőségesek voltak.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Orosháza
3 nap/2 éj 11.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és teadélutánnal, fürdőbelépővel, játszóház használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Neon 2 Panzió
Érvényes: 2022.06.22-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 34.900,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 06.15 és 09.30 között látvány grill vacsorával, Visit Gyula Card kedvezménnyel, masszázs kedvezménnyel, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, strand belépővel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 24.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.05.31-ig
Édenkert Apartmanház
5-7 éjszaka 2.428,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.24-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
2021.08.20. - 2021.08.22.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

OrosházaX