Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
28. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Baráti társasággal voltunk a szálloda vendégei. Érkezésünkkor, mindenre kiterjedő tájékoztatást kaptunk. A szobánk a vártnak megfelelő,az ágy kényelmes. Az ételek kiválóak,és bőségesek voltak,a személyzet figyelmes,és segítőkész. Összességében mindennel meg voltunk elégedve,másoknak is bátran ajánlom. A fürdő távolságát kompenzálta, a szálloda által biztosított belépőjegyek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Többször jártunk már ott, mindig jól éreztük magunkat. Tágas, kulturált, finom konyha, isteni a fürdő. Egy alkalommal olyan szerencsénk volt, hogy a Republic együttes lépett föl a szálló körüli parkban és a szobánkból élvezhettük díjtalanul a koncertjüket. Aki korábban kifogásolta az egy ágyas szobában az egy szék egy asztalt, annak ajánlanám a Nemzetközi Szállodaszövetség szabálykönyvét (magyar rendeletként is megjelent).

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Udvarias fogadás,gyors ügyintézés,szuper volt az elhelyezés.szobában
hiányoltam fejtámla magasítót,fűtés az esti órákban hiányzott,főleg
a zuhanyzóban a szárítón,vizes cuccok szárítására.étkezés szuper,bár
vacsora jó lenne 16.30 kor teríteni mivel sok az idős korú 17óra után
már nem szoktam étkezni,mivel megfekszi a gyomrot éjszaka.

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelt időszakban is nagyon kedvező áru félpanziós csomagot kínálnak. A superior kétágyas szoba nagyon tágas, nagy szekrények vannak; a felnőttágyak kényelmesek, a kanapéágy viszont nem; a fürdőszoba nagyon szép. A hotel és a szoba berendezése is esztétikus. Szép, csendes környezetben található, a környéken több látnivaló van.

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Egy 3 csillagos helytől nem sok jót várok el, de ez a hotelszoba amit mi kaptunk, ez színvonal alatti. Valószínű, van a szállóban sokkal jobb hely is, de ezt az egyágyas szobát amit mi kaptunk két ágyasnak átalakítva és 2 eFt-tal olcsóbban, tényleg nem ajánlom senkinek. Még félpénzért se éri meg ez a szoba.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A szálláshely nagyon szép ,tiszta,kényelmes volt.
A félpanziós ellátás szuper.Nagyon fincsi és bőséges.
A személyzet kedves.A fürdő közel ,és szuper.Minden csodás volt,nagyon jól éreztük magunkat a barátokkal.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő! Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a földön hátha észreveszi! ? No nem!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Kellemes meglepetést okozott a hotel. Kedves, barátságos és segítőkész a személyzet. Választékos és finom reggeli és vacsora illetve korrekt áron menü lehetőség ebédre. Tiszta, bár már kevésbé modern szobák és közös használatú helységek. Gyerekkel utazóknak különösen ajánlom ( játszószoba, játszótér és ott tartózkodásunk alatt is sok gyerek ).

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A pótágy (gyerekágy) nem retro fotelágyra gondoltunk.
A klíma hiánya.
A szállás apropója,hogy fürdő hely,de nem volt hová teregetni,kérésre kaptunk szárítót.
A kaja nagyon jó volt és bőséges,biztos mindenki talál ízlésének megfelelőt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Sajnos nem a várt ár/érték arányt kaptuk. Az ott töltött napok reggelein kivétel nélkül sajnos korán reggel munkagépek-betonkeverő hangjára-szagára ébredtünk, ami a pihenést igazán bosszantóan befolyásolta. A személyzet felé történő jelzés után sem változott semmi. A svédasztalos vacsorákról sem tudok sajnos pozitív véleményt mondani, 5 alkalomból 1x voltam csak elégedett a étel minőségével.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna használattal, fürdőköpeny és strandtörölköző használattal, Gyopárosi Szaunapark belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.18-ig
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Garden 39 Vendégház
Szeged
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Hétköznapi álom (min. 2 éj)

OrosházaX