Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
23. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő! Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a földön hátha észreveszi! ? No nem!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Kellemes meglepetést okozott a hotel. Kedves, barátságos és segítőkész a személyzet. Választékos és finom reggeli és vacsora illetve korrekt áron menü lehetőség ebédre. Tiszta, bár már kevésbé modern szobák és közös használatú helységek. Gyerekkel utazóknak különösen ajánlom ( játszószoba, játszótér és ott tartózkodásunk alatt is sok gyerek ).

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A pótágy (gyerekágy) nem retro fotelágyra gondoltunk.
A klíma hiánya.
A szállás apropója,hogy fürdő hely,de nem volt hová teregetni,kérésre kaptunk szárítót.
A kaja nagyon jó volt és bőséges,biztos mindenki talál ízlésének megfelelőt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Sajnos nem a várt ár/érték arányt kaptuk. Az ott töltött napok reggelein kivétel nélkül sajnos korán reggel munkagépek-betonkeverő hangjára-szagára ébredtünk, ami a pihenést igazán bosszantóan befolyásolta. A személyzet felé történő jelzés után sem változott semmi. A svédasztalos vacsorákról sem tudok sajnos pozitív véleményt mondani, 5 alkalomból 1x voltam csak elégedett a étel minőségével.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás ár-érték arányban megfelelő.
A kiszolgáló személyzet mindent megtesz,hogy a vendég jól érezze magát.
Véleményem szerint kis odafigyeléssel a minőségén könnyen lehet javítani:
-szoba takarítás ne csak a szemetesek ürítéséből álljon,
-ágymatracok már megérettek a cserére,
-étterem ételkínálata lehet változatosabb.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel voltunk egy hétvégét péntektől vasárnapig. A szoba elég pici volt,alig lehetett elférni. Csak kispárna volt az ágyon,ezt jeleztük a recepción,ígéretet kaptunk rá,hogy adnak nagypárnát ,de ez ígéret maradt. Az ablakunk a bejáratra nézett ahol a kijelölt dohányzóhely is található és ha nyitva volt az ablak sajnos nem lehetett pihenni,mert még késő este is hangoskodtak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Nagyon tetszett, hogy adta az Alföld Gyöngye Hotel két személyre a két belépőt a Gyopárosi Gyógy és Élményfürdőbe. Nagyon örültünk neki! Ha jövőre is lesz ilyen ár-érték arányban ez a szolgáltatás is, akkor megint megyünk! Már másodszor voltunk, és újból élveztük. Nagyon kedves a személyzet. Tiszta volt a szálloda és a szoba is. Szép környezetben van.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
szuper volt minden. Ha, keresnék, akkor sem találnék semmit, a vártnál jobb volt. Egy kérés, ha lehetne: a mai világban sajnos sok a cukorbeteg, akár gyermek, akár felnőtt személyében. A cukor pótló tabletták fontossá váltak. Tudom, mindenki vigye magával, de, ha kérhetném a cukorbetegek nevében: jó lenne, ha lenne a cukor mellett. Hálás köszönet!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Finomak és bőségesek az étkezések. A fürdő picit messze van gyalog, de megéri! Köszönjük szépen az ajándék fürdőbelépőket, nagyon örültünk neki. A férjem is otthonosan érezte magát, a kisfiam folyamatosan mosolygott. Köszönjük az élményt!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a kisfiammal!3 éjszakát töltöttünk ott,ami hamar eltelt!Az ételek nagyon finomak voltak!A szállás olcsó volt,nagyon jó, hogy a fürdőbelépő az árban benne volt!A fürdő is közel volt!A kisfiam barátokat is szerzett!A szállodában nagyon jó volt a csocsó+a billiárd is!Ha lehetne visszamennénk!:)

Orosháza
4 nap/3 éjszaka 20.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, animátori foglalkozásokkal, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula Card kedvezménnyel, kedvezményes masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Mediterrán Szállás
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.02-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, animátor foglalkozásokkal
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Karácsony
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

OrosházaX