Jucus57

Jucus57 adatlapja

Pedagógus vagyok, nyáron több, az év más időszakaiban kevesebb szabadidővel, mivel egyre jobban kurtítják a szüneteinket.

Tévedés az, ami még mindig létezik a köztudatban, hogy mi, egész nyáron lógatjuk a lábunkat:2.éve már június végéig kötelező bejárnunk a suliba, tesszük a dolgunkat, és már aug.közepétől rendelkezésre kell állnunk, illetve bejárunk tanévkezdés előkészítése címén: érkeznek a tankönyvek, tanmenetet,stb.írunk.

Szóval abban a kevéske szabadidőben szívesen kertészkedem, szépítem otthonomat, néha sikerül eljutnom egy-egy üdülőhelyre is, legyen az belföldi szálloda, vagy épp külföld.

Kedvenc belföldi wellness helyem Hévíz, ott már többször jártam, de Zalakarost is megszerettem.Sárvár nem annyira nyerte el a tetszésem, Bükfürdőre, Egerszalókra, Demjénbe az anyagiak miatt nem sikerült még eljutnom.

Vonattal, személygépkocsival
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  egyedüllétre vágyó
Regisztráció2016.05.12
Utoljára itt2016.06.22

2016. május 12.egyedül járt itt
Egyedül, de mégsem magányosan

Pihenhettem a múlt évben a Hotel Heliosban, Hévízen: szállásom a Benjamin nevű régi, csodás, ódon hangulatú épületben volt: én kértem oda a szobámat))
Csendes, nyugodt szobára vágytam, a szálloda igyekezett is teljesíteni igényeimet.