Hunguest Hotel Hélios Hévíz
8380 Hévíz, Vörösmarty u. 91.

Hunguest Hotel Hélios Hévíz a térképen

Hunguest Hotel Hélios Hévíz értékelése:

10. helyezett a 153 hévízi szállás közül
32. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Hunguest Hotel Hélios Hévíz bemutatkozása

A Hunguest Hotel Hélios Anna és Benjamin épületei (melyeket egy fedett folyosó köt össze egymással) egy természetvédelmi ősparkban találhatók, Európa legnagyobb vízfelületű melegvizű gyógytava, a világhírű Hévízi-tó közvetlen közelében.

Hunguest Hotel Hélios Hévíz képei

Hunguest Hotel Hélios Hévíz vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Hélios Hotel Anna épületében kértünk szobát, mivel ez az épületszárny légkondicionált szobákkal rendelkezik és van liftje. A szoba két személy részére elég tágas, kényelmes. A szoba és a hotel tisztaságával nem volt gond, a fürdőszoba hajszárítóval és tisztálkodószerekkel felszerelt, bár a bekészített fürdőköpenyekből lehetett volna kisebb méretű is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, minden egy helyen, ha nem akarsz, ki se kell tenned a lábad a hotelból, minden megvan, amit szeretnél, csend, nyugalom vesz körül, teljes kikapcsolódás!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szolgáltatásokban 4 csillag, modernitás, bútorzat alapján 3. A padlószőnyeg a szobában már igen viseltes volt. A légkondi régi. 35 fokos melegben 16 fokra állítva kapcsolt be elég hangosan működve. A szálloda kevésbé alkalmas kis gyerekes családoknak. Pici játszósarok, benti részen nincs gyerekmedence. Nyáron, melegben jó, mert a kinti medencék gyerekekkel is élvezhetők.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három gyerekkel érkeztünk. A Benjámin szárnyban volt a szobánk kicsit retró de nagyon tetszett a gyerekeknek is. A wellness részleg és a kinti medence is szuper volt. A reggeli és a vacsora fantasztikus, nem tudtunk választani annyi szuper étel volt mindig a svédasztalon. A személyzet nagyon kedves volt mindenhol az étterembe, a recepción, a medencéknél és a takarítók is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
8 napot töltöttünk el 2 gyermekünkkel a szállodában. Elsőre kicsit fura volt a szoba, hiszen a falon méretes beázás nyomai voltak felfedezhetőek. A képcsöves televízió is érdekes volt, a több külföldi, mint magyar adóval, de ez volt a legkevesebb.

Értékelt: 2019. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kibővítt félpanzió nagyon jó volt. Az uszoda éa Wellness remek. A személyzet rendkívül udvarias, a recepcion semmi különös procedura.
Szép, gondozott park. Séta lehetőség. A kis vonat jó összeköttetést nyújt. Fájós lábuaknak pompás lehetőség a hazajutásra.

Értékelt: 2019. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk, a szálloda szolgáltatásaival elégedettek voltunk, a wellness részlegen a sodró funkció nem működött ezt hiányoltuk, viszont a kinti úszó medence és annak parkosított környezete tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az ételek finomak és változatosak voltak, a kiszolgáló személyzet segítőkész és udvarias.

Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodai szoba egy kis felújításra szorul , de a wellness és különösen az éttermi szolgáltatás szenzációs volt , a minősége az ételeknek a felszolgálás és a hozzáállás felülmúlhatatlan volt .

Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt a fogadtatás. Kváló emberek dolgoznak ebben a szállodába . . Hát az ennivalók fenséges finomak voltak dicséretes. Minden szép és jó volt. Viszont a vifi az egy nagy nulla. Ráfogták hogy sokan vagyunk ezt el is hiszem de hogy kora reggel sem tudom használni a gépet. Volna mit javítani rajta. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek voltunk az ellátással,a szobával sem a tisztasággal volt problémánk.Az utóbbi években hazánkban is egyre forróbbak a nyarak,amire a szállodának is fel kellene készülnie,ugyanis a Benjámin részben nincs légkondicionálás.Emiatt képtelenség aludni a szobában.

Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
4 nap/3 éjszaka 30.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.21.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 10.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.252,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 28.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
Érvényes: 2019.11.03-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.900 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 33.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékbekészítéssel, italfogyasztással, SPA utalvánnyal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hunguest Hotel Hélios
4 nap/3 éjszaka 21.957,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX