Hunguest Hotel Hélios Hévíz
8380 Hévíz, Vörösmarty u. 91.

Hunguest Hotel Hélios Hévíz a térképen

Hunguest Hotel Hélios Hévíz értékelése:

7. helyezett a 153 hévízi szállás közül
30. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Hunguest Hotel Hélios Hévíz bemutatkozása

A Hunguest Hotel Hélios Anna és Benjamin épületei (melyeket egy fedett folyosó köt össze egymással) egy természetvédelmi ősparkban találhatók, Európa legnagyobb vízfelületű melegvizű gyógytava, a világhírű Hévízi-tó közvetlen közelében.

Hunguest Hotel Hélios Hévíz képei

Hunguest Hotel Hélios Hévíz vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel elégedettek voltunk, kiváló konyha és személyzet, választékos étkezés biztosítva, jó fürdési és szaunázási lehetőség szintén biztosított, kora reggeltől késő estig. Nagyon kellemes időt töltöttünk és ha lehet ismét odamegyünk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Anna épületben volt a szállás, tágas és tiszta szoba. Naponta rendszeresen takaritottak. A személyzet, kedves, udvarias, szolgálatkész. Az éttermi szolgáltatás osztályon felüli, izletes,
változatos ételek, finom sütemények, állandóan meleg, teli ételpultok. A wellnes és a termálmedence nagyon élvezetes volt, sosem volt zsúfolt.

Értékelt: 2019. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba tisztasága és felszereltsége rendben volt, de a padlószőnyeg annyira kopott, főleg a bejárati részen, hogy döbbenet. A termálmedence rendben volt. Hozta amit az ember elvárt. Bár a kupolás menyezetén lévő fekete foltok nem szép látványt nyújtanak, jócskán elvesz az élményből . . . A wellness résztől többet vártam.

Értékelt: 2019. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely jó volt. A tisztaság rendben volt. Fürdési lehetőség kevés volt. Az éttermi szolgáltatás, a menü remek volt. Az ebéd, a leves választék nagyon szerény és kevés volt. Én vártam, hogy a leves ebéd egytálételnek megfelelő és laktató lesz. Pld. Gulyásleves, Májgaluska leves, Sertés raguleves.....ilyenre gondoltam.

Értékelt: 2019. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 6-napos üdülésünket jónak,tartalmasnak minősitem. Ami nem tetszett hogy a több mint ötéves hunguestes törzsvendég kedvezményemet már két alkalommal nem vették figyelembe, erre semmi értelmes magyarázatot nem kaptam.Nem érdemes törzsvendégnek lenni !

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mária és Virág. . . Ketten voltunk a nagylányommal 5 éjszakás üdülésen. Csodálatos az éttermi személyzet, finomak és bőségesek az ételek, minden igényt kielégítenek, szerintem. Mindennapos takarítás, figyelmes takarítók! ! ! ! A Wellness, a thermál tiszta, rendes. A recepción megengedik, hogy 10 óra helyett délután 14-kor hagyjuk el a szobát. .

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Hélios Hotel Anna épületében kértünk szobát, mivel ez az épületszárny légkondicionált szobákkal rendelkezik és van liftje. A szoba két személy részére elég tágas, kényelmes. A szoba és a hotel tisztaságával nem volt gond, a fürdőszoba hajszárítóval és tisztálkodószerekkel felszerelt, bár a bekészített fürdőköpenyekből lehetett volna kisebb méretű is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, minden egy helyen, ha nem akarsz, ki se kell tenned a lábad a hotelból, minden megvan, amit szeretnél, csend, nyugalom vesz körül, teljes kikapcsolódás!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szolgáltatásokban 4 csillag, modernitás, bútorzat alapján 3. A padlószőnyeg a szobában már igen viseltes volt. A légkondi régi. 35 fokos melegben 16 fokra állítva kapcsolt be elég hangosan működve. A szálloda kevésbé alkalmas kis gyerekes családoknak. Pici játszósarok, benti részen nincs gyerekmedence. Nyáron, melegben jó, mert a kinti medencék gyerekekkel is élvezhetők.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három gyerekkel érkeztünk. A Benjámin szárnyban volt a szobánk kicsit retró de nagyon tetszett a gyerekeknek is. A wellness részleg és a kinti medence is szuper volt. A reggeli és a vacsora fantasztikus, nem tudtunk választani annyi szuper étel volt mindig a svédasztalon. A személyzet nagyon kedves volt mindenhol az étterembe, a recepción, a medencéknél és a takarítók is.

Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.621 - 10.971,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Hélios
4 nap/3 éjszaka 15.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.01.22-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.11-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.991,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.835 - 17.364,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, welcome pezsgővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 31.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő és meglepetés szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.04-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX