Hunguest Hotel Hélios Hévíz
8380 Hévíz, Vörösmarty u. 91.

Hunguest Hotel Hélios Hévíz a térképen

Hunguest Hotel Hélios Hévíz értékelése:

9. helyezett a 154 hévízi szállás közül
41. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Hélios Hévíz bemutatkozása

A Hunguest Hotel Hélios Anna és Benjamin épületei (melyeket egy fedett folyosó köt össze egymással) egy természetvédelmi ősparkban találhatók, Európa legnagyobb vízfelületű melegvizű gyógytava, a világhírű Hévízi-tó közvetlen közelében.

Hunguest Hotel Hélios Hévíz képei

Hunguest Hotel Hélios Hévíz vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szálloda nem ma épült ezt lehet látni,nekünk a Benjaminban volt a szállásunk "régies" berendezéssel régi képcsöves Tv-vel de ez semmi gondot nem okozott. Tiszta rendes szoba volt , gratula az ott dolgozó szorgalmas szobaszemélyzetnek! ! Az étkezés kitűnő ,személyzet 5*! A Wellness rész kicsit kicsi, de nekünk nem okozott gondot mindig megtaláltuk a megfelelő helyet a kikapcsolódásra.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisgyerekkel nem igazán jó . Túl sok az idős ember,akik nem szeretik a nyüzsgést.Nincs fedett medence ahol lehetne egy jót fürdeni a gyerekkel(6 éves) ,a wellness rész kinti.
Hideg időben gázos.

Értékelt: 2020. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett: A személyzet munkája kiváló, az étterem kifogástalan, nyugalom van, a szobák hangszigetelése jó. Viszont sajnos a szobák lelakottak: a falakon a festés koszos, a szőnyeg foltos, a mellékhelyiségek berendezése ősöreg. A gyógymedence megfelelő, a finn szauna nagyon kicsi a vendég létszámhoz képest.

Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves,a reggeli,vacsora bőséges és finom. A Benjamin szárnyban szálltunk meg ami kissé retró hangulatú,de a szoba tiszta kényelmes.Ár érték arányban teljesen korrekt.

Értékelt: 2020. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok éve járunk ide ebben az időszakban. A szálloda adottságai kiválóak, de a fenntartási költségekre keveset fordítanak. Pl. egy szekrény ajtó hiányzott, a hűtőből kifolyt víz elrothasztotta az íróasztal alsó szélét. A nagymedence terének mennyezete, burkolata nagyon ronda. Az étel mennyisége bőséges, de a választék meg sem közelíti a tíz évvel ezelőttit.

Értékelt: 2020. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A felújított Benjámin szárny korrekt /a csaptelepek cseréjével kifogástalan lenne/. Az ellátás kitűnő, a pincérek kulturáltak, készségesek - valószínűleg a viselkedni nem tudó vendégek eltűnésével könnyebbé vált az életük. Nekünk sem hiányoztak a hangoskodó,tülekedő, gatyában,papucsban vacsorázó - főként külhoni - társaságok. 7 évvel ezelőtti kellemetlen tapasztalatok.

Értékelt: 2020. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Őszintén a Hélios szálloda szobái, fürdőszobái, erkélyei, az éttermi lift a főépületben nagyon megérettek a felújításra. A wellness részlege nem nagy - a kinti nagy medence csak 2-3 hónapig használható. A kezelések rendben vannak - személyzet kedves. Szocreál feeling. Konyhája jó, fogyasztott italok drágák, viszont újabban adnak vizet a vacsorához.

Értékelt: 2020. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett:
- kedves és segítőkész (szolgálatkész), illetve vendégcentrikus személyzet;
- éttermi szolgáltatás: - ízletes ételek, megfelelő választék, néhány kivételtől eltekintve udvarias, kulturált mejelenésü személyzet, folyamatos, tevékenyen is segítő vezetői felügyelet;
- gyógyteás és gyógyvizes ivókúra lehetősége, illetve folyamatos ásványvíz hozzáférés a vellnesz részlegen;
- tisztaság, higiénés tevékenység minden területen.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A szálloda elhelyezkedésével , a szolgáltatásokkal, a kiváló és bőséges ételekkel, a tisztasággal. Kiváló a fürdő de szerintünk lehetne nagyobb is az élmény részleg. Szállásunk a Benjamin hotelben volt ahol sajnos kínos éjszakákat éltünk át a kényelmetlen ágy matrac miatt .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mindennel elégedettek voltunk, kiváló konyha és személyzet, választékos étkezés biztosítva, jó fürdési és szaunázási lehetőség szintén biztosított, kora reggeltől késő estig. Nagyon kellemes időt töltöttünk és ha lehet ismét odamegyünk.

Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 11.690 - 14.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 10.190 - 15.190,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.01.04.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.04.03-ig
Hotel FIT Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 21.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.22-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
4 nap/3 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX