Kantika

Kantika adatlapja

Regisztráció2017.08.03
Utoljára itt2020.07.23

Kiváló 2017. augusztus 3.családjával járt itt
Jól éretük magunkat a szállodában, a szoba kényelmes és tágas volt. Egyedül a tv, ami cserére szorulna, régi dobozós fajta. Az ebédek és vacsorák közepesek voltak, ennyi erővel finomak is lehetnének. A strandon az ingyen üdítő, kévé és fagyi remek ötlet! A masszázs is nagyon jó volt! A golfpálya szép, és kellemes!
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Hálásak vagyunk kedves visszajelzéséért. Igazán örülünk, hogy többnyire elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival. Technikai bejegyzéseit is köszönjük, mindenképp továbbítani fogjuk illetékes kollégáink részére. Szívből reméljük, az apró negatívumok nem szegték kedvüket és lesz alkalmunk Önöket itt, a Greenfield-ben köszönteni.
2017. augusztus 20., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager
2017. augusztus 3.a párjával járt itt
A szobánk szép és tágas volt, bár a tv nagyon elavult, régi dobozos. Az ebédek és vacsorák nem választékosak illetve nem túl finomak voltak. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A golfpálya remek! Voltam masszázson is, ha jól tudom Niki nevű masszőrük nagyon ügyesen és jól masszírozott.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Örömmel olvastuk, hogy egy-egy szolgáltatásunk nagy mértékben elnyerte tetszésüket. Sajnáljuk, hogy voltak negatív észrevételek is, igyekszünk ezeken a jövőben javítani, hogy legközelebb maximális elégedettséggel távozzanak majd.
2017. augusztus 20., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager