kata.fabi

Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2018.03.18

Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
a wellness pihenésünk alatt sétáltunk a párommal három kilométert egy jó ebédért. . megérte! ! ! kedves felszolgáló köszöntött bennünket a bejáratnál. a kinti terasz részen foglaltunk helyet. . nagyon szép kilátású,hangulatos étterem remek bőséges ételekkel. . . az egy deciliter bor az mámorító sikeredett :)))
ajánlom mindenkinek ki hévízen jár!
2016. június 5.a párjával járt itt
A férjemmel a 10. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Kellemes retró szálloda, rengeteg nyugdíjas külföldi vendéggel, de ez nem baj. . mi fantasztikusan éreztük magunkat. Finomak az ételek. . ezt a mérleg is mutatta + 2 kg :)A wellness részleg nagy és több helyen helyezkedik el. . 2 gyógyvizes medence is található. .
Szörnyű 2018. március 18.barátokkal járt itt
Szombat estére telefonon( pár nappal előtte) lefoglaltuk ( 5 fő részére) a bowling pályát, úgy mentünk, hogy előtte megvacsorázzunk. . sajnos a felszolgáló közölte, hogy a KONYHA KAPACITÁSA miatt nem szolgálnak ki, mivel állítólag van egy 70 fős rendezvényük. Megjegyzem az étteremben kettő asztalnál vacsoráztak kb 15.