8380 Hévíz, Dombföldi u. 2023/1

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Római Pince Hévíz vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Elképesztően gyönyörű hely, hangulatos étterem. Virágok közt , fátyolvilágításban . Külön gyermek, illetve felnőtt étlap. Elegendő választék. Megfelelő adagok. Friss, ízletes, finom minden. Én úgy érzékeltem, minden asztalhoz külön pincér figyelte, mikor mit kívánunk. Nem volt olcsó hely, de egy átlagembernek is megfizethető.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Ha a környéken nyaralunk, mindig eljövünk ide. Most kicsit húzódozva, a közepes kritikák miatt. De nem! Még mindig tökéletes. (Lehet, hogy 2017-ben volt egy megingás, esetleg rossz szakács? ) Ugyanaz a profizmus, tisztaság, mint amit korábban tapasztaltunk. A kiszolgálás, gyors, a pincérek kedvesek. Egymás utáni napokon voltunk ott, a pincér első kérdése az volt: gyömbért ma is?

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Visszatértünk mivel már többször jártunk itt. Nagyon felkapott lett, de az ételek szinvonala romlott. Már nem jó az ár-érték arány. Többet vártunk mint kaptunk. Legközelebbi hévizi út során nálunk már nem ő lesz a kiválasztott. . . . . . Elszaladt a ló, a forgalom növekedése a minőség romlását okozta. Javaslom SOS változtassanak vagy csökkentsék a szakács terhelését.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pünkösd vasárnap, látogattunk el ismét, az egyik kedvenc éttermünkbe. Sajnos az esős időjárás kicsit bezavart, de a pincérünk hozzáállása mindent feledtetett. Kiválasztottuk az ételeket, és az elfogyasztásuk során, értek a meglepetések. Egyik a „Tokaji borban érlelt pecsenyelibamájjal töltött sertésborda rántva, . . . . . ” volt.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hévíz-Egregy borhegyre felérve többszöri körbesétálás után választottuk ezt az éttermet, csalogatóak voltak a kirakott képek a belső térről. Sajnos pont egy nagyobb társaságot vártak, így csak kint tudtunk leülni a szeles idő ellenére. A kilátás csodálatos, a hely hangulata magával ragadó. A belső tér is nagyon szimpatikus volt/lett volna.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép, napsütéses őszi napon tértünk be ide, a kerthelyiségben foglaltunk helyet. A kilátás gyönyörű, lenyűgözött. Mégsem éreztük sajnos jól magunkat. A felszolgálás nem volt szimpatikus. A pincér lekezelő stílusú volt. Érezhetően kedvesebb, figyelmesebb volt a külföldi vendégekkel, mint velünk. Vélhetően több borravalót remélt tőlük.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ronda, kukacos vendéglátós szemmel:Gyönyörű kert,barátságos,mosolygós pincérek,kiváló étlap,szuper ételek,megfelelő ár-érték arány,hangulatos belső tér,igényes-ötletes dekoráció,kifogástalan kiszolgálás! Imádom,ha egy pincér ,,ráérez",hogy melyik vendég milyen kiszolgálást szeret. (a mienk,fiatal,szakmáját szerető,udvarias,kedves. . . stb!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felmentünk ajánlásra az égregyre itt ez az étterem volt szimpatikus hangulatos helyszin zöldben megteritve kilátás szuper rengeteg kulfoldi de helyet konnyen kaptunk egybol foglalni nem lehetett így szerencsen mult. Kertunk 1 uveg bort es mi a római 2személyes tálat kértuk amin inyencségek voltak nem panaszkodtunk jolaktunk maskor is szivessen jönnenk kutyabarát hely egybol kapott vizet plusz pont figyelmesseg .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerősünk ajánlására kerestük fel a Római pincét, szülinapi apropóból. Kicsit nehezen találtuk meg, mivel sehol nincs eligazító tábla, merre kell menni. De sikerrel jártunk! :) Az étterem gyönyörű helyen van, nagyon hangulatos, építészeti remekmű. Sajnos szakadt az eső, így a belső részben tudtunk leülni. A kiszolgálás udvarias, figyelmes és gyors.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kissé nehezen megtalálható, de gyönyörű helyen lévő, hangulatos kis étterem. A kerthelyiség meleg időben is kellemes, tágas, szellős.
A kiszolgálás rendkívül tisztelettudó, figyelmes, kedves.
Az ételek ár/érték aránya jó, az ízek fantasztikusak, az adagok bőségesek. Hibát nem találtunk.

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 44.345,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ács Apartman
8 nap/7 éjszaka 3.400 - 4.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.20. - 2020.06.30.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.12.22.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.12. - 2020.03.31.
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.958,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.01.31.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kaktusz Villa
2020.12.05. - 2019.12.05.
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.29. - 2019.12.26.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávéval és süteménnyel
2019.10.01. - 2019.12.18.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Hévíz
Hotel Bonvino Wine & Spa Hévíz
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Palace Hotel  Hévíz
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Római Pince HévízX