Katalina

Katalina adatlapja

Regisztráció2013.06.30
Utoljára itt2014.08.26

Átlagos 2014. augusztus 24.egyedül járt itt
Újszülöttnek minden új és valószínűleg nekem is jobban ízlett volna minden, ha nem jártam volna már többször Grúziában. . . Finom a maga nemében, ám kissé "magyarosított" receptekkel dolgoznak, a legendás "grúz" limonádé pedig egyenesen csalódás volt (szörpként adják, igazuk is van).
Kiváló 2013. június 30., csoporttal járt itt
Áprilisban tartottuk itt az esküvőnket és egyben itt szállásoltuk el a külföldi vendégeinket is. Teljes mértékben meg voltunk elégedve a szolgáltatással: bőséges és finom ételek, udvarias és segítőkész pincérek, tiszta és nagy szobák. Mindenről gondoskodtak helyettünk: terítés, dekoráció, sütemények becsomagolása stb.
Kiváló 2013. június 30.a párjával járt itt
A vasúti pályaudvartól gurulós bőröndökkel 15 perc séta után érkeztünk meg a hotel bejáratának kis utcájába. Szilveszter ellenére igen sötét volt kívül és belül, de a kapott szoba teljesen meggyőzött bennünket arról, hogy jó helyet választottunk. Tiszta, mindennel felszerelt nagy "lakosztályt" kaptunk internetkapcsolattal.