Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti
2330 Dunaharaszti, Fő út 103.

Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti a térképen

Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti értékelése:

2. helyezett a 11 dunaharaszti étterem közül
255. helyezett Budapest környékén - 891 étterem közül

H-Szo 10:00-22:00
V 22:00-22:00
széles pálinkaválaszték
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC

Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti vélemények

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Már alig vártam a képek alapján, hogy egy vízparton, jó levegőn ebédelhessek a teraszon. Ezért választottam ezt az éttermet, és utaztam érte majd harminc km-t. A várt terasz a főút mellett volt. Bementünk. 40 fok. Levegő semmi. A légkondi állítólag ment, mi nem éreztük, mivel egy áttetsző műanyag tető alatt ültünk.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Pónifarmról hazafelé úton teljesen véletlenül álltunk meg itt a családdal ebédelni, az autóból láttuk meg a teraszt és az étterem feliratot. Olyan sok autó állt az étterem előtt és mellett, hogy csak a szemközti oldalon, a sörözőnél tudtunk leparkolni. Vasárnap fél 2 körül a napsütéses időben a terasz asztalai közül 1 volt üres, míg a benti részben is szinte telt házzal szembesültünk.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Szép környezetben,tiszta,rendes vendéglátóhely. A kiszolgálás gyors és udvarias. Egyéni kérésnek is szívesen tesznek eleget. Az ételek nagyon finomak,bőségesek. A választék lehetne gazdagabb,de valószínű a svédasztalos ebédnél bővebb lehetőségek állnak a vendégek rendelkezésére. A desszertek kűlönlegessek és gyönyörűen tálalják a rendelt ételeket.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Rendszeres vendégei voltunk ennek a nívós étteremnek. Bár az ètelek választéka nem nagy, de a minősèg magáért beszél. Hangulatos terasz rész nyáron, légkondis belső tér EEsküvők'szülinapok, egyéb rendezvények hangulatos helye lehet. A vasárnapi svédasztal igen inycsiklandó.

Juca TOP szállásértékelő
Juca TOP étteremértékelő
2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly jártunk itt a párommal, az ajtó előtti tábla invitálására, miszerint svédasztal vár. Svédasztal nem volt, mondván, nincs megfelelő vendéglétszám,ezzel szemben volt nagy tányéron kevésbé nagy adag étel, amiben kivetnivalót ugyan nem találtunk, az árában annál inkább. Magyarán jó konyha, amit meg kell fizetni rendesen, de nem biztos hogy jól laksz tőle.

2013. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban tartottuk itt az esküvőnket és egyben itt szállásoltuk el a külföldi vendégeinket is. Teljes mértékben meg voltunk elégedve a szolgáltatással: bőséges és finom ételek, udvarias és segítőkész pincérek, tiszta és nagy szobák. Mindenről gondoskodtak helyettünk: terítés, dekoráció, sütemények becsomagolása stb.

Legnépszerűbb csomagok Dunaharasztiban és környékén
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.531,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2021.03.07. - 2022.03.05.
Vadrózsa Panzió
2021.03.05. - 2022.03.05.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.823 - 19.302,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.792,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 25.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.

Szállodák Dunaharaszti környékén
Vital Hotel Nautis Dunaharaszti
Royal Club Hotel Dunaharaszti
Tó Wellness Hotel Dunaharaszti
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Kisduna Étterem & Panzió DunaharasztiX