kenu

kenu adatlapja

Regisztráció2013.11.22
Utoljára itt2013.11.28

Átlagos 2014. január 2.gyerekekkel járt itt
Családomat leptem meg ezzel az ajándékkal. Megérkezésünkkor a recepción "örüljetek hogy itt lehettek" fogadtatás várt minket. A recepciós Hölgy kérdéseinkre alig, vagy inkább nem adott választ. Ez valahogy megbélyegezte az ittlétünk milyenségét, illetve azt, hogy mennyire szívesen látnak minket vendégül!
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét a szállodában eltöltött pihenésükkel kapcsolatban, még ha negatív tapasztalatokat is szerzett. Észrevételei fontosak a számunkra, legyen az bármilyen, mert így tudunk ezeken változtatni. A kollégák megnyilvánulásáért szíves elnézésüket kérjük.
2014. január 9., , Hotel Karos Spa
Szörnyű 2013. november 22.gyerekekkel járt itt
Családommal és egy baráti családdal mentünk le Szegedre , mivel kisfiamnak kenu-versenye volt. Interneten foglaltam le a szállást, a recepción kritikán aluli volt a hozzáértés. A szobák és a fürdő, osztályozhatatlan. Úgy érzem nincs az ár/érték arány egyensúlyban. Inkább egy lepukkant munkásszállóra emlékeztet , mint egy Hotelre.