Tisza Sport Hotel Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 42.

Tisza Sport Hotel Szeged a térképen

Tisza Sport Hotel Szeged értékelése:

19. helyezett a 70 szegedi szállás közül
102. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Tisza Sport Hotel Szeged bemutatkozása

A Tisza Sport Hotel (volt Petro Hotel) a Tisza partján, kellemes zöldövezeti környezetben található, néhány percnyi távolságra Szeged belvárosától; a modern stílusú hotel szállodaként, illetve ifjúsági szálláshelyként is üzemel.

Tisza Sport Hotel Szeged képei

Tisza Sport Hotel Szeged vélemények

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 30.
Eléggé elavult a hotel. A klíma annyira hangosan zakatolt, hogy nem pihentünk szinte semmit. A reggeli a legolcsóbb termékekből állt, gyenge volt a kínálat.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. A megbeszéltekhez képest hamarabb engedték a parkolást, ami ingyenes. A szoba kényelmes, tiszta és egyszerű. Annyi meglepő, hogy kauciót kérnek a légkondi és a TV távirányítóhoz. Nekünk egy éjszakára pont megfelelő volt. Nem egy modern, kissé visszautazunk az időben, de pont ez benne ami hangulatos.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepción unott, a vendégfogadásra teljesen alkalmatlan nő fogadott minket, előre kérte a szállásdíjat (ezt eddig sehol nem tapasztaltam),de amikor reklamáltunk a szoba megtekintése után, semmit sem tett. A szálláshely felújított, de így is visszataszító, gusztustalan, szinte gyomorforgató. A törülköző olyan, hogy a kutyám alá nem tenném!

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 19.
Ár érték arányban bőven megfelelő. Egy éjszakát töltöttem a szállón. A recepciós kedves volt. Nem volt előfoglalásunk, mégis hamar talált nekünk megfelelő szobát a szálló jobban szigetelt oldalán. A szoba berendezése nem egy nagy durranás, de klímával felszerelt, tiszta és alvásra alkalmas. Reggel az erkélyen dohányozva láttam, hogy álmunkat 4 kisbusznyi rendőr vigyázta.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
Nagyon kellemes,barátságos szobát kaptunk, a reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves ,előzékeny volt. Közel vannak a fürdők, az Anna fürdő 2017. január 1-én is nyitva volt nagy örömünkre. Gyalog is könnyen el lehet jutni. A hotel szép környezetben van, télen is érdemes a környéken sétálni és a nyugodt,hangulatos szálláson pihenni, kikapcsolódni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már a megérkezésünk érdekes volt. A köszönés nem az erős oldala a recepciósoknak, udvariatlanul [moderálva - a szerk. ] viselkednek,a vendéget gyakorlatilag levegőnek nézik, de a szállás díját tudják előre kérni. Mondjuk utólag érthető, majdnem elmenekültünk! A szoba koszlott, az ágynemű tré, az ágyak elcsúszkálnak a padlón.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a csend és,hogy minden közel volt. Mindenkinek tudom ajánlani. Kedves volt a személyzet is. Nagyon csöndes szálloda. Minden igényt kielégített azért az áréert amit fizettünk. Máskor is ezt a helyet fogjuk választani. Gyönyörú a közelben lévő Liget és nagyon közel volt a Napfény fürdő komplexus is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenki tartsa távol magát ettől a helytől! Igénytelenség, bunkóság, kosz! Részletesen? A szobához biztosított törölközők koszosak; a személyzet képzetlen - de legalább szemtelen; a légkondi kültéri egysége a teraszokon van, ha szerencséd van, a szomszéd miatt remegnek az ablakaid, amikor beindul, holott Te nem is kapcsoltad be a légkondit; reggeli csak 9-ig van, már amikor van, mert általában semmi nincs; az étterem kicsi, az asztalok koszosak; hajnal fél hatkor kezdődik a felújítás (tetőszigetelés, mert a szobák falai már vizesek, beáztak.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt mentünk Szegedre. A szálloda nagyon jó helyen van, kb 10 perc sétálásra a Dómtól. Maga a hely nagyon puritán, látszik, hogy felújították, ez hol sikerült, hol nem. Frissen meszelt falak, új járólapok, új matracok, ugyanott néhol piszkos erkély, régi műanyag székekkel. A fürdőszoba nagyon kicsi, de végül is el lehetett benne férni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
A borfesztivál és hidi vásár idején jártunk itt. Kozel van a kozponthoz, de megis csendes helyen van. Kellemes kornyezet es segitokesz szemelyzet fogadott. Mindket este keson ertunk vissza a szallasra, de mindig volt ott valaki. A reggeli boseges es nagyon valtozatos volt, tetszett a kerti helyiseg hangulata reggelihez.

Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.524 - 6.362,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.384 - 16.070,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 17.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 22.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.06.01. - 2021.12.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.06-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.06-ig
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.245 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 21.056,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Szeged környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

SzegedX