Kisgyerekes kismama

Kisgyerekes kismama adatlapja

Regisztráció2015.06.15
Utoljára itt2016.03.22

Kiváló 2015. június 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek, egyedi kéréseket is elkészítik. A kiszolgálás is nagyon jó, minden kívánságunkat teljesítették. Kisgyerekkel voltunk, hoztak rajzolnivalót, és nem zavarta őket, hogy le s fel rohangál. A hely is nagyon kellemes. Nagyon tetszett minden. (Budapesti kisgyerekes kismama családostól)
Átlagos 2015. június 15.gyerekekkel járt itt
Kellemes a hely, a felszolgálók is kedvesek, de az ételeket csak azoknak ajánlom akik szeretik a szénhidrátdús ennivalókat. Még a salálák is szénhidrátbombák. (Ízletesek, csak túl sok a kenyér, panír, stb. ) Gyerek nem gond, főleg kint az udvaron. Gyerekjáték nincs. A közelben van egy nagy parkoló ott jól elfutkorásztunk amíg az ételek elkészültek.
Átlagos 2015. június 25.gyerekekkel járt itt
Kuponnal mentünk egy kisgyerekkel és terhesen. A játszószoba teljesen jó, az étel is rendben van (cukros diétán vagyok és tartani tudtam). A matrac kényelmetlen, a parkolás kicsit káoszos és messzebb van - de megoldható, a szálloda messze van a Balatontól, legalábbis gyalog.