CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

11. helyezett a 220 siófoki szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán családbarát hely. Az itt töltött egy hét, az első percétől, az utolsóig, fantasztikusan telt. Ha lett volna hely, még maradunk pár napot. Nem akarok ódákat írni, nincs is rá szükség, egyszerűen nagyon jó. Mindent köszönünk a profi szemelyzetnek. Mindenkinek ajánlom. Pihenésre, szórakozásra, kinek kedve szerint.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
4 felnőtt 2 szobában, Nagy szobák, kényelmes ágy. Tisztaság. Szuper személyzet, a főnökasszony is nagyon segítőkész. Nagy választékos étkek, a saját farmról. Kisgyerekeknek is mindig kedveskedtek, palacsinta, müzli, kakaó mindig megtalálható volt az asztalon. Medencéknél mindenki megtalálja a kedvének valót. Farm egyszerűen mesés. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Nagyon szuper volt a szállás jól éreztük magunkat egy kis megjegyzés a párnák nem egyformák és nem túl kényelmesek.És köszönjük szépen máskor is igénybe fogjuk venni a szállodát és szívesen ajánlom másoknak is.

Értékelt: 2019. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda enyhén szólva nagyon messze áll a 4 csillagtól :D
Tegnap hagytuk el a helyet, 2 éjszakát töltöttünk ott, sajnos rossz időt fogtunk ki, de bőven elég is volt. . . -Szobák: hangos klíma, kényelmetlen ágyak, üres minibár, érintkezési hibás szobakártya
-Wellness: túlzsúfolt, homokos medencék, hideg jakuzzi, nem működő gőzkabin és infraszauna
-Étkeztetés: kritikán aluli.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szoba amit mi kaptunk világos, tiszta volt, egy gazos kertre nézett. Vízforraló nincs benne, bár nem is ígérték. A játszóház nagyon jó, emiatt választottam ezt a hotelt. Messze van a Balaton parttól. A személyzet modora megfelelő volt. A reggelinél az automata kávé nem finom. Péntek este nagyon jó volt a vacsora.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Családdal töltöttünk el 3 napot a hotelben.Először jártunk itt,nagyon jól éreztük magunkat.Az ételek minőségével,mennyiségével,a Hotel elhelyezkedésével,a kis terasszal,szobával elégedettek voltunk.Nagyon jó kikapcsolódást,pihenést nyújtott.Szeretnénk máskor is elmenni és legközelebb több időt tölteni Siófokon.Köszönet a szálloda dolgozóinak!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
-Szoba: hangos klíma, kényelmetlen ágy, üres bárszekrény, gyenge minőségű TV, kevés csatornával (3-4db)

-Wellness: rossz időben túlzsúfolt, koszos, homokos medence, gőzkabin nem működött, infraszaunát csak kérésre indítják be, hűvös hőmérséklet az egész wellness részlegen

-Étkezés: kritikán aluli kiszolgálás, lassú, hozzá nem értő "vendéglátós" fiatalok, túlzsúfolt étterem, 10 percet kellett várnunk arra, hogy valahova egyáltalán leülhessünk, arról nem beszélve, hogy a pincérek oda sem jöttek rendelést felvenni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
a személyzet nagyon készséges és segítőkész volt. az ételek bőségesek finomak és változatosak voltak. az épület maga szép volt, újszerű, de a tisztasággal nem voltam megelégedve.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
A szállás negatív véleményeit olvasva, kellemes csalódás ért. Számunkra a szobák (beleértve a klíma beállíthatási lehetősége, kódolható szobai széf), a wellnes, az étkezések mennyisége, minősége és változatossága, valamint a szálloda teljes személyzete a vendégek aktív kikapcsolódását teljes mértékben kielégíti.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
(Eddig) három alkalommal jártunk kisfiammal a szállodában, és szeretnénk még sokszor visszatérni.
Minden egy helyen (gyerek- és felnőttmedence, wellness, játszóház - rossz idő esetére), finom ételek az étteremben.
Köszönjük!

Arról nem a szálloda tehet, hogy tömegesen áztatják magukat felnőttek a pici gyerekmedencében.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 32.725,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.535 - 22.097,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.
Prémium Hotel Panoráma
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.567,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Dorina Wellness Apartman
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezést követő és távozást megelőző napokon szűkített svédasztalos ebéddel, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, zenés és táncos fellépésekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SiófokX