CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

9. helyezett a 222 siófoki szállás közül
37. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2020. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 7.
Tetszett maga a szálloda, a környéke.Szimpatikus és segítőkész volt a személyzet.Értékeltem a teljes ellátást.Finomak voltak az ételek és változatosak.Külön örültem a Pápai Joci koncertnek és a meglepetés nyereménynek! A Wellnes is kitűnő volt.Biztosan visszatérek még a felnőtt fiaimmal. Köszönettel:Cseke Erika

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Az első benyomásaim viszonylag jók voltak: kedvező áron vásároltuk a kupont, jó helyen van a szálloda, de a személyzet velünk érkezéskor nem volt túl közlékeny és barátságos. Első alkalommal jártunk itt, de nem mondták el nekünk az alapvető tudnivalókat (hol található az étterem, a wellness-részleg, mikor van a reggeli, ebéd, vacsora, stb. ).

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
2 alkalommal, tavaszi és őszi idényben jártam már Siófokona CE Plaza Hotelbe teljes ellátással. Egyszerűen fantasztikus volt minden-- a szoba tiszta, jól felszerelt, az ételek finomak és változatosak voltak, a wellnes, a masszázs kiváló -- nagyon kedves igazán segitőkész személyzet. Imádtam ! Ide bármikor szivesen és boldogan megyek !

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a szállással, az ellátással, a személyzettel!!! Az ételek nagyon finomak, és jó sok válszték van!! Mindeki kedves, segítőkész!! Ha tehetjük minél többször el fogunk menni!!! Sok+sok++++++++++

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
A hotel nyugodt, csendes hyen található, jól megközelíthető. Gyalogosan sincs messze a móló és a Plázs. A recepció csarnoka szép, bár mivel közvetlen alatta található a wellnes részleg, rögtön megcsap a klórszag. Örültem, hogy 2negybe nyitható szobát kaptunk, elnis fértünk kényelmesen, még kis terasz is volt a felnőtt szobához. Bár a kert gondozatlansága látványos.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Nagyon jól éreztük magunkat a CE Plaza Hotelben, a svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom és választékos ételeket tartalmazott, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, a wellness részleg is kiváló volt, főleg a napozóterasz a jakuzzival.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
Gyors elhelyezkedés, kiváló és bőséges ételek, udvarias kiszolgálás, minden tekintetben azt kaptuk, amit vártunk. Éppen emiatt járunk vissza már 7 éve, és csak ajánlani tudom mindenkinek.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Ételek finomak voltak és nagyon nagy választék volt. Kiszolgálás kiváló volt, személyzet kedves és segítőkész volt.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól megközelíthető, a centrumhoz közeli szálloda, minden korosztálynak változatos kikapcsolódási lehetőségeket kínál. Az élménymedence vízhőfoka, az élményelemek kellemesek, a szaunák megfelelő számban állnak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. Nagyon jó szolgáltatás a masszázs lehetőség kupon kedvezménnyel, az italfogyasztásra felhasználható kupon választási lehetőségét talán bővíthetnék.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
3 éjszakát töltöttünk már másodszor a hotelben. A szoba megfelelő nagyságú volt,sajnos a tisztaság némi kívánni valót hagy maga után még mindig, de ettől eltekintve szuper jól éreztük magunkat. Ételek finomak, a wellness részleg jó, a víz hőmérséklete megfelelő. Fogunk még ott pihenni. Finomak a koktélok az éjszakai bárban, de sajnos nekünk, de ahogy hallottuk másnak sem nagyon tetszett az élő zene.

CE Plaza Hotel
4 nap/3 éjszaka 33.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.01. - 2021.12.23.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 14.460 - 52.055,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.02.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.002,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.04.02. - 2021.11.27.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.11.27-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.23.

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

SiófokX