CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

11. helyezett a 220 siófoki szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
(Eddig) három alkalommal jártunk kisfiammal a szállodában, és szeretnénk még sokszor visszatérni.
Minden egy helyen (gyerek- és felnőttmedence, wellness, játszóház - rossz idő esetére), finom ételek az étteremben.
Köszönjük!

Arról nem a szálloda tehet, hogy tömegesen áztatják magukat felnőttek a pici gyerekmedencében.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
Már másodszor vettem igénybe az egy éjszakás kikapcsolódást. Volt egy kis probléma az előzetesen lefoglalt dátumot illetően, de sikerült megegyezni egy későbbi időpontban. A szálloda maximálisan teljesítette egyedi kérésemet. Köszönöm!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Szuper szállás volt, a hotelben minden adott a kikapcsolódáshoz. A belváros is nagyon könnyen megközelíthető egy rövid sétával. A hotellal szemben egy szép park található, kutyás gazdiknak is ideális. :-) A személyzet is nagyon segítőkész. Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
9 éves kislányommal töltöttünk 1 éjszakát a hotelben, nagyon szép, ízléses a hotel, a szoba tökéletes méretű, fürdővel, terasszal, wifi működött. Az étterem, az ételek maximálisak, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Wellness részleg is megfelelt, 1 nagy medence van, ami úszásra is megfelel, felváltva működnek a kis sodró és a különböző masszírozó elemek, csúszda nincs.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
A sok negatív vélemény után kicsit féltem tőle, de szerencsére feleslegesen. Persze hibát könnyű találni, de nem azért mentem. A szoba szép volt, és tágas, a svédasztalos étkezés változatos és bőséges volt, a személyzet kedves és segítőkész. A játszóház jól felszerelt. Balaton 15-20 perc kényelmes sétára van. Visszatérünk :))

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Az elhelyezkedés, az ételek kiválóak. A szobák lelakottak, szakadt, ócska függöny, szakadt lepedő, az ágyneműk lógnak, túl nagyok, minőségük kritikán aluli, a falak leverve, koszosak, a padlószőnyeg mindenhol szakadt. A szobában csak kád van, zuhanykabin nincs. Vacsoránál a vendégek sorban álltak, több, mint 40 percet vártunk asztalra.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Minden rendben volt, jót pihentünk,mindenki kedves és udvarias volt.Ami kifogásolható volt az az étkező helyiség nagysága.Nem akkor vacsorázol amikor szeretnél, hanem amikor van hely.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Mindössze egy éjszakát töltöttünk el a hotelban, de kihasználtuk a - csomagban biztosított -lehetőségeket, így még a távozás napján is délután 4-ig ott tartózkodhattunk a wellnessben. Nagyon igényes, szép és tiszta, kényelmes a hotel. A személyzet rendkívül készséges és kedves. Az étteremben bőséges választék és nagyon finomak voltak az ételek.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
A hotel nagyon szép nagy olyan mint egy labirintus. A mélygarázsban nagyon szűken férnek csak el az autók. A szoba tiszta kémyelmes volt. Az ételek isteniek voltak és nagyon bőséges volt a választék még ebédre is. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve. A wellness kicsit hangos volt, rengeteg volt a kicsi gyerek. Ez kicsit zavaró volt ott is és étkezések közben is.

Értékelt: 2019. május 9.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. Közel az autópályához és a városközponthoz egyaránt. Egyszerű lejutni a kikötőbe is. Tiszta, magas komfortfokozatú. Előzékeny, udvarias személyzet. Minden igényt kielégítő welnes. Kényelmes, komfortos szoba. Meglepően nagy és jól felszerelt játszóház, az unokám el volt ragadtatva vele! Kimondottan családbarát szálloda.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.16. - 2019.08.19.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX