CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

pinky TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Olcsón vettünk ide kupont; nem is vártunk túl sokat. De a wellness-részleg eléggé "semmilyen". Nagyon hypos, klóros a víz; rögtön éreztem a szememen. Nem rosszak az élményelemek, de mehetne többet is némelyik és inkább bugyogtat a legtöbb, mint masszíroz. Az volt a szerencsénk, h a kinti jacuzzi eldugott, kevesen voltak épp, így szinte magánjacuzziként használtuk.

Értékelt: 2019. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden szuper volt :) Párommal és kislányommal voltunk egy éjszakára. A Hotel nagyon szép, a szoba tiszta volt, az ágy kényelmes. Kaptunk pótágyat a picinek is. A személyzet segítőkész, kedves. Az ételek finomak voltak, bő választékkal. A játszóház szuper, több korosztály is tud bent játszani. A medencékben a víz hőmérséklete kellemes, tisztasággal sem volt gond.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Összességében kellemes 2 éjszakát töltöttünk a Hotelben, bár volt néhány kellemetlenség, amit javító szándékkal megemlítenék. A medencék sajnos nem megfelelő hőmérsékletűek voltak. Többen is szóvá tették ezt a vendégek közül. Az étterem bár két szintes, csak az alsó szinten terítettem meg, így sok vendégnek nem volt helye az étkezések során, és gyerekekkel voltak kénytelenek várakozni, míg egy asztal felszabadul.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Átlagnál nagyobb medence, külön említésre méltó, hogy a picikre figyelemmel volt kikészítve strandlabda, karúszó, úszógumi. Nagyon élvezte az egész család. A szoba takaros és tiszta. Talán csak annyi észrevétel, hogy az alacsonyra helyezett konektorokban lehetne valamiféle gyerekvédelem vagy vakdugó. A svédasztal bőséges, jóízű ételekkel.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Mindennel megvoltunk elégedve. A lányommal töltöttünk el egy nőnapos hétvégét. Ami negatív volt sajnos lemaradtunk a szobai bekészített nőnapi meglepetésről.

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A gasztronomia a vártnál lényegesen jobb volt , dícséret a séfnek. Kellemes ellazulás a masszázs. A kisgyerekes családok igen jól érezték magukat. A gőzkabin- tetszésemre- folyamatosan jól üzemelt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Sok szolgáltatást kínáló hotel, sok minden tetszett nekünk a párommal, így például: -Remek, ízletes ételek a svédasztalos étkezéseknél, mind az elkészítés, mind a tálalás szakértő kezek munkáját dicséri ! Este a bárban élő zene volt, remek koktélok, nem túlárazva ! A személyzet kedves és barátságos, a takarítónők is készségesek !

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Középkategóriás ár érték arány. Tisztaság van, adnak köntöst ami jó de szinte mindegyik szakadt. A személyzet udvarias. Az ajándék kuponok vendégcsalogatóak. A masszírozó hölgyek ügyesek. A medencének csak a felében működött a wellnessz rész, tájékoztató nem volt arról a másik rész miért nem üzemel. Bár hét közepén voltunk sok gyerekes család is jelen volt, Így a pihenés elég zavaróvá vált.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Tavaly szeptemberben jártunk itt nagyon jó hely , bár először nem tudtunk leparkolni mert a parkolóhely kevés ,de a mélygarázsban sikerült ami plusz költségekkel jár ! A szállás kb. 20 perc séta a Balatontól. Finom ételekkel vártak minket , a szobák szépek ,külön kis kerttel . Jó ár-érték arány így utószezonban főleg ha jó időt fogsz ki ,neknk sikerült 24 fok volt !

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Gyermekbarát szálláshely, hatalmas ugrálóvárral, játékokkal.A menü sor változatos, bőséges és nagyon finom volt. A szoba kényelmes, tiszta, rendezett. Az ott dolgozók kedvesek, segítőkészek és felkészültek. A wellness részleg is megfelelő volt számunkra. A megközelítés könnyű. Ide szívesen megyünk máskor is.

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.502,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.730 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

SiófokX