CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
49.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Varázslatos vasárnapi röpke wellness pihenés (1 éjszaka)
Varázslatos vasárnapi röpke wellness pihenés (1 éjszaka)
49.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Tök-jó-party - őszi szünet és halloween (min. 2 éj)
Tök-jó-party - őszi szünet és halloween
119.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi hétköznapi wellness kalandok (1 éjtől)
Őszi hétköznapi wellness kalandok (1 éjtől)
37.450 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Mikulásváró családi wellness hétvége (min. 2 éj)
Mikulásváró családi wellness hétvége
Hotel Kapitány Sümeg
114.880 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2024. július 20.a párjával járt itt
A hotel felszereltsége, elhelyezkedése, a személyzet segítő készsége, az étterem kialakítása, a feltálalt ételek sokasága és minősége, bőven megfelel a négy csillagos kritériumnak.
Az elmúlt években sokszor volt szerencsém itt járni, idén másodszor voltunk, biztosan jövünk még!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2024. július 18.gyerekekkel járt itt
Nekünk megfelelt. Személyzet kedves az étterem felszolgálói lassúak, szalvéta sosem volt, megterített asztalhoz nem sikerűlt leűlnünk. 6 pincérből 3 dolgozott 3 nézelődött vagy épp kibeszéltek valakit. Az ételek ízletesek. De az az étterem. A szálloda magában véve tökéletes. A bárban a kishölgy rettentően ráér.
Átlagos 2024. július 17.barátokkal járt itt
Az étterem kicsi, az asztalok zsùfoltan àllnak. Meg sem lehet mozdulni ami svédasztalos étkézésnél nem elönyös. Az éttermi személyzet baràtsàgtalan, kedvtelen. Ha este a vendég idöben érkezik, nincs hely ha pedig egy asztal felszabadul csak kérésre teritenek ùjra.
Kiváló 2024. július 16.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt,remekül éreztük magunkat. Én dohányzom,remek ötlet,hogy a folyosó végén ki lehet menni az udvarra ami dohányzásra kijelölt hely,és mindjárt be lehetett menni az étkezőbe. Mi szobánk nem volt erkélyes,de legközelebb ha megyünk kérni fogom az erkelyes,vagy udvarra nyíló szobát. Köszönünk mindent,szép hétvégénk volt.
Gyenge 2024. július 13.a párjával járt itt
Étkező zsúfolt és meleg ,klíma nem volt.
A kínálat gyenge. A pékárú nem friss,ehetetlenek a Fornettik,mert nem frissek.
A halban a kávézónál a fotelekhez képest túl magasak az asztalok,konkrétan a nyakunkig értek. Rossz! Az emeleten a folyosói szőnyeg brutálisan randán van szabva és elavult,koszos.
Nem is értem,hogy lehet ez négy csillagos.
Az épület szép. Ez volt vonzó. A vellnesz is tetszett.
2024. július 1.gyerekekkel járt itt
Az étterem kicsit szűkös volt, nem jutott hely minden embernek az asztaloknál. Az ételek sem voltak finomak, kicsi volt a választék, nem volt elég változatos. A billiárdozás jó időtöltés volt esténként, örültünk a lehetőségnek. Az apartman mérete megfelelő volt, tágas, bár a bútorok egy részét sajnos megrongálták, ami szomorú.
2024. június 28.gyerekekkel járt itt
Elégedettek voltunk mindennel, egy dolog kivételével. Az étkezések során az ebédlőben rendkívüli hőség volt, étkezések közben azt vártam hogy minél előbb távozhassak az étterem részből. Több vendég is erre panaszkodott. Sokkal komfortosabb lenne, ha meg lenne oldva az ebédlő helyiség klímatizálása.
2024. június 26.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételek háziasak voltak,nekink izlett.

Amin lehetne javítani az,hogy a vízes fürdőruháknak nincs egy szárító ahova ki lehetne rakni száradni. Illetve jó lenne emeletenként legalább 2 térkép,hogy éppen hol van az ember és,hogy mi hol van.
A hotel nagyságából adódóan könnyen el lehet tévedni
Kiváló 2024. június 25.barátokkal járt itt
Csak jòt tudok irni a szállodáròl . A szàlloda nagyon szép , tiszta, kedvesek a dolgozòk. Az ètkezés zõkkenõmentes, ízletes ètelek mindenki vàlaszthatott kedvére. Elõzèkenyek ès ami nagyon megfogott mosolyognak a felszòlgàlòk, - de ez mindenkire vonatkozik -.
2024. június 24.a párjával járt itt
A szálloda személyzete kedves és segítőkész volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Igaz ha kicsit később ment az ember vacsorázni, már a leves nem volt meleg. A wellness részleg szuper. Amit hiányoltam egy úszómestert aki rászólt volna sokszor a felőttekre is. Hiába volt kiírva hogy nem ugrálunk a medencébe ha a felőtt ember megcsinálja akkor mit várunk a gyerekektől.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár