CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Párommal jártunk a siófoki CE Plaza Hotelben, ahol mind maga a szálloda, mind az étterem/ételek, mind pedig a wellness részleg szuper volt, csodás kikapcsolódást jelentett! A wellnessben több féle szauna működött, a jakuzziba is be lehetett jutni, és a medence különböző szolgáltatásai is elérhetőek voltak folyamatosan.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Először jártunk ebben a hotelben. A recepción gyors bejelentkezés volt,mert bár nem volt kész a szobánk,de tudtak adni másikat,s mi elfogadtuk. Így hamarabb elfoglalhattuk a szobánkat. Étkezések teljesen rendben voltak. A sütemények isteni finomak! Szerettünk ott lenni! A wellnes részt is kipróbáltuk. . . . ,minden nagyon jó volt!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért néha mókásan, nem oda értünk, ahova akartunk.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Az előző értékelések alapján kicsit fenntartásokkal indultunk, de szerintünk teljesen korekt család barát szálloda. Minden tökéletes volt a wellnes rész a kiszolgálás, a szoba tiszta volt a személyzet minden nap meg kérdezte van-e valamire szükségünk. Mindennel meg voltunk elégedve.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Nagyon sok magyar szállodában szálltam meg, jobban oda kellene figyelni a wellness részlegre,(pl:tisztaság is) hiszen télen ezért is jönnek az emberek , hogy pihenjenek. . . . stb, A Finn szauna tökéletes volt- Végre egy szállodában rendesen működött-, (egész nap). . . a TV csatornákkal kapcsolatban . . egy kicsit bővíteni kellene -magyar csatornákból kellene több!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Az aula nagyon szép, az étteremben a választék kifogástalan.

Az ágybetétek már cserére szorulnának. az ágyhuzatok szintén.

A fürdőköpenyek állapota is kifogásolható

Voltunk már sokkal jobb négy csillagos szállodában.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk a CE Plaza Hotelben egy 5 éves kisfiúval. Összességében nem volt rossz a két nap annak ellenére, hogy előtte sok negatív kritikát olvastunk, amiket aztán meg is találtunk. Az ételek finomak voltak, a wellnessben a gyermek nagyon jól érezte magát, a szaunák jók voltak, a játszó szoba is jó. A személyzet is kedves volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A párommal töltöttünk egy éjszakát a hotelben. Nayon tetszett, hogy az érkezés napján már a szoba elfoglalása előtt is igénybe lehetett venni a wellness szolgáltatásokat, valamint az elutazás napján is 5 óráig. A recepciós hölgy stílusa és viselkedése azonban elfogadhatatlan volt. Nem kaptunk semmi féle felvilágosítást az étkezésekről, a programokról, szolgáltatásokról.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
Másodszor jártunk már a szállodában - minden előzetes kívánságunkat teljesítették maximálisan. Az ételek nagyon finomak - bőségesek - mindenki megtalálta a számára megfelelőt. A koktélokat keverő hölgynek minden elismerésem - isteni volt mindegyik :)

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.295 - 23.626,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)

SiófokX