CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

8. helyezett a 221 siófoki szállás közül
42. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Sokat hallottunk erről a szállodáról vegyes benyomásokat. Mi a legjobbakat tapasztaltuk. Hétköznap lévén nem voltak sokan, igy a wellness részleg nagysága is megfelelő volt. Az étkezés minősége és mennyisége kifogástalan. Az itt töltött 3 nap alatt ki sem mozdultunk a szállodából, mert minden adott volt helyben. A masszázs is nagyon jól esett.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szoba lányok nagyon kedvesek voltak a recepción nagyon segítőkészek szimpatikusak voltak, a wellness részlegen a köntösök törölközők nagyon elhasználtak a jakuzzi részén nem működött megfelelően volt hogy be sem kapcsolták csak mikor szóltunk . Az étterem részlegen nagyon kedvesek voltak a felszolgálók ,az asztal alatt nagyon sok morzsa volt szétszórva .

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
4 éjszakát töltöttünk itt két gyermekkel. Az értékelések miatt kicsit félve foglaltam, de nagyon kellemes meglepetés. Az étterem szuper volt, a pincérek kedvesek, a személyzet a szálloda többi részén is kedves. A wellnes jó volt, a masszás szintén szuper. A víz lehetett volna melegebb, de utolsó nap az is fel lett fűtve.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Kiemelt időszakban (ünnepek, iskolaszünet) nem ajánlom, mert a szálloda méretéhez képest a wellness részleg kicsi. Mi az őszi szünetben voltunk és a medence úszásra használhatatlan volt a tömeg miatt, amit tetézett, hogy pici gyerekeknek tartottak délutánonként úszásoktatást, amihez lefoglalták az amúgy sem nagy medence egy részét.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
A kirakat (recepció) érkezéskor ígéretes volt. A hotel többi része egy szűk labirintus útján volt elérhető, ahol két ember találkozásakor alig fért el egymás mellett. Emellett még a takarító személyzet luxus munkakocsija is egész nap valahol mindig a folyosón tartózkodott.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Most sem csalódtunk!
Az elképzelésünk szerint alakult minden, az elhelyezéssel, az ellátással, a személyzet munkájával maximálisan elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat!
Hamarosan újra jövünk!

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Érkezéskor megkérdezték, hogy jártunk-e itt korábban, válaszoltam nem. Ennek ellenére a labirintus szerű szálloda felépítéséről, a szoba elhelyezkedéséről, az étteremről nem kaptam felvilágosítást. Bolyongtam az épületben idős édesanyámmal.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleggel teljesen meg voltunk elégedve . A napozóteraszon található jakuzzi nagyon kellemes volt a napsütéses őszi időben. A szálloda méretéhez tervezett nagy wellness . Nagyon jó volt a masszázs . Külön dicséret Cintia masszőrnek:) Az reggeli , ebéd , vacsora választéka bőséges.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Kiváló környezet ( városközponthoz, vízparthoz közel) csendes nyugodt hely. Kiváló vendégcentrikus személyzet minden tekintetben. Minden korosztálynak ajánlom. Tiszta mélygarázs, ami fontos nincs nyest, sok nívós helyen ez sajnos nem így van. Kisállat is bevihető!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha az életben nem találkoztam még ilyen koszos szállodával! A lyukas ágyneműn hajszálak voltak, a párna csomókban összeállt. Morzsa volt a kanapén és a szőnyegen. Minden foltos volt! ( ágynemű, törölköző, függöny, kanapé) Használt WC. papír fogadott minket. Sem a szoba, sem a fürdőszoba nem volt kitakarítva! Az ablakpárkány tele volt elhullott bogarakkal és kosszal.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, élőzenével, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423 - 12.847,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.01.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.01.05.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.535 - 16.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Dorina Wellness Apartman
Érvényes: 2020.12.10-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.08-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szombaton szűkített svédasztalos ebéddel, mulatós farsangi party-val, fürdőköpeny bekészítéssel, masszázs és koktél kuponnal, minden este élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.31. - 2020.02.02.

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SiófokX