CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

9. helyezett a 221 siófoki szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Jól megközelíthető, a centrumhoz közeli szálloda, minden korosztálynak változatos kikapcsolódási lehetőségeket kínál. Az élménymedence vízhőfoka, az élményelemek kellemesek, a szaunák megfelelő számban állnak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. Nagyon jó szolgáltatás a masszázs lehetőség kupon kedvezménnyel, az italfogyasztásra felhasználható kupon választási lehetőségét talán bővíthetnék.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
3 éjszakát töltöttünk már másodszor a hotelben. A szoba megfelelő nagyságú volt,sajnos a tisztaság némi kívánni valót hagy maga után még mindig, de ettől eltekintve szuper jól éreztük magunkat. Ételek finomak, a wellness részleg jó, a víz hőmérséklete megfelelő. Fogunk még ott pihenni. Finomak a koktélok az éjszakai bárban, de sajnos nekünk, de ahogy hallottuk másnak sem nagyon tetszett az élő zene.

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Másodszor jártunk a hotelban. Jól éreztük magunkat, a személyzet készséges volt, viszont a takarítás még mindig hagy kívánni valót maga után. Összességében jó volt ez a 3 éjszaka.

Flótás TOP szállásértékelő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
3 éjszakás szilveszteri csomagot "töltöttünk" Siófokon. A szállodában még nem jártunk, számunkra új helyszín volt. Talán a 4* miatti várakozásunk miatt csalódtunk,a képek szerint:
1. A szobában a ruháknak szekrény helyett csak szabad fogas volt
2. A fürdőszobában semmilyen rakodó polc nem volt, valószínűleg letörték, mert a ragasztás helye a tükrön látszott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szilveszteri program nagyon színvonalas és várakozáson felüli volt, a tombolanyeremények nagy értékűek. A szobák kényelmesek és tiszták. A szálloda elhelyezkedése nem ideális, nem Balaton parti, ehhez képest mégis kicsi a belső udvara, így melegebb időben nem lenne hova kiülni ennyi embernek, a wellness részlegből sincsen a szabad levegőre közvetlen kijárás.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Csendes helyen van, távol a Balatontól és a városi zajoktól. A szobákra ráférne némi felújítás. A reggeli és a vacsora választéka bőséges volt, amikor korán érkeztünk. A wellness részleg tiszta. Sajnos kevés a pihenőágy, az élménymedence kicsi, a víz hőmérséklete kellemes.
A személyzet segítőkész. A bárban a zenész kiváló!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Ami tetszett: szép volt a hotel, s kedves ajandek fogadott (pezsgő, gyertya, karácsonyi kirakó), tűzijáték, Wolf Kati, a szauna klassz volt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 12.
merem ajánlani mindenkinek baba barát szálloda már voltunk töbször és remélem még fogunk is jönni minden nagyon jó csak ajánlani tudom mindenkinek üdv és továbi szép napot mindenkinek tisztelettel Orbán János

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A szállodának kicsi a szabadtéri pakolója, csak pár hely van a szálloda körül, van egy másik parkoló is, de az pár száz méter sétányira van, vagy a fizetős garázs. A szoba rendben volt, attól eltekintve, hogy olyan gyerekágyat kaptunk amiből 2 helyen is kiállt a rugó, szinte átszúrta a lepedőt. A tv-nek nem működött a távírányítója, csak a hangerőt lehetett vele szabályozni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Kiválló volt az étkezés mint mennyisénben mint minőségben a wellneszrészleg is, sajnos az egyik szauna nem űzemelt. A személyzet rendes és segítőkész volt. Sajnos nehézkes a parkolás a hotel körül, a mélygarázs drága. A kétágyas szoba ahol voltunk elég szükös, probléma volt, hogy nem volt akasztós szekrény.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.30.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.117 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.24.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.06.25.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 20.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.04.14-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 59.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.27.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

SiófokX