CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

7. helyezett a 221 siófoki szállás közül
41. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a szállással, az ellátással, a személyzettel!!! Az ételek nagyon finomak, és jó sok válszték van!! Mindeki kedves, segítőkész!! Ha tehetjük minél többször el fogunk menni!!! Sok+sok++++++++++

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
A hotel nyugodt, csendes hyen található, jól megközelíthető. Gyalogosan sincs messze a móló és a Plázs. A recepció csarnoka szép, bár mivel közvetlen alatta található a wellnes részleg, rögtön megcsap a klórszag. Örültem, hogy 2negybe nyitható szobát kaptunk, elnis fértünk kényelmesen, még kis terasz is volt a felnőtt szobához. Bár a kert gondozatlansága látványos.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Nagyon jól éreztük magunkat a CE Plaza Hotelben, a svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom és választékos ételeket tartalmazott, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, a wellness részleg is kiváló volt, főleg a napozóterasz a jakuzzival.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
Gyors elhelyezkedés, kiváló és bőséges ételek, udvarias kiszolgálás, minden tekintetben azt kaptuk, amit vártunk. Éppen emiatt járunk vissza már 7 éve, és csak ajánlani tudom mindenkinek.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Ételek finomak voltak és nagyon nagy választék volt. Kiszolgálás kiváló volt, személyzet kedves és segítőkész volt.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól megközelíthető, a centrumhoz közeli szálloda, minden korosztálynak változatos kikapcsolódási lehetőségeket kínál. Az élménymedence vízhőfoka, az élményelemek kellemesek, a szaunák megfelelő számban állnak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. Nagyon jó szolgáltatás a masszázs lehetőség kupon kedvezménnyel, az italfogyasztásra felhasználható kupon választási lehetőségét talán bővíthetnék.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
3 éjszakát töltöttünk már másodszor a hotelben. A szoba megfelelő nagyságú volt,sajnos a tisztaság némi kívánni valót hagy maga után még mindig, de ettől eltekintve szuper jól éreztük magunkat. Ételek finomak, a wellness részleg jó, a víz hőmérséklete megfelelő. Fogunk még ott pihenni. Finomak a koktélok az éjszakai bárban, de sajnos nekünk, de ahogy hallottuk másnak sem nagyon tetszett az élő zene.

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Másodszor jártunk a hotelban. Jól éreztük magunkat, a személyzet készséges volt, viszont a takarítás még mindig hagy kívánni valót maga után. Összességében jó volt ez a 3 éjszaka.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
3 éjszakás szilveszteri csomagot "töltöttünk" Siófokon. A szállodában még nem jártunk, számunkra új helyszín volt. Talán a 4* miatti várakozásunk miatt csalódtunk,a képek szerint:
1. A szobában a ruháknak szekrény helyett csak szabad fogas volt
2. A fürdőszobában semmilyen rakodó polc nem volt, valószínűleg letörték, mert a ragasztás helye a tükrön látszott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szilveszteri program nagyon színvonalas és várakozáson felüli volt, a tombolanyeremények nagy értékűek. A szobák kényelmesek és tiszták. A szálloda elhelyezkedése nem ideális, nem Balaton parti, ehhez képest mégis kicsi a belső udvara, így melegebb időben nem lenne hova kiülni ennyi embernek, a wellness részlegből sincsen a szabad levegőre közvetlen kijárás.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.01-ig
CE Plaza Hotel
2-3 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, táncos, zenés esttel, Kökény Attila fellépésével, családbarát szolgáltatásokkal
2020.10.22. - 2020.10.25.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.737 - 24.306,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500 Ft/fő/éj ártól; félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.02-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.09.19.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.09.19-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.09.19-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, élőzenével, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.01-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

SiófokX