CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

9. helyezett a 222 siófoki szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleggel teljesen meg voltunk elégedve . A napozóteraszon található jakuzzi nagyon kellemes volt a napsütéses őszi időben. A szálloda méretéhez tervezett nagy wellness . Nagyon jó volt a masszázs . Külön dicséret Cintia masszőrnek:) Az reggeli , ebéd , vacsora választéka bőséges.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Kiváló környezet ( városközponthoz, vízparthoz közel) csendes nyugodt hely. Kiváló vendégcentrikus személyzet minden tekintetben. Minden korosztálynak ajánlom. Tiszta mélygarázs, ami fontos nincs nyest, sok nívós helyen ez sajnos nem így van. Kisállat is bevihető!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Soha az életben nem találkoztam még ilyen koszos szállodával! A lyukas ágyneműn hajszálak voltak, a párna csomókban összeállt. Morzsa volt a kanapén és a szőnyegen. Minden foltos volt! ( ágynemű, törölköző, függöny, kanapé) Használt WC. papír fogadott minket. Sem a szoba, sem a fürdőszoba nem volt kitakarítva! Az ablakpárkány tele volt elhullott bogarakkal és kosszal.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már az elején is gyanús volt, mert többször felszólítottak, hogy rendezzük le a foglalásunkat, holott már minden 100% -ban ki volt fizetve és átutalási igazolás szállodának elküldve. Aztán kiderült, hogy ez nem egyszerű félreértés, az egész szállodában nagy káosz uralkodott, érezhető volt, hogy a szállodának nincs gazdája.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán családbarát hely. Az itt töltött egy hét, az első percétől, az utolsóig, fantasztikusan telt. Ha lett volna hely, még maradunk pár napot. Nem akarok ódákat írni, nincs is rá szükség, egyszerűen nagyon jó. Mindent köszönünk a profi szemelyzetnek. Mindenkinek ajánlom. Pihenésre, szórakozásra, kinek kedve szerint.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A Recepción,és a wellness-ben nagyon kedves volt a személyzet,a bárban és az étteremben viszont már nem annyira,látszott hogy unják!A kaja finom volt,az ital kiszolgálás döcögős!A szoba nagyon jó,viszont az ágy kényelmetlen,a tisztasággal nem volt gond!Az épület viszont egy labirintus,ha tűz ütne ki,nagy lenne a baj,a tervezőnek egyest adok!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Visszatérő vendégek voltunk. Egy 3 éves és egy 16 éves gyermekkel utaztunk, 5 éjszaka, 6 napot töltöttünk ott. A szállás a város központban van, kórház, bevásárló boltok,gyors éttermek mellett. A strand kb1,5 km-re van a szállodától. A hotel szép, modern, a wellness részlege, masszázs és gyerekbirodalom nagyon klassz.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
4 felnőtt 2 szobában, Nagy szobák, kényelmes ágy. Tisztaság. Szuper személyzet, a főnökasszony is nagyon segítőkész. Nagy választékos étkek, a saját farmról. Kisgyerekeknek is mindig kedveskedtek, palacsinta, müzli, kakaó mindig megtalálható volt az asztalon. Medencéknél mindenki megtalálja a kedvének valót. Farm egyszerűen mesés. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Nagyon szuper volt a szállás jól éreztük magunkat egy kis megjegyzés a párnák nem egyformák és nem túl kényelmesek.És köszönjük szépen máskor is igénybe fogjuk venni a szállodát és szívesen ajánlom másoknak is.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda enyhén szólva nagyon messze áll a 4 csillagtól :D
Tegnap hagytuk el a helyet, 2 éjszakát töltöttünk ott, sajnos rossz időt fogtunk ki, de bőven elég is volt. . . -Szobák: hangos klíma, kényelmetlen ágyak, üres minibár, érintkezési hibás szobakártya
-Wellness: túlzsúfolt, homokos medencék, hideg jakuzzi, nem működő gőzkabin és infraszauna
-Étkeztetés: kritikán aluli.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.788,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.974 - 12.829,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.14-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.01. - 2020.10.15.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, szombaton ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, alakreform edzéssel, táncos rendezvény játékokkal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.08. - 2019.11.10.

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)