CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

8. helyezett a 223 siófoki szállás közül
33. helyezett Balatonon - 1137 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

CE Plaza Hotel Siófok képei

CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2020. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 7.
Tetszett maga a szálloda, a környéke.Szimpatikus és segítőkész volt a személyzet.Értékeltem a teljes ellátást.Finomak voltak az ételek és változatosak.Külön örültem a Pápai Joci koncertnek és a meglepetés nyereménynek! A Wellnes is kitűnő volt.Biztosan visszatérek még a felnőtt fiaimmal. Köszönettel:Cseke Erika

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Az első benyomásaim viszonylag jók voltak: kedvező áron vásároltuk a kupont, jó helyen van a szálloda, de a személyzet velünk érkezéskor nem volt túl közlékeny és barátságos. Első alkalommal jártunk itt, de nem mondták el nekünk az alapvető tudnivalókat (hol található az étterem, a wellness-részleg, mikor van a reggeli, ebéd, vacsora, stb. ).

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
2 alkalommal, tavaszi és őszi idényben jártam már Siófokona CE Plaza Hotelbe teljes ellátással. Egyszerűen fantasztikus volt minden-- a szoba tiszta, jól felszerelt, az ételek finomak és változatosak voltak, a wellnes, a masszázs kiváló -- nagyon kedves igazán segitőkész személyzet. Imádtam ! Ide bármikor szivesen és boldogan megyek !

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a szállással, az ellátással, a személyzettel!!! Az ételek nagyon finomak, és jó sok válszték van!! Mindeki kedves, segítőkész!! Ha tehetjük minél többször el fogunk menni!!! Sok+sok++++++++++

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
A hotel nyugodt, csendes hyen található, jól megközelíthető. Gyalogosan sincs messze a móló és a Plázs. A recepció csarnoka szép, bár mivel közvetlen alatta található a wellnes részleg, rögtön megcsap a klórszag. Örültem, hogy 2negybe nyitható szobát kaptunk, elnis fértünk kényelmesen, még kis terasz is volt a felnőtt szobához. Bár a kert gondozatlansága látványos.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Nagyon jól éreztük magunkat a CE Plaza Hotelben, a svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom és választékos ételeket tartalmazott, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, a wellness részleg is kiváló volt, főleg a napozóterasz a jakuzzival.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
Gyors elhelyezkedés, kiváló és bőséges ételek, udvarias kiszolgálás, minden tekintetben azt kaptuk, amit vártunk. Éppen emiatt járunk vissza már 7 éve, és csak ajánlani tudom mindenkinek.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Ételek finomak voltak és nagyon nagy választék volt. Kiszolgálás kiváló volt, személyzet kedves és segítőkész volt.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól megközelíthető, a centrumhoz közeli szálloda, minden korosztálynak változatos kikapcsolódási lehetőségeket kínál. Az élménymedence vízhőfoka, az élményelemek kellemesek, a szaunák megfelelő számban állnak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. Nagyon jó szolgáltatás a masszázs lehetőség kupon kedvezménnyel, az italfogyasztásra felhasználható kupon választási lehetőségét talán bővíthetnék.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
3 éjszakát töltöttünk már másodszor a hotelben. A szoba megfelelő nagyságú volt,sajnos a tisztaság némi kívánni valót hagy maga után még mindig, de ettől eltekintve szuper jól éreztük magunkat. Ételek finomak, a wellness részleg jó, a víz hőmérséklete megfelelő. Fogunk még ott pihenni. Finomak a koktélok az éjszakai bárban, de sajnos nekünk, de ahogy hallottuk másnak sem nagyon tetszett az élő zene.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.29.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.655 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.04. - 2021.04.29.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 15.705 - 33.372,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2021.03.01. - 2021.12.22.
Prémium Hotel Panoráma
3-4-5-6 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.08.21.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Apartman Bella Panzió
Érvényes: 2022.02.25-ig
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.15-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal
2021.05.28. - 2021.07.01.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Vicze Apartman
Érvényes: 2022.02.25-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-FI internet eléréssel
2021.04.01. - 2021.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX