KonczKata

KonczKata adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Vízimádó
Regisztráció2017.06.26
Utoljára itt2017.06.26

Kiváló 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Nekünk bejött ez a "retro" hely. a személyzet nagyon szimpatikus segítőkész és itt is köszi neki,hogy miután elindultunk haza felhívott egy labda miatt amit ott felejtettünk. . . . Nem kérdés ide térünk vissza. az ágy kényelmes volt, a tv nem érdekel itthon sem,a net sem hiányzott a szobából a fürdőszobát még egy sok csillagos szállodában is fertőtleníteném mielőtt használatba veszem
Szörnyű 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
A személyzet húzta az orrát mikor megérkeztünk pedig még volt egy óránk zárásig és rajtunk kívül vártak még vacsira mások is . . . Az ételünk íztelen volt felismerhetetlen töltelék a husiban. . . . Szúnyogok hada támadott meg mindenkit vacsora közben. . . . Természetesen fizetéskor mosolyogtak tudom tudom végre indultunk és némi borravalót is reméltek.