Liget Panzió Nyíregyháza

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Liget Panzió Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Nekünk bejött ez a "retro" hely. a személyzet nagyon szimpatikus segítőkész és itt is köszi neki,hogy miután elindultunk haza felhívott egy labda miatt amit ott felejtettünk. . . . Nem kérdés ide térünk vissza. az ágy kényelmes volt, a tv nem érdekel itthon sem,a net sem hiányzott a szobából a fürdőszobát még egy sok csillagos szállodában is fertőtleníteném mielőtt használatba veszem
Szörnyű 2016. július 3.barátokkal járt itt
Panzióként hirdeti magát a szállás, viszont turistaszálló. A személyzet kedves, de a szobák borzalmasak. Minimum 2 vagy 3 fél szőnyeg van letéve - gondolom ami volt/maradt/, az ágy nem túl "szép". A fürdőszoba, már a annak lenni nevezni borzalmas, "lakótelepi" állatkák mászkálnak. Függöny használhatatlan, nem lehet sötétíteni.
Liget Panzió Nyíregyháza - Külső képLiget Panzió Nyíregyháza - SzobákLiget Panzió Nyíregyháza - Szobák
2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Nyíregyháza-Sóstó szívében helyezkedik el a Liget panzió, ahol öt, viszonylag kellemes napot töltöttünk el. (négy éjszaka)
Az Állatkert , a tó, az Aquapark és a Falumúzeum gyalogosan pár perc alatt elérhető. Elhelyezkedése kiváló. Az épületegyüttes a 70-es években épülhetett, amelyet azóta nem újítottak fel.
Liget Panzió Nyíregyháza - VendéglátásLiget Panzió Nyíregyháza - VendéglátásLiget Panzió Nyíregyháza - KörnyékLiget Panzió Nyíregyháza - Medence/kertLiget Panzió Nyíregyháza - KörnyékLiget Panzió Nyíregyháza - KörnyékLiget Panzió Nyíregyháza - EgyébLiget Panzió Nyíregyháza - EgyébLiget Panzió Nyíregyháza - KörnyékLiget Panzió Nyíregyháza - SzobákLiget Panzió Nyíregyháza - BelsőLiget Panzió Nyíregyháza - BelsőLiget Panzió Nyíregyháza - BelsőLiget Panzió Nyíregyháza - BelsőLiget Panzió Nyíregyháza - BelsőLiget Panzió Nyíregyháza - BelsőLiget Panzió Nyíregyháza - Medence/kertLiget Panzió Nyíregyháza - Medence/kert