Kovács J.
20015

Kovács J. adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Passzív pihenő
Regisztráció2022.08.28
Utoljára itt2024.04.17

Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk.Finom ételek reggelinél és a vacsoránál félpanziós ellátásnál.Udvarias kiszolgálás.Nagyon jó és sok medence wellness ellemekkel.Gyönyörű a táj.Imádtuk a szerpentineket.Közel van Pécs.Jó volt felfedezni a környéket.
Felhasználó fényképei:
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda -
Kiváló 2022. augusztus 28.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk. A szálloda 2022-ben nyitott. Ehhez mérten fantasztikus megoldásokat vonultatnak fel a szobákban,a közósségi terekben. A szobák nagyon jó kialakításúak. A személyzet kedves,udvarias. Az ételek nagyon finomak voltak a reggelinél és a vacsoránál is. Tisztaság felső fokon. A fürdővel össze van kötve.
Felhasználó fényképei:
Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros - Tisia Hotel & Spa Tiszaújváros -