Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
4. helyezett Dél Dunántúlon - 485 szállás közül

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Jó ár értek arány.Kiváló elhelyezkedés és környezet. Lehetne kicsit gyerek barátibb( melegebb vizű gyerek medence). Nagyon kedves a személyzet és figyelmes.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Nem volt tömeg.Finom ételek.Finom kávé.Udvarias kedves segitőkész felszolgálók.Tiszta szobák.

Felujitás ráférne a fürdő egyes részeire.A finom ételek némelyike melegebben még finomabb lett volna...

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Ismét pozitív élményekkel, kellemes feltöltödéssel távoztunk. Finom ételek, italok, mennyei kávé, kedves kiszolgálás. Új szolgáltatással bővült a szálloda, most már kikapcsolodásként bowlingozni is lehet. :)
Különösen nagy élmény volt, ebben a téli időszakban a havas tájat figyelni a kellemes melegvizű medencéből.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Mind a 2 alkalommal 2 éjszakát töltöttünk a szállodában és még tervezünk visszamenni. A szobák tágasak, tiszták és nagyon jó felszereltségűek. A wellness részleg is nagyon tágas, nincs zsúfoltság és a víz nagyon kellemes. Finom ételek, nagyon jó italkínálat. Tökéletes kávé, mindkét bárban. A személyzet udvarias, kedves és segítőkész.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Remek hetet töltöttünk a hotelben.Mindennel elégedettek voltunk.Az hogy a wifi jel v a térerő nem volt tökéletes minket nem zavart pihenni mentünk és arra tökéletes volt.Az ételek több mint finomak voltak,változatos,sokféle.Tisztaság,kedvesség,udvariasság.Csak ezzel találkoztunk.De legközelebb nem a foglalási oldalt választom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már a recepciónál érezhető a finom illat, ami még jobb lett a levendula illatú szobánkban. Kellemes volt, nem erős, és folyamatosan éreztük. A wellness részleg tágas, mindig volt hely. Egyedül azt sajnáltam, hogy az udvari strandmedence nagyon hideg volt, pár percnél tovább nem tudtunk benne maradni.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Kellemes csalódás volt. Nagyszerű wellness, kiváló ételek, gyönyörű környezet, messzemenőkig barátságos és segítőkész személyzet! Amin még van bőven mit javítani, az az internet. Természetesen ez semmit nem von le az értékelésből, megvoltunk internet nélkül. Ami biztos, hogy visszatérünk még! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönünk mindent!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csend és nyugalom, madárcsicsergés,erdei séták és túrák. Aki ezt
keresi,itt megtalálja,és kipihenten,élményekkel telve érkezik haza. Csak volt egy kis szépséghibája az egésznek! Itt 1 hét is
kevés lenne, mi meg csak 3 napig élveztük a vendégszeretetet ! Az étterem tiszta és kulturált, a pincérek segítőkészek,viszont
a vacsora utáni ital ára kissé " húzós " volt !

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három év után ismét eljöttünk, most 5 napot voltunk, így volt időm 'alaposan' körbe nézni és biza sok hiányosságot találtam. A Lobby wc borzasztó a csap vízköves az állapota a 75-80 éveket idézi, tisztának viszont tiszta. Az egy 'buta' lift hiányát most megtapasztaltuk, mert hogy nem gyűjtő rendszerű.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 17.
Gyönyörű környezet,kedves segítőkész személyzet,finom ételek.
Tiszta, tágas szoba,remek wellness,a szaunapark is szerintem kielégítő.
Kell ennél több a jó pihenéshez?Aki kikapcsolódásra,csendre,nyugalomra vágyik,itt bizton megleli.
Harmadszor jártam itt,de remélem negyedszer is találkozunk.
Viszlát Mecsek!!!!

Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 18.315,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 13.514,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.07-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
5 nap/4 éjszaka 9.937,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, grillvacsorával, wellness-részleg használattal, farmlátogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, nyuszisimogatóval, spa belépővel, korai érkezéssel és késői távozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.30-ig
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Sikonda
2 nap/1 éjszaka 13.803 - 18.083,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Sikonda környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Üdülés Harkányban (min. 5 éj)
Aktív nyári pihenés a Mecsekben (min. 3 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

SikondaX