Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
6. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 31.
A medence vize számunkra nagyon meleg volt. Jó lenne pár fokkal hidegebbre állítani a víz hőfokát. Olyanra amilyen a szaunáknál található medencében van.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Szép helyen található a szálloda. Pécs, Abaliget és Orfű közelsége vonzó. Ősszel kimondottan varázslatos a táj. Aki a túrázást és sétákat kedveli biztosan megtalálja a számítását. De ha valaki kultúrális feltöltődést szeretne, annak is tökéletes a hely. A szálloda nagy wellnessel rendelkezik,több szauna is található benne, így mindenki talál magának megfelelő pihenéstés kikapcsolódási lehetőséget.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Még a covid járvány előtt foglaltunk ide. Hihetetlen volt számunkra az a felelőtlen magatartás, amit a szálloda menedzsmentje képviselt. Jelen helyzetben teltházzal üzemeltek, az emberek egymás hegyén-hátán a welnessben és az étteremben is. A maszkot senkitől nem követelték meg, ahogya 1,5 m-es távolságot sem.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor pihentünk a szállodában! Nagyon meg voltunk elégedve! Mindenkinek ajánlom! A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggeli és a vacsora nagyon finom és változatos! A fürdő remek, a szauna kiváló. Van aroma szoba, finn szauna, sószoba, gőzkabin, infra szauna. A völgy ahol a szálloda fekszik gyönyörű, nagyon jó a levegője, lehet sétálni, bicajozni!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nem először jártunk Sikondán, az Ambiente Hotelben és most sem csalódtunk. A wellness részlegben - többek között - nagy méretű élménymedence, ideális hőmérséklettel és a szaunavilág, főleg a finn szauna volt számunkra a befutó. A büféreggeli és vacsora színvonalas, nagy a választék. Sikonda pedig egy gyöngyszem a Mecsekben, rengeteg séta és kirándulási lehetőség a közelben.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Az egyetlen konkrét (minimális) negatívum, amit megjegyeznék az a kijelentkezés 10 órakor. Ez túl korai, a reggelit sietve kell elfogyasztani, tehát egy kicsit későbbi időpont megfelelőbb lenne a vendégeknek. A szobával, annak tisztaságával, a személyzettel és a hangulattal mind meg voltunk elégedve. Viszont az étterem és a wellness fejlődésre szorul.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
A pozitívumok: Kellemes volt a szoba, megfelelő a wellness kínálat, jó méretűek a medencék, tiszta a vizük. A reggeli osztályon felüli úgy kínálatában mint minőségében. Nagyon örültünk, hogy lehetőség van bowlingozásra is. A szálloda gyönyörű helyen található, kellemes sétákra nyújt lehetőséget. A személyzet kedves és készséges volt.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
A világtól elvonult pihenésre kiváló ez a hely. A szoba tágas és kellemes, jó ágyakkal. A szauna és egyéb szolgáltatás megfelelő. Nem értem, hogy amikor van kifejezetten gyermek részleg, játszóházzal, fürdési lehetőséggel, akkor a kifejezetten kis gyermekeket miért engedik az úszásra is alkalmas medencébe, és környékére, óriási zsivajjal és kis biztonsággal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A személyzet kedvessége, gyorsasága magas szintű volt. Kényelmes és tiszta szoba szolgálta a kényelmünket. A szálloda elhelyezkedése is nyugalmat sugallt. A kezdődő ősz még szebbé tette a környezetet is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése. . . és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni.

Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 28.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 17.721,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2020.12.23.
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
8 nap/7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, délutáni sütizéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.25. - 2020.12.27.
Sándor Hotel
Pécs
2-4 éjszaka 15.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, meglepetés showműsorral, idegenvezetéses városnézéssel, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harkányi Psoriasis Centrum
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.513 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással

Szállodák Sikonda környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Ősszel is vár a Dráva Hotel (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)

SikondaX