Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
4. helyezett Dél Dunántúlon - 514 szállás közül

Akciós csomagok

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 31.
A medence vize számunkra nagyon meleg volt. Jó lenne pár fokkal hidegebbre állítani a víz hőfokát. Olyanra amilyen a szaunáknál található medencében van.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Szép helyen található a szálloda. Pécs, Abaliget és Orfű közelsége vonzó. Ősszel kimondottan varázslatos a táj. Aki a túrázást és sétákat kedveli biztosan megtalálja a számítását. De ha valaki kultúrális feltöltődést szeretne, annak is tökéletes a hely. A szálloda nagy wellnessel rendelkezik,több szauna is található benne, így mindenki talál magának megfelelő pihenéstés kikapcsolódási lehetőséget.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Még a covid járvány előtt foglaltunk ide. Hihetetlen volt számunkra az a felelőtlen magatartás, amit a szálloda menedzsmentje képviselt. Jelen helyzetben teltházzal üzemeltek, az emberek egymás hegyén-hátán a welnessben és az étteremben is. A maszkot senkitől nem követelték meg, ahogya 1,5 m-es távolságot sem.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor pihentünk a szállodában! Nagyon meg voltunk elégedve! Mindenkinek ajánlom! A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggeli és a vacsora nagyon finom és változatos! A fürdő remek, a szauna kiváló. Van aroma szoba, finn szauna, sószoba, gőzkabin, infra szauna. A völgy ahol a szálloda fekszik gyönyörű, nagyon jó a levegője, lehet sétálni, bicajozni!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nem először jártunk Sikondán, az Ambiente Hotelben és most sem csalódtunk. A wellness részlegben - többek között - nagy méretű élménymedence, ideális hőmérséklettel és a szaunavilág, főleg a finn szauna volt számunkra a befutó. A büféreggeli és vacsora színvonalas, nagy a választék. Sikonda pedig egy gyöngyszem a Mecsekben, rengeteg séta és kirándulási lehetőség a közelben.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Az egyetlen konkrét (minimális) negatívum, amit megjegyeznék az a kijelentkezés 10 órakor. Ez túl korai, a reggelit sietve kell elfogyasztani, tehát egy kicsit későbbi időpont megfelelőbb lenne a vendégeknek. A szobával, annak tisztaságával, a személyzettel és a hangulattal mind meg voltunk elégedve. Viszont az étterem és a wellness fejlődésre szorul.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
A pozitívumok: Kellemes volt a szoba, megfelelő a wellness kínálat, jó méretűek a medencék, tiszta a vizük. A reggeli osztályon felüli úgy kínálatában mint minőségében. Nagyon örültünk, hogy lehetőség van bowlingozásra is. A szálloda gyönyörű helyen található, kellemes sétákra nyújt lehetőséget. A személyzet kedves és készséges volt.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
A világtól elvonult pihenésre kiváló ez a hely. A szoba tágas és kellemes, jó ágyakkal. A szauna és egyéb szolgáltatás megfelelő. Nem értem, hogy amikor van kifejezetten gyermek részleg, játszóházzal, fürdési lehetőséggel, akkor a kifejezetten kis gyermekeket miért engedik az úszásra is alkalmas medencébe, és környékére, óriási zsivajjal és kis biztonsággal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A személyzet kedvessége, gyorsasága magas szintű volt. Kényelmes és tiszta szoba szolgálta a kényelmünket. A szálloda elhelyezkedése is nyugalmat sugallt. A kezdődő ősz még szebbé tette a környezetet is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése. . . és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni.

Sikonda
5 nap/4 éjszaka 11.216 - 18.322,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.060 - 19.701,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.395,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Trófea Étterem és Szállás
Szálka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 2 alkalommal ajándék vacsorával, 1 alkalommal ajándék street food menüvel, húsvéti programokkal, kerékpár használattal, korai bejelentkezéssel, késői távozással, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sándor Hotel
Pécs
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka: 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.06.12.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Arborétum
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.27-ig
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 21.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Sikonda környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Húsvét Harkányban (min. 3 éj)
Édes egyes kettesben (1 éjtől)

SikondaX