Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
6. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Akciós csomagok

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 31.
A medence vize számunkra nagyon meleg volt. Jó lenne pár fokkal hidegebbre állítani a víz hőfokát. Olyanra amilyen a szaunáknál található medencében van.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Szép helyen található a szálloda. Pécs, Abaliget és Orfű közelsége vonzó. Ősszel kimondottan varázslatos a táj. Aki a túrázást és sétákat kedveli biztosan megtalálja a számítását. De ha valaki kultúrális feltöltődést szeretne, annak is tökéletes a hely. A szálloda nagy wellnessel rendelkezik,több szauna is található benne, így mindenki talál magának megfelelő pihenéstés kikapcsolódási lehetőséget.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Még a covid járvány előtt foglaltunk ide. Hihetetlen volt számunkra az a felelőtlen magatartás, amit a szálloda menedzsmentje képviselt. Jelen helyzetben teltházzal üzemeltek, az emberek egymás hegyén-hátán a welnessben és az étteremben is. A maszkot senkitől nem követelték meg, ahogya 1,5 m-es távolságot sem.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor pihentünk a szállodában! Nagyon meg voltunk elégedve! Mindenkinek ajánlom! A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggeli és a vacsora nagyon finom és változatos! A fürdő remek, a szauna kiváló. Van aroma szoba, finn szauna, sószoba, gőzkabin, infra szauna. A völgy ahol a szálloda fekszik gyönyörű, nagyon jó a levegője, lehet sétálni, bicajozni!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nem először jártunk Sikondán, az Ambiente Hotelben és most sem csalódtunk. A wellness részlegben - többek között - nagy méretű élménymedence, ideális hőmérséklettel és a szaunavilág, főleg a finn szauna volt számunkra a befutó. A büféreggeli és vacsora színvonalas, nagy a választék. Sikonda pedig egy gyöngyszem a Mecsekben, rengeteg séta és kirándulási lehetőség a közelben.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Az egyetlen konkrét (minimális) negatívum, amit megjegyeznék az a kijelentkezés 10 órakor. Ez túl korai, a reggelit sietve kell elfogyasztani, tehát egy kicsit későbbi időpont megfelelőbb lenne a vendégeknek. A szobával, annak tisztaságával, a személyzettel és a hangulattal mind meg voltunk elégedve. Viszont az étterem és a wellness fejlődésre szorul.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
A pozitívumok: Kellemes volt a szoba, megfelelő a wellness kínálat, jó méretűek a medencék, tiszta a vizük. A reggeli osztályon felüli úgy kínálatában mint minőségében. Nagyon örültünk, hogy lehetőség van bowlingozásra is. A szálloda gyönyörű helyen található, kellemes sétákra nyújt lehetőséget. A személyzet kedves és készséges volt.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
A világtól elvonult pihenésre kiváló ez a hely. A szoba tágas és kellemes, jó ágyakkal. A szauna és egyéb szolgáltatás megfelelő. Nem értem, hogy amikor van kifejezetten gyermek részleg, játszóházzal, fürdési lehetőséggel, akkor a kifejezetten kis gyermekeket miért engedik az úszásra is alkalmas medencébe, és környékére, óriási zsivajjal és kis biztonsággal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A személyzet kedvessége, gyorsasága magas szintű volt. Kényelmes és tiszta szoba szolgálta a kényelmünket. A szálloda elhelyezkedése is nyugalmat sugallt. A kezdődő ősz még szebbé tette a környezetet is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése. . . és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni.

Sikonda
5 nap/4 éjszaka 11.216 - 25.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 30.690,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.400 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness részleg használattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Szabó Vendégház
Siklós
2 nap/1 éjszaka 3.745 - 4.950,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, gyermekfoglalkozásokkal és játszókuckó használattal, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.30.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
5 nap/4 éjszaka 11.813,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, farmlátogatással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Paprika Vendégház
Harkány
Érvényes: 2021.11.15-ig
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.060 - 27.621,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Sikonda környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

SikondaX