Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
4. helyezett Dél Dunántúlon - 501 szállás közül

Akciós csomagok

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A személyzet kedvessége, gyorsasága magas szintű volt. Kényelmes és tiszta szoba szolgálta a kényelmünket. A szálloda elhelyezkedése is nyugalmat sugallt. A kezdődő ősz még szebbé tette a környezetet is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése. . . és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Nagyszerű hotel! Kiváló ételek, italok, kényelmes, tiszta szoba, nagyon kedves személyzet és a vendégek is mindig, minden alkalommal ránk mosolyogtak és köszöntek, ami külön emelte a hely színvonalát. Ezt azért említem meg, mert ilyennel még nem találkoztam. A wellness rész is kiváló, aromakabin, sókabin, kinn jacuzzi, több medence kinn és benn egyaránt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M. szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u. az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig többféle), meg ezek mellett azért jó pár más jellegű finomság is, szó se róla, így mást is lehetett persze választani.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Kiváló környezetben helyezkedik el a hotel, alkalmas az igazi pihenésre. Valóban bababarát. A medencék nagysága és mennyisége igazi szórakozást biztosít. Annak ellenére, hogy a hotel telt házzal üzemelt, nem volt sehol sem zsúfoltság. Nagyon jó kialakítású a hotel. Az aktív pihenéshez, szórakozáshoz minden eszköz rendelkezésre állt gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 18.
Kedves Attila! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
2006. májusában jártunk a hotelben először, amikor lányunk még pocaklakó volt. Most ismét visszatértünk, a már 12 éves lányunkkal és nagyon szép környezet fogadott bennünket. A szoba tiszta, kényelmes, a wellness tökéletes, az ételek finomak és mindenki segítőkész volt. Külön köszönet a születésnapi meglepetésért, melyet a vacsoraasztalon helyeztek el.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szállás elhelyezkedése csodás:erdőben, tó mellett, kellemes klíma, eldugott, tehát nagyon nyugodt, csendes, nincs tömeg a szálláson sem. A Hotel nagyon kényelmes. Modern bútorok és berendezés, magas minőség. Az épület belső elosztása is tökéletes. Minden tágas és több irányból megközelíthető. A szobából csodás kilátás. Az ételek nagyon finomak és változatosak.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 5.
Kedves Márta István! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük maximális értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoda szép, csendes környezetbe levő hely. Kedves figyelmes személyzet! Bőséges nagyon finom változatos reggeli és vacsora. Minden elismerésem a szakácsoknak! A wellness részleg nagyon jó, a víz tisztasága kiváló volt! Mindenkinek ajánlani tudom. Kiválóan éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. július 4.
Kedves Ferenc! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük maximális értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Jó ár értek arány.Kiváló elhelyezkedés és környezet. Lehetne kicsit gyerek barátibb( melegebb vizű gyerek medence). Nagyon kedves a személyzet és figyelmes.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és utólag értékelték szolgáltatásainkat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA**** csapata

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Nem volt tömeg.Finom ételek.Finom kávé.Udvarias kedves segitőkész felszolgálók.Tiszta szobák.

Felujitás ráférne a fürdő egyes részeire.A finom ételek némelyike melegebben még finomabb lett volna...
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük megtisztelő értékelését, észrevételét! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.390,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sikonda
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 11.015,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Baranya Hotel
Harkány
2-3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig
Borbolya Vendégház
Cserkút
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.01. - 2020.11.13.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.211,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2019.12.23.
Hotel Palatinus
Pécs
3 nap/2 éjszaka 6.237 - 10.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 13.112,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 14.009,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Sikonda környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Adventi hétvége (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SikondaX