Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
6. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
2006. májusában jártunk a hotelben először, amikor lányunk még pocaklakó volt. Most ismét visszatértünk, a már 12 éves lányunkkal és nagyon szép környezet fogadott bennünket. A szoba tiszta, kényelmes, a wellness tökéletes, az ételek finomak és mindenki segítőkész volt. Külön köszönet a születésnapi meglepetésért, melyet a vacsoraasztalon helyeztek el.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szállás elhelyezkedése csodás:erdőben, tó mellett, kellemes klíma, eldugott, tehát nagyon nyugodt, csendes, nincs tömeg a szálláson sem. A Hotel nagyon kényelmes. Modern bútorok és berendezés, magas minőség. Az épület belső elosztása is tökéletes. Minden tágas és több irányból megközelíthető. A szobából csodás kilátás. Az ételek nagyon finomak és változatosak.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 5.
Kedves Márta István! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük maximális értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoda szép, csendes környezetbe levő hely. Kedves figyelmes személyzet! Bőséges nagyon finom változatos reggeli és vacsora. Minden elismerésem a szakácsoknak! A wellness részleg nagyon jó, a víz tisztasága kiváló volt! Mindenkinek ajánlani tudom. Kiválóan éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. július 4.
Kedves Ferenc! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük maximális értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Jó ár értek arány.Kiváló elhelyezkedés és környezet. Lehetne kicsit gyerek barátibb( melegebb vizű gyerek medence). Nagyon kedves a személyzet és figyelmes.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és utólag értékelték szolgáltatásainkat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA**** csapata

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Nem volt tömeg.Finom ételek.Finom kávé.Udvarias kedves segitőkész felszolgálók.Tiszta szobák.

Felujitás ráférne a fürdő egyes részeire.A finom ételek némelyike melegebben még finomabb lett volna...
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük megtisztelő értékelését, észrevételét! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Ismét pozitív élményekkel, kellemes feltöltödéssel távoztunk. Finom ételek, italok, mennyei kávé, kedves kiszolgálás. Új szolgáltatással bővült a szálloda, most már kikapcsolodásként bowlingozni is lehet. :)
Különösen nagy élmény volt, ebben a téli időszakban a havas tájat figyelni a kellemes melegvizű medencéből.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Mind a 2 alkalommal 2 éjszakát töltöttünk a szállodában és még tervezünk visszamenni. A szobák tágasak, tiszták és nagyon jó felszereltségűek. A wellness részleg is nagyon tágas, nincs zsúfoltság és a víz nagyon kellemes. Finom ételek, nagyon jó italkínálat. Tökéletes kávé, mindkét bárban. A személyzet udvarias, kedves és segítőkész.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Remek hetet töltöttünk a hotelben.Mindennel elégedettek voltunk.Az hogy a wifi jel v a térerő nem volt tökéletes minket nem zavart pihenni mentünk és arra tökéletes volt.Az ételek több mint finomak voltak,változatos,sokféle.Tisztaság,kedvesség,udvariasság.Csak ezzel találkoztunk.De legközelebb nem a foglalási oldalt választom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már a recepciónál érezhető a finom illat, ami még jobb lett a levendula illatú szobánkban. Kellemes volt, nem erős, és folyamatosan éreztük. A wellness részleg tágas, mindig volt hely. Egyedül azt sajnáltam, hogy az udvari strandmedence nagyon hideg volt, pár percnél tovább nem tudtunk benne maradni.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Kellemes csalódás volt. Nagyszerű wellness, kiváló ételek, gyönyörű környezet, messzemenőkig barátságos és segítőkész személyzet! Amin még van bőven mit javítani, az az internet. Természetesen ez semmit nem von le az értékelésből, megvoltunk internet nélkül. Ami biztos, hogy visszatérünk még! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönünk mindent!

Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.115,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sikonda
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 10.431,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Castello
Siklós
2-4 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Tókert Fogadó
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.24-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Diana Vendégház
2019.10.06. - 2020.09.16.
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 12.771,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Sikonda környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

SikondaX