Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
4. helyezett Dél Dunántúlon - 485 szállás közül

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Remek hetet töltöttünk a hotelben.Mindennel elégedettek voltunk.Az hogy a wifi jel v a térerő nem volt tökéletes minket nem zavart pihenni mentünk és arra tökéletes volt.Az ételek több mint finomak voltak,változatos,sokféle.Tisztaság,kedvesség,udvariasság.Csak ezzel találkoztunk.De legközelebb nem a foglalási oldalt választom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már a recepciónál érezhető a finom illat, ami még jobb lett a levendula illatú szobánkban. Kellemes volt, nem erős, és folyamatosan éreztük. A wellness részleg tágas, mindig volt hely. Egyedül azt sajnáltam, hogy az udvari strandmedence nagyon hideg volt, pár percnél tovább nem tudtunk benne maradni.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Kellemes csalódás volt. Nagyszerű wellness, kiváló ételek, gyönyörű környezet, messzemenőkig barátságos és segítőkész személyzet! Amin még van bőven mit javítani, az az internet. Természetesen ez semmit nem von le az értékelésből, megvoltunk internet nélkül. Ami biztos, hogy visszatérünk még! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönünk mindent!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csend és nyugalom, madárcsicsergés,erdei séták és túrák. Aki ezt
keresi,itt megtalálja,és kipihenten,élményekkel telve érkezik haza. Csak volt egy kis szépséghibája az egésznek! Itt 1 hét is
kevés lenne, mi meg csak 3 napig élveztük a vendégszeretetet ! Az étterem tiszta és kulturált, a pincérek segítőkészek,viszont
a vacsora utáni ital ára kissé " húzós " volt !

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három év után ismét eljöttünk, most 5 napot voltunk, így volt időm 'alaposan' körbe nézni és biza sok hiányosságot találtam. A Lobby wc borzasztó a csap vízköves az állapota a 75-80 éveket idézi, tisztának viszont tiszta. Az egy 'buta' lift hiányát most megtapasztaltuk, mert hogy nem gyűjtő rendszerű.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 17.
Gyönyörű környezet,kedves segítőkész személyzet,finom ételek.
Tiszta, tágas szoba,remek wellness,a szaunapark is szerintem kielégítő.
Kell ennél több a jó pihenéshez?Aki kikapcsolódásra,csendre,nyugalomra vágyik,itt bizton megleli.
Harmadszor jártam itt,de remélem negyedszer is találkozunk.
Viszlát Mecsek!!!!

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Hangulatos, szép, tiszta, kedves személyzet. . . ,
ami a legtöbb szállodára már jellemző, és elvárható. De a wellness részlege kiemelkedően jóóó,
minden igényt kielégítő! ! Bár a szobában a kiválasztott illatnak nyoma sem volt,
a szaunapark kompenzálta ezt az „apró” negatív élményt.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4.
Nászutunkat töltöttük a világ zajától távol ezen a helyen. Már az érkezésünk napján kértünk egy éjhosszabbítást, ami nagyon jó döntés volt. A hotel hangulata és a környező természet teljesen magával ragadott. Aki a hotel wellness szolgáltatásain túl további kikapcsolódásra vágyik, az számos lehetőség közül választhat: cseppkő barlang Abaligeten, túra a Mecsekben, Pécs - Tettye mésztufa barlang, TV-torony kilátó, Orfű és még sorolni lehetne.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A szálloda remek elhelyezkedésű, pihenésre kikapcsolódásra kiválóan alkalmas.
A wellness részleg remek. A személyzet segítőkész. Összefoglalva minden adott egy jó hétvége vagy akár hosszabb idő kellemes eltöltésére.
Válasz az értékelésre - 2018. június 29.
Kedves Bálint Gyula! Köszönjük megtisztelő értékelését! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata
Boleman Réka (Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 13.
Nagyszerű hely, teljesen meg vagyok elégedve mindennel. Az egyik legkellemesebb hotel,ahol jártam.

Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 23.460,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 25.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.27.
Blum Vendégház & Pince
Villány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, adventi teadélutánnal, élőzenés esttel, szauna szeánszokkal, sportos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.16-ig
Borbolya Apartmanok
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és pezsgőfürdő használattal, BEMER kezeléssel, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 8.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.27. - 2018.12.30.
Ágoston Hotel
Pécs
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Sikonda
4 nap/3 éjszaka 16.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Sikonda környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)