Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 5.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése:

1. helyezett a 2 sikondai szállás közül
3. helyezett Dél Dunántúlon - 505 szállás közül

Akciós csomagok

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda képei

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nem először jártunk Sikondán, az Ambiente Hotelben és most sem csalódtunk. A wellness részlegben - többek között - nagy méretű élménymedence, ideális hőmérséklettel és a szaunavilág, főleg a finn szauna volt számunkra a befutó. A büféreggeli és vacsora színvonalas, nagy a választék. Sikonda pedig egy gyöngyszem a Mecsekben, rengeteg séta és kirándulási lehetőség a közelben.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Az egyetlen konkrét (minimális) negatívum, amit megjegyeznék az a kijelentkezés 10 órakor. Ez túl korai, a reggelit sietve kell elfogyasztani, tehát egy kicsit későbbi időpont megfelelőbb lenne a vendégeknek. A szobával, annak tisztaságával, a személyzettel és a hangulattal mind meg voltunk elégedve. Viszont az étterem és a wellness fejlődésre szorul.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
A pozitívumok: Kellemes volt a szoba, megfelelő a wellness kínálat, jó méretűek a medencék, tiszta a vizük. A reggeli osztályon felüli úgy kínálatában mint minőségében. Nagyon örültünk, hogy lehetőség van bowlingozásra is. A szálloda gyönyörű helyen található, kellemes sétákra nyújt lehetőséget. A személyzet kedves és készséges volt.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
A világtól elvonult pihenésre kiváló ez a hely. A szoba tágas és kellemes, jó ágyakkal. A szauna és egyéb szolgáltatás megfelelő. Nem értem, hogy amikor van kifejezetten gyermek részleg, játszóházzal, fürdési lehetőséggel, akkor a kifejezetten kis gyermekeket miért engedik az úszásra is alkalmas medencébe, és környékére, óriási zsivajjal és kis biztonsággal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A személyzet kedvessége, gyorsasága magas szintű volt. Kényelmes és tiszta szoba szolgálta a kényelmünket. A szálloda elhelyezkedése is nyugalmat sugallt. A kezdődő ősz még szebbé tette a környezetet is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése. . . és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Nagyszerű hotel! Kiváló ételek, italok, kényelmes, tiszta szoba, nagyon kedves személyzet és a vendégek is mindig, minden alkalommal ránk mosolyogtak és köszöntek, ami külön emelte a hely színvonalát. Ezt azért említem meg, mert ilyennel még nem találkoztam. A wellness rész is kiváló, aromakabin, sókabin, kinn jacuzzi, több medence kinn és benn egyaránt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M. szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u. az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig többféle), meg ezek mellett azért jó pár más jellegű finomság is, szó se róla, így mást is lehetett persze választani.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Kiváló környezetben helyezkedik el a hotel, alkalmas az igazi pihenésre. Valóban bababarát. A medencék nagysága és mennyisége igazi szórakozást biztosít. Annak ellenére, hogy a hotel telt házzal üzemelt, nem volt sehol sem zsúfoltság. Nagyon jó kialakítású a hotel. Az aktív pihenéshez, szórakozáshoz minden eszköz rendelkezésre állt gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 18.
Kedves Attila! Nagyon örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban, és ezúton köszönjük értékelésüket! Reméljük mielőbb újra vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel: Ambient Hotel & AromaSPA****csapata
Lovas Bálint (Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda)

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
2006. májusában jártunk a hotelben először, amikor lányunk még pocaklakó volt. Most ismét visszatértünk, a már 12 éves lányunkkal és nagyon szép környezet fogadott bennünket. A szoba tiszta, kényelmes, a wellness tökéletes, az ételek finomak és mindenki segítőkész volt. Külön köszönet a születésnapi meglepetésért, melyet a vacsoraasztalon helyeztek el.

Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 27.665,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sikonda
5 nap/4 éjszaka 10.798 - 23.098,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.05-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.368 - 17.129,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.14-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.450 Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.650,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.05-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 24.899,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Sikonda környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Üdülés Harkányban (min. 5 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

SikondaX