Krisztinadebrecen

Krisztinadebrecen adatlapja

Utazást,kirándulást,kerékpározást kedvelő vagyok.Férjemmel két felnőtt gyermekünk van,Péter 27,Dávid 23 éves.
Kedvesemmel évente néhány alkalommal el szoktunk utazni egy-egy hétvégére kirándulni.Nagyon kedveljük az olyan szállodákat amelyek wellness részleggel is rendelkeznek.
Általában évente 4-5 alkalommal férjemmel utazok úgynevezett wellness hétvégére.
Egy évben egyszer,nyáron a teljes család 2 hétre együtt megy nyaralni.(Én a férjem és a két fiunk a menyasszonyaikkal.)
Étterembe ritkán járunk,csak kiemelt alkalmakkor,pl.házassági évfordulónkon.Nagyon szeretek főzni,ezért a család jobban igényli az otthoni étkezéseket.Viszont a japán ételek nagy kedvenceim,ezért néha megengedek magamnak egy-egy sushi éttermi vacsorát.
Ilyen vagyok
Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Sushi imádó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  tisztaságmániás
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2016.05.04

Átlagos 2016. május 4.a párjával járt itt
A Hotel Gara vendégei voltunk 2016. februárban férjemmel és egy baráti házaspárral. A személyzet nagyon kedves,udvarias volt. A szálloda erősen felújításra szorul,mintha a 80-as évekbe kerültem volna. A bútorok a szőnyegpadló,minden a gyermekkoromat idézte. Kellemes időutazás volt. A szoba tiszta az ágy kényelmes.