Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
28. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

lacika TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tisztaság ,rend ,személyzet és a kaja az előzőeknek megfelelően jó, csak ismételni tudom. A gyógyszálló megnevezéssel baj van:1/. egy masszőr az is szabadságon. 2/. 3 napos fertőtlenítés a nagyon dicsért gyógyfürdőben ezért a fürdővendégek a szálló kb 6x8 méteres külső medencéjébe jöttek. . . tömény zsúfoltság.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívumok: medencék, ételek minősége, tisztaság. A negatívumok: a szálloda fürdőszobáira ráférne egy alapos felújítás, (pld. mosdók, csempe, zuhanyfülke), a WC még a régi lehúzós, több polc, akasztó, a szoba ablakok szúnyoghálói lyukasak. A reggelinél a hiányzó ételek, italok, evőeszközök gyorsabb pótlása, még több italautomata beszerzése a hatalmas sorban állások elkerülése miatt.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobából hiányzott a klíma, mivel az égiek nagyon befűtöttek. Sok a fecskefészek, lehetne szerelni alá akár kartonpapirt, hogy a madárürülék ne az erkélyre potyogjon. A tisztaság, kényelem rendben volt. A fekvőhely remek, jót lehet benne pihenni, kényelmes. Rengeteg tv csatorna van lehet a műsorokból választani. A konyha első rangú, minden étel bőséges és finom volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
A száloda már felujitásra szorul de igy olyan retro hangulata volt. A fürdö
nagyon jó a tistaság is elfogadhatö volt. A konyha kiváló böseges izletes ételek. Az ár-érték arány a mi esetünkben kiváló.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Minden tekintetben remek szálloda.!!! Arról nem a szálloda tehet, hogy olyan szobát kaptunk amihez nem volt erkély, a foglaláskor voltunk figyelmetlenek. Kifogástalan ellátás, tisztaság jellemzi a szállodát.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Teljesen jó hely, bár árnyékot vetett a lift hangja amely szinte beremegi a szobát! Nem értem, hogy ugyan tudnak róla, mégsem tesznek ellene. A konyha kiváló, mint a személyzet is, bár szűkös a medence tér, de tökéletesen tudja amire építették! Vissza fogok térni de távoli szobába megyek, ahol a lift hangja nem ér utol!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Már nem először jártunk itt ebben a szállodában. Közvetlenül a füzesgyarmati gyógyfürdő mellett található, de a kinti medence szintén termál vízzel van feltöltve. Az úszómedence vize annyira hideg volt, hogy még a bátrabbak sem merészkedtek bele. A szállodára ráférne egy nagyobb felújítás. A szobák tiszták, az ételek finomak, a személyzet barátságos.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
5 éjszakát töltöttünk a szállóban, mindenről jót tudok mondani. Kiváló a konyha, ízletes ételek, megfelelő választék. Talán a kétfüles leveses csésze használatát korlátoznám le egy kissé.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
A szobában érkezéskor nem volt törölköző,többszöri kérés után másnap pótolták,addig az alsónemünkbe törölköztünk zuhanyozás után.A mi szobánk szűk és kényelmetlen volt,különösen a fürdőszoba és a WC,ez utóbbiba -nagy darab ember lévén-csak úgy fértem be,hogy az ajtót nyitva hagytam.A gyógyviz csodálatos és mindent feledtet. A konyha megfelelő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már három alkalommal töltöttünk el két éjszakát a hotelben és azt tudom mondani hogy egyre csak jobb és jobb volt. Mi a feleségemmel sehova nem megyünk a kutyánk nélkül és természetesen mindhárom alkalommal vele érkeztünk és nagy örömünkre őt is szeretettel fogadta a személyzet ami szintén nagyon jólesett.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.125 - 6.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Karádi Boutique Hotel
6 nap/5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gyulai Mese ház Apartman
2 nap/1 éjszaka 2.475 - 4.238,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Mary Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Villa Rusztika
2 nap/1 éjszaka 2.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Major Panzió & Étterem
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

FüzesgyarmatX