Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
1. helyezett Füzes-
gyarmat

5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
82. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
A hotel kifejezetten a nyugalmat kedvelő vendégeknek nyújt örömöt. Igazából a gyógyvize az, ami miatt ide járunk. Most voltunk hatodszor. Sok tulajdonost illetve személyzetet :elfogyasztottunk:már. A mostani tulajdonos inkább a saját profitját szeretné többszörözni, de hát ilyen az élet. Első alkalommal, mikor voltunk az ételválasztékot nem lehetett íberelni.

bobi01 TOP szállásértékelő
2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Mi már ujra meglátogattuk a szállodát
szeretünk ide járni
Édesanyám,ismét jött velünk ő is nagyon szereti a gyógyvizet ami a szállodában van
külön jó hogy van már infraszauna is mert anyukámnak az a kedvence
a vacsorával és a reggelivel is meg vagyunk mindig elégedve
a személyzet is kedves volt
a szálloda hatalmas nagy változáson megy keresztül mert nagyon nagyon szép lett a dekoráció csak ámultunk--bámultunk.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
tökéletes kikapcsolódás,barátságos,kitűnő ételek,a termálvíz az országban a legfínomabb illatú,ajánlom mindenkinek.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25.
Nagyon jol éreztűk magunkat,nagyon finom és változatos a vacsora,udvarias a kíszolgálás,csak egy kicsit kicsi a welness részleg a szobák számához képest.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Már többször pihentem itt a férjemmel. 2017-es Karácsony lesz a 3. itt töltött ünnepünk Nagyon elégedettek voltunk az ellátással, az étteremmel. A személyzet kedves, segítőkész. Nyáron újra jövünk! A nyári pihenőre a gyermekeimmel és unokámmal jövünk. Nagyon jól éreztük magunkat. Igazi pihenni vágyóknak nagyon tudom ajánlani. nagyon jó a gyógyvize.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Nagyon sajnálom, hogy erre a helyre tévedtem, de sajnos a munkám miatt meg kellett itt szállnom. Az első pár napban kiderült, hogy itt megállt az idő 40 évvel ezelőtt vagy csak elköltözött az összes építőipari vállakozó és munkás, mert az objektum szép lassan szétesik. A szobában kényelmetlen betonkemény ágyak vannak amitől megfájdult a hátam 2 éjszaka után.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
A Hotel Garában három napos wellnessre érkeztünk. A személyzet kedves, az árak szolidak, a szoba megfelelő (erkélyes). Ár/érték arányban jó. Sajnos a fürdő rész csak délelőtt 10 órától használható. Azt gondolom ha wellnesst kínálunk akkor legalább 7-8 órától kellene nyitva tartania. (más szállodákban ezt tapasztaltam). Egyébként minden szolgáltatás megfelelő volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Tartózkodásunk során egyetlen negatív dolog történt velünk a konyha fölötti szobát kaptuk és reggel 6-7 óra között kloffolták a húst ami miatt nem lehetett pihenni, aludni.Egyébként kellemes volt a szoba a személyzet is és tisztaság is kiváló volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a Hotel Garában Füzesgyarmaton. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Minden kívánságunkat teljesítettek (ventilátor, hosszabbító). A szálloda családias és szép, bár némi javítgatás itt-ott elkelne. Az ételek finomak voltak. Kiválóan éreztük magunkat. Lehetőségeink szerint még szeretnénk itt pihenni.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
A neten találtam ezt a lehetőséget. Telt ház volt. A szobánk szép és tiszta volt,az erkélyt viszont nem lehetett használni még szárításra sem a sok fecske piszok miatt! A medencék folyamatosan tisztítva voltak,kellemes hőmérsékletüek állandóan.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenével
2018.01.26. - 2018.01.28.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.01.
Prima Villa 1
5 vagy 7 éjszaka 4.856,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.09.03. - 2018.06.28.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2-3 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés húsvéti mulatsággal, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.03.29. - 2018.04.11.
Járja Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással.
2018.03.30. - 2018.04.02.
Medhotel HRC
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.21. - 2018.12.31.
Derényi Apartman
2-4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, meglepetéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Miki Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2018.12.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 6.666,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, játszóházbelépővel, fürdőbelépővel
2017.11.28. - 2018.06.30.

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Kedvezményes felfrissülés (min. 2 éj)
Szoboszlói Toros napok (min. 2 éj)

FüzesgyarmatX