Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
25. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívumok: medencék, ételek minősége, tisztaság. A negatívumok: a szálloda fürdőszobáira ráférne egy alapos felújítás, (pld. mosdók, csempe, zuhanyfülke), a WC még a régi lehúzós, több polc, akasztó, a szoba ablakok szúnyoghálói lyukasak. A reggelinél a hiányzó ételek, italok, evőeszközök gyorsabb pótlása, még több italautomata beszerzése a hatalmas sorban állások elkerülése miatt.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobából hiányzott a klíma, mivel az égiek nagyon befűtöttek. Sok a fecskefészek, lehetne szerelni alá akár kartonpapirt, hogy a madárürülék ne az erkélyre potyogjon. A tisztaság, kényelem rendben volt. A fekvőhely remek, jót lehet benne pihenni, kényelmes. Rengeteg tv csatorna van lehet a műsorokból választani. A konyha első rangú, minden étel bőséges és finom volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
A száloda már felujitásra szorul de igy olyan retro hangulata volt. A fürdö
nagyon jó a tistaság is elfogadhatö volt. A konyha kiváló böseges izletes ételek. Az ár-érték arány a mi esetünkben kiváló.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Minden tekintetben remek szálloda.!!! Arról nem a szálloda tehet, hogy olyan szobát kaptunk amihez nem volt erkély, a foglaláskor voltunk figyelmetlenek. Kifogástalan ellátás, tisztaság jellemzi a szállodát.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Teljesen jó hely, bár árnyékot vetett a lift hangja amely szinte beremegi a szobát! Nem értem, hogy ugyan tudnak róla, mégsem tesznek ellene. A konyha kiváló, mint a személyzet is, bár szűkös a medence tér, de tökéletesen tudja amire építették! Vissza fogok térni de távoli szobába megyek, ahol a lift hangja nem ér utol!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Már nem először jártunk itt ebben a szállodában. Közvetlenül a füzesgyarmati gyógyfürdő mellett található, de a kinti medence szintén termál vízzel van feltöltve. Az úszómedence vize annyira hideg volt, hogy még a bátrabbak sem merészkedtek bele. A szállodára ráférne egy nagyobb felújítás. A szobák tiszták, az ételek finomak, a személyzet barátságos.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
5 éjszakát töltöttünk a szállóban, mindenről jót tudok mondani. Kiváló a konyha, ízletes ételek, megfelelő választék. Talán a kétfüles leveses csésze használatát korlátoznám le egy kissé.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
A szobában érkezéskor nem volt törölköző,többszöri kérés után másnap pótolták,addig az alsónemünkbe törölköztünk zuhanyozás után.A mi szobánk szűk és kényelmetlen volt,különösen a fürdőszoba és a WC,ez utóbbiba -nagy darab ember lévén-csak úgy fértem be,hogy az ajtót nyitva hagytam.A gyógyviz csodálatos és mindent feledtet. A konyha megfelelő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már három alkalommal töltöttünk el két éjszakát a hotelben és azt tudom mondani hogy egyre csak jobb és jobb volt. Mi a feleségemmel sehova nem megyünk a kutyánk nélkül és természetesen mindhárom alkalommal vele érkeztünk és nagy örömünkre őt is szeretettel fogadta a személyzet ami szintén nagyon jólesett.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Régebben, több mint 10 éve jártunk a Hotelben már, most újra ellátogattunk. Az épület külső nem befolyásolta pihenésünket. Belépve már a megujúlt belső fogadótér nagyon jó benyomást kelltett. Nagyon kedves a személyzet, kiváló a konyha. ülön tetszett hogy a kinti és benti medencéket lehetett használni. A szobák berendezése a mi szintünkön már megújúlva vártak.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Dánfoki Üdülőközpont Ifjúsági szállás
Békés
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Villa Toscana
Steffy Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, kedvezményes belépőkkel, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsuzsa Apartman Szoboszló
2020.10.13. - 2019.10.13.
Zöld Béka Vendégház
Erika Mini Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Mindenszentek - november 1-i pihenés (min. 2 éj)

FüzesgyarmatX