Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 4 füzesgyarmati szállás közül
27. helyezett Dél Alföldön - 573 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
A szálloda csendes, pihenésre kiválóan alkalmas. A Welness-részleg szintén jó, bár a szaunához nem biztisítottak lepedőt. A falon lévő órákban nem lenne rossz elemet cserélni, mert egyiksem működött. A reggelinél nem volt édesítőszer, és nem mindent pótoltak (péksütemény, rozskenyér stb. ) A vacsora választéka sokkal szerényebb volt, mint azt a korábbiakban megszoktuk.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
3 éjszakát töltöttünk a Hotel Gara Szállodában. Egyszerű, kényelmes szobák, remek wellness és gyógyvizes medence, kiváló félpanzió jellemzi a szállodát. Külön megemlítendő, hogy a Kastélyfürdő közvetlenül a szállás mellett található.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 7.
A hotel szolgáltatása kiváló. Kitűnő a konyhája, segítőkészek, kedvesek. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is csak erre a helyre megyünk. Köszönünk mindent.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tisztaság ,rend ,személyzet és a kaja az előzőeknek megfelelően jó, csak ismételni tudom. A gyógyszálló megnevezéssel baj van:1/. egy masszőr az is szabadságon. 2/. 3 napos fertőtlenítés a nagyon dicsért gyógyfürdőben ezért a fürdővendégek a szálló kb 6x8 méteres külső medencéjébe jöttek. . . tömény zsúfoltság.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívumok: medencék, ételek minősége, tisztaság. A negatívumok: a szálloda fürdőszobáira ráférne egy alapos felújítás, (pld. mosdók, csempe, zuhanyfülke), a WC még a régi lehúzós, több polc, akasztó, a szoba ablakok szúnyoghálói lyukasak. A reggelinél a hiányzó ételek, italok, evőeszközök gyorsabb pótlása, még több italautomata beszerzése a hatalmas sorban állások elkerülése miatt.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobából hiányzott a klíma, mivel az égiek nagyon befűtöttek. Sok a fecskefészek, lehetne szerelni alá akár kartonpapirt, hogy a madárürülék ne az erkélyre potyogjon. A tisztaság, kényelem rendben volt. A fekvőhely remek, jót lehet benne pihenni, kényelmes. Rengeteg tv csatorna van lehet a műsorokból választani. A konyha első rangú, minden étel bőséges és finom volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
A száloda már felujitásra szorul de igy olyan retro hangulata volt. A fürdö
nagyon jó a tistaság is elfogadhatö volt. A konyha kiváló böseges izletes ételek. Az ár-érték arány a mi esetünkben kiváló.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Minden tekintetben remek szálloda.!!! Arról nem a szálloda tehet, hogy olyan szobát kaptunk amihez nem volt erkély, a foglaláskor voltunk figyelmetlenek. Kifogástalan ellátás, tisztaság jellemzi a szállodát.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Teljesen jó hely, bár árnyékot vetett a lift hangja amely szinte beremegi a szobát! Nem értem, hogy ugyan tudnak róla, mégsem tesznek ellene. A konyha kiváló, mint a személyzet is, bár szűkös a medence tér, de tökéletesen tudja amire építették! Vissza fogok térni de távoli szobába megyek, ahol a lift hangja nem ér utol!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Már nem először jártunk itt ebben a szállodában. Közvetlenül a füzesgyarmati gyógyfürdő mellett található, de a kinti medence szintén termál vízzel van feltöltve. Az úszómedence vize annyira hideg volt, hogy még a bátrabbak sem merészkedtek bele. A szállodára ráférne egy nagyobb felújítás. A szobák tiszták, az ételek finomak, a személyzet barátságos.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.06.14-ig
Margaréta Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 47.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, masszázs kedvezménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Anna Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.333 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.07.01. - 2022.04.14.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Betty Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Karácsony (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval