Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
1. helyezett Füzes-
gyarmat

5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
82. helyezett Dél Alföldön - 494 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes kikapcsolódás , közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe , kedvezményes áron . A szobákhoz modern üvegfalú lifttel juthatunk fel, és a szobánkban is már LCD tv lógott a falon. A kinti medencék közül, csak az egy kis medence üzemelt gyógyvízzel, de ez nem jelentett gondot mivel nem volt telt ház, így kényelmesen lehetett használni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodán látszik az elmúlt évtizedekben lezajlott eróziós munka. Kopott, megfakult, néhol málladozó az épület. De látszik az idők szelével való lépéstartás szándéka is. A szobákhoz modern, üvegfalú lifttel juthatunk fel, és a szobánkban (standard) is már LCD tv lógott a falon. A szoba mérete kielégítő, sehol nem kell oldalazva közlekedni, és külön kis helység jutott a WC-nek is.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
A helyet árérték arányában választottuk ezért nem voltam annyira csalódott, bár hozzá teszem voltak hiányosságok ami szerintem nem csak pénzt kérdése. A szobában szék és asztalka nincs, ezért ha le szeretnél ülni marad az ágy ami nem kényelmes. Bár nem működött ezért ha a medencénél voltunk és szerettünk volna kávézni akkor irány az étterem na de fürdőruhában?

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Felháborítóan lelakott, az egész létesítmény. Szégyen, hogy engedik így üzemeltetni. A vendégek szinte büntetésként élik meg az itt eltöltött időt. Javaslom a vezetőségnek töltsön el a párjával itt 3 feledhetetlen napot és akkor megérti miért ez a negatív vélemény.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
2017. márciusában voltunk ismét a Hotel Gara vendégei hosszú kihagyás után. Az újra nyitás után nem sok változás történt, igaz hogy látszik a lassú felújitás. Sajnos a beltéri medencéket nem tudtuk használni, mivel épp festették. A kinti medencék közül, csak az egy kis medence üzemelt gyógyvizzel, de ez nem jelentett gondot mivel nem volt telt ház, igy kényelmesen lehetett használni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most voltunk harmadszor a Garában. Az előzőekhez képest gyengült az ellátás az étteremben. A szoba hideg volt, de kedvesen adtak plédet és hősugárzót, majd melegebb paplant. A szobában a zuhanyzóból alig meleg víz folyt, a csapból csak hideg. Az utolsó napon délelőtt nem működött a szauna, gondolom készítették elő a következő váltáshoz.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Gara Gyógy- és Wellness szállodában! A wellness szolgáltatás minden igényt kielégítő , még kültéri meleg vizes medence is rendelkezésünkre állt. A személyzetről csak annyit: kedves és készséges, az éttermi kiszolgálás is teljesen kielégítő. Az ételek bőségesek és nagyon nagyon finomak voltak.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Remek Karácsony a Gara Hotelben!

Mindenki kedves volt és segítőkész.Az étel sokféle és nagyon ízletes.
A gyógyvíz és a szauna csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is. .

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel gyermekkoromat Füzesgyarmaton töltöttem, és a hotelt is ismertem elköltözésem előtt, nem ért meglepetésként sem az állapota,sem a hely maga. Igen, valóban kicsit lepusztult, amit retro-nak csúfolnak manapság. A szoba rém kényelmetlen, az ágyal annyira kemények, hogy a férjem két nap után alig tudott járni. Tisztában voltam azzal is, hogy nem egy nagy wellness fogad.

5 nap/4 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, grillteraszos programmal
2017.08.25. - 2017.08.27.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
4 nap/3 éjszaka 6.725 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.11.30.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 10.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés csokorral, pezsgőmedence,- finn szauna és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, gyertyafényes vacsorával, internet elérhetőséggel
2016.09.16. - 2017.12.23.
Hotel Óbester
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 alkalommal vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, múzeumbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2017.12.27.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
2015.02.01. - 2017.12.31.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hotel Járja
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2017.05.19. - 2017.12.22.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék Aquaticum Élményfürdő belépővel, egyszeri alkalommal gyertyafényes vacsorával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.18. - 2017.08.23.
Hotel Bungalló
6 nap/5 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, bográcsozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.22.
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, grillpartyval, kubai zenével
2017.08.11. - 2017.08.13.

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Lazító Rudolf napok félpanziós ellással (min. 2 éj)
Atlantis relax (min. 3 éj)
Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)

FüzesgyarmatX