Kryszkrysz

Kryszkrysz adatlapja

Imádok készülődni, várni, tervezgetni, és elindulni, belevágni!
Minden helyen a legeredetibb, leginkább odaillő, harmóniában pompázó dolgokat csodálom.Egy gondolatnyi idő múlva felfedezhető a rejtett kincsek sora, és a hely Szelleme is előtör. Így utazom, így engedem be a világot az én világomba, és minden pici csodának örülök! Napsütés, zivatar, tenger, zene, illatok, ízek....Beleolvadok a történetbe, sodor a varázslat, csak az a dolgom, hogy hagyjam megtörténni a dolgokat! Megérteni, szeretni, érezni, élvezni!!!
Előre gondolkodom azon, hogy mennyi időre, és miért utazom. Ehhez tájolom a stílust, az időbeosztást. A lehetőség, a kínálat, az elvárás lehet objektív, de a kapott élmény megélése szubjektív! Én döntöm el, hogy ez mennyire hat rám, s mennyire engedem az élményeket kibontakozni, felszikrázni.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.05.06

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Évek óta kedvenc helyem a Tiszakécskei Termálfürdő! Ezen a nyáron igazi csodával lepett meg a tiszai wellnessparadicsom: Felépült és megnyílt a Barack hotel, a strand szélére épült gyönyörű,ínycsiklndóan modern, barátságosan hívogató, elegáns szálloda!
Felhasználó fényképei:
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske -