Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske értékelése:

1. helyezett a 10 tiszakécskei szállás közül
11. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.

Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Ínycsiklandó ételek és látványkandalló, hangulatos bár és kávézó, kiváló alváskomfort... Kell ennél több?

Nálunk saját, a szálloda számára kikevert egyedi illat fogadja a vendéget a közös terekben, és akinek megtetszik, kis parfümös üvegben haza is vihet belőle.

Kuriózumként pedig gyógyvíz folyik a csapból a földszinti szobákban.

Mindenütt elérhető az ingyenes wifi, de aki inkább offline élményekre vágyik, választhat vonzó masszázsaink vagy szépészeti kezeléseink közül.

Vendégeink ingyenesen vehetik igénybe a fürdő szolgáltatásait, ahova zárt, fűtött folyosón sétálhatnak át.

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske képei

Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igénybe vettük a hotel által meghírdetett 1 éjszakás élőzenés, disznótoros vacsorát, pálinka kostolóval. Éjszakai fürdőzés is volt filmvetítéssel. A szaunna szeánszokból 4 félét is kipróbáltunk. Remek felfrissülés. Sajnos hétvége lévén a fodrászat és a kozmetika szabadságon volt. Jó időt fogtunk ki, így ki tudtuk használni a kinti medencék jótékony hatását.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Decemberben jártunk ott az egész családdal,az apartmann házakban voltunk. Nagyon jó volt,tökéletes felszereltség,tiszta,kényelmes. A fürdőbe átjárás,kutyát lehet vinni,minden jó volt. Én már másodszor jártam ott,a család csak most,de tervezik,hogy ujra visszamennek. Szép a Tisza part,nagyokat lehet sétálni. Az étterem választéka kifogástalan.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk a Hotelben, ez még az elsőnél is jobban sikerült. Mindennel elégedettek voltunk, A tisztaság és az ellátás minden területen jó volt, a személyzet kedves, segítőkész, a Wellness is tiszta, a vizek hőfoka jó volt. Az elutazás napján akár zárásig is maradhattunk, csak a szobát kellett leadni, ellenszolgáltatás nélkül ezt nem sok Szálloda biztosítja.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy új helyet kerestünk, ahol még nem jártunk, nagyon szeretjük a Dél-Alföldi szállásokat, ezért foglaltam szállást itt. Igazán kimerem jelenteni, nem bántuk meg és bátran ajánlom mindenkinek, nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen megyünk. Kicsit drágább az általunk korábban látogatott szállodáknál [moderálva - a szerk. ], de megéri az árát!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazából, nem szeretnék ömlengeni. Nagyon látszik hogy a hotel vezetése mindent megtesz a nyugalomért. Az ételek? ? ? Az igazi finomság minden kategória, a levestől a desszertig. Baráti társasággal voltunk ismét március 24 től 3 éjszakát. A tökéletes nyugalom, tiszta szobák, és a fürdő közelsége ismét arra inspirál hogy az ősz folyamán biztos visszatérünk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Télvégi időszakban olyan helyet kerestünk, ami közvetlen összeköttetésben van a fürdővel, így esett a választásunk a Barackra. Már a bejárat dekorációja nagyon aranyos volt. A fogadtatás kedves, az üdvözlő ital valóban üdvözlő ital volt. A szoba szép, tiszta, az ételek finomak, bár lehetnének változatosabbak.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként jártunk a szállodában. Most is minden tökéletes volt a személyzet nagyon kedves a recepcióstól a takarítónőig. Látszik hogy a főnökség odafigyel a személyzetre és nagy hangsúlyt fektet a vendégekkel való foglalkozás fontosságára. Az ételek most is nagyon finomak voltak a választék pedig pazar.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jó vélemény olvasása után esett a választásunk a Barack Hotelre. Első benyomásunk a recepción nem mondható pozitívnak, a hölgy rendkívül szófukar volt és cseppet sem kedves. Ugyanez volt a tapasztalatunk az étteremben és a bárban is. Ellenben külön kiemelnénk a takarító személyzet figyelmességét, kedvességét! Köszönjük!

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 1.
A szálloda barátságos szobáival, nagyon kedves,segítőkész takarító személyzetével,engem meggyőzött arról,hogy harmadszor is érdemes volt ide jönni.Az ételek szuperek voltak,nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Nekünk az egyik legjobb szálloda a Barack.
Jártam az ország több szállodájában, de mindig értek negatív élmények is.
A Barack hotel csak pozitív élményekkel várt bennünket!Köszönöm ,köszönjük

Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.12.31.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Törökszentmiklós
Érvényes: 2021.03.31-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.02. - 2020.12.31.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gőzkabin és a szaunák használatával, Sunday Lunch-on való részvétellel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Gokart Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 15.634,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcsbekészítéssel, gokartozással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Tiszakécske környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Napi árak
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

TiszakécskeX