Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske értékelése:

1. helyezett a 12 tiszakécskei szállás közül
1. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.

Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Ínycsiklandó ételek és látványkandalló, hangulatos bár és kávézó, kiváló alváskomfort... Kell ennél több?

Nálunk saját, a szálloda számára kikevert egyedi illat fogadja a vendéget a közös terekben, és akinek megtetszik, kis parfümös üvegben haza is vihet belőle.

Kuriózumként pedig gyógyvíz folyik a csapból a földszinti szobákban.

Mindenütt elérhető az ingyenes wifi, de aki inkább offline élményekre vágyik, választhat vonzó masszázsaink vagy szépészeti kezeléseink közül.

Vendégeink ingyenesen vehetik igénybe a fürdő szolgáltatásait, ahova zárt, fűtött folyosón sétálhatnak át.

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske képei

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Egy kedves barátunk invitálásának eleget téve, szeptember közepén töltöttünk el itt egy hétvégét. Ő már járt itt korábban, ezért otthonosan járt-kelt a hotel és a fürdő között. Azt mondta, az ellátás színvonala ugyanolyan jó, mint legutóbb, amikor itt járt. Nekünk csak más szállodákkal van összehasonlítási alapunk, de rögtön "dobogós" helyre került a Barack".

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Nem először és nem utoljára jártunk itt. Tökéletes hely a kikapcsolódásra. A szoba minden igényt kielégítő,fantasztikusan kényelmes, igazán nagy figyelmességre utal a kávé, tea, gyümölcs bekészítés. Kedves személyzet, finom ételek, maximális tisztaság. A közvetlen átjárás a strandra nagy előnye a szállodának. Köszönjük! Jövő hónapban újra megyünk!

Miska TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22.
Remek helyen található. Közvetlen átjárás a strandra. Nagyon jó a viacolorral kirakott rész a napernyővel és a két napozó ággyal. Az ételek finomak és változatosak. Talán a hal lehetne filézett, és a pincérek kicsit gyorsabbak. Már szinte befejeztük a vacsorát mire megérkezett a rendelt ital. Tisztaság volt. A személyzet kedves.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Nyáron nagyon jó-igen, mert rossz időben nyűgösebb a csak kinti gyógyvizes medence, amiért elsősorban mentünk. Nagyon dícsérték, ezért választottuk, de féltünk, amikor 15 fokra hirtelen lehűlt a levegő, mert azt gondoltam, van saját medencéje is a szállodának, de csak közvetlen átjárás a fürdőbe. Jó időben semmi gond, és megkönyörült rajtunk az idő pár fok melegedéssel, de télen nem választanám.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igénybe vettük a hotel által meghírdetett 1 éjszakás élőzenés, disznótoros vacsorát, pálinka kostolóval. Éjszakai fürdőzés is volt filmvetítéssel. A szaunna szeánszokból 4 félét is kipróbáltunk. Remek felfrissülés. Sajnos hétvége lévén a fodrászat és a kozmetika szabadságon volt. Jó időt fogtunk ki, így ki tudtuk használni a kinti medencék jótékony hatását.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Decemberben jártunk ott az egész családdal,az apartmann házakban voltunk. Nagyon jó volt,tökéletes felszereltség,tiszta,kényelmes. A fürdőbe átjárás,kutyát lehet vinni,minden jó volt. Én már másodszor jártam ott,a család csak most,de tervezik,hogy ujra visszamennek. Szép a Tisza part,nagyokat lehet sétálni. Az étterem választéka kifogástalan.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk a Hotelben, ez még az elsőnél is jobban sikerült. Mindennel elégedettek voltunk, A tisztaság és az ellátás minden területen jó volt, a személyzet kedves, segítőkész, a Wellness is tiszta, a vizek hőfoka jó volt. Az elutazás napján akár zárásig is maradhattunk, csak a szobát kellett leadni, ellenszolgáltatás nélkül ezt nem sok Szálloda biztosítja.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy új helyet kerestünk, ahol még nem jártunk, nagyon szeretjük a Dél-Alföldi szállásokat, ezért foglaltam szállást itt. Igazán kimerem jelenteni, nem bántuk meg és bátran ajánlom mindenkinek, nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen megyünk. Kicsit drágább az általunk korábban látogatott szállodáknál [moderálva - a szerk. ], de megéri az árát!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazából, nem szeretnék ömlengeni. Nagyon látszik hogy a hotel vezetése mindent megtesz a nyugalomért. Az ételek? ? ? Az igazi finomság minden kategória, a levestől a desszertig. Baráti társasággal voltunk ismét március 24 től 3 éjszakát. A tökéletes nyugalom, tiszta szobák, és a fürdő közelsége ismét arra inspirál hogy az ősz folyamán biztos visszatérünk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Télvégi időszakban olyan helyet kerestünk, ami közvetlen összeköttetésben van a fürdővel, így esett a választásunk a Barackra. Már a bejárat dekorációja nagyon aranyos volt. A fogadtatás kedves, az üdvözlő ital valóban üdvözlő ital volt. A szoba szép, tiszta, az ételek finomak, bár lehetnének változatosabbak.

Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.21-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.07.24. - 2022.06.21.
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2022.12.29-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 29.337,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, aroma masszázzsal, TRX használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3 nap/2 éjszaka 22.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, éjszakai pezsgős pezsgőfürdőzéssel, fürdőbelépővel, masszázzsal, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.21-ig
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
Érvényes: 2022.09.01-ig

Szállodák Tiszakécske környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Édes kettesben (1 éjtől)

TiszakécskeX