Kunné Takács Ágnes

Kunné Takács Ágnes adatlapja

Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2016.10.31

Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal voltunk már ezen a szálláshelyen és idén is ide készülünk a családommal kiváló helyen van közel mindenhez és rendkivűl kényelmes tiszta elegáns szép és tiszta kényelmes minden szempontból nem zavar a szállásadó kitűnöen berendezett modern és jó minöségű berendezésekkel ellátott és még a mai nagyon fontos olcsó
Felhasználó fényképei:
Csabai Apartman Bük, Bükfürd? -
Kiváló 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon kényelmes jól felszerelt apartman csendes nyugodt helyen van távol minden zajtól segítökész személyzet tiszta kulturált csak ajánlani tudom minden korosztály számára aki olcsot és jót szeretne családias hangulatut elöny hogy kettö televizió van van flabélos közel van a városköpont avár az arborétum
Kiváló 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Nyárfolyamán töltöttünk itt egy hetet családomnmal nagyon kellemes helyen van jó levegő csend barátságos segítőkész házigazdák kényelmes családoknak csak ajánlani tudom olcsó árak és nagyon jó helyen van mindenkinek tetszett hiszen szép a környék, finom a házigazda saját termelésü borai jó éttermek vannak a környékén szép a kilátás