Fürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, Bükfürdő

Fürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, Bükfürdő
Fürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, BükfürdőFürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, Bükfürdő
Fürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, BükfürdőFürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, Bükfürdő

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Fürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15., kollégákkal járt itt
Imádjuk.Minden évben visszatérünk.Finom ételek,kedves személyzet,remek hangulat,finom borok
Kiváló 2017. január 16.családjával járt itt
Bükfürdőn a legjobb étterem ! Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Lakodalom, Bálok szervezéséhez tökéletes hely. Nagyon finomak az ételek, mindig kedves , figyelmes személyzet. A tulajdonos mindent meg tesz azért, hogy vendégeik jól érezzék magukat. A cukrászdának a süteményei, tortái is nagyon finomak. Ár- értékarány megfelelő ! Mindenkinek szeretettel tudom ajánlani.
Rossz tapasztalatom még nem volt itt !
Gyenge 2016. július 16.családjával járt itt
Mivel sok étterem van a környéken , inkább másik éttermemet ajánlanék! Bisztróban elmegy ez a színvonal, de étteremnek kicsit kevés. A tálalás is gyors éttermi színvonalú volt. Egyetlen kellemes élmény a ma első napját töltő felszolgáló volt. Ár-érték arányt tekintve sokkal jobb helyek találhatók a településen.
Kiváló 2015. december 28.a párjával járt itt
Nagyon jót ettünk, csak ajánlani tudom mindenkinek. Pillanatok alatt hozták a kaját, a felszolgálók nagyon figyelmesek. Ma is ott fogunk vacsorázni.
Kiváló 2015. április 6. járt itt
Első alkalommal voltunk az étteremben de a kellemes környezet az udvarias és gyors kiszolgálás nem utolsó sorban a kifogásolhatatlan minőségű ételek amelyeket kaptunk kiváló. Gratulálni tudunk az étterem vezetésének és a dolgozóknak,hogy kellemes emlékkel távoztunk és lehetőség szerint visszatérünk.
Kiváló 2014. december 2.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk már a családommal itt nyaralni vagy téli pihenőn és mindig megfordultunk az étteremben nagyon jók az ételek és remek a kiszolgálás nagyon elégedettek voltunk minden
alkalommal, segitőkészek az akalmazottak gyors a kiszolgálás.
A közeljövöben is megyünk bükkfürdöre és biztosan elmegyünk az étterembe ujból
Kiváló 2014. június 11.családjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben,családdal, barátokkal, de minden alkalommal a legszínvonalasabb kiszolgálást kaptuk. Mind az ételek és italok tekintetében a minőség a legesleg jobb. Csak felsőfokon tudom értékelni a kiszolgálást, és az ételek és italok mennyiségét és minőségét illetően.
Kiváló 2014. május 13.családjával járt itt
Színvonalas szolgáltatások! ! Kitűnő ételek! ! Udvarias, precíz kiszolgálás! ! Ezekkel a szavakkal írnám le Vas megye legjobb konyhájával rendelkező éttermét! ! Számos alkalommal jártunk náluk,barátaink, rokonaink esküvőjén és családi eseményeken! Minden alkalommal azt tapasztaltuk, hogy a maximumot nyújtják, mind ételek,italok, mind kiszolgálás és minőség tekintetében!
Kiváló 2013. április 27.barátokkal járt itt
Ez az étterem a kedvenceink közé tartozik. Akár a párommal, vagy baráti társasággal, netán nagyobb létszámú csoporttal megyünk ide
mindig nagyon jól érezzük magunkat. Az ételek kiválóak, évek óta járunk ide, de még csalódás nem ért minket. Dicséret illeti a szakácsok mellett,a pincéreket is akik kedvesek, udvariasak.
Fürdő Étterem PRÉRI KFT Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőTermál Krt. 34.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
diabetikus sütemények
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
Mediterrán - max. 120 fő