Laforka

Laforka adatlapja

Regisztráció2015.08.17
Utoljára itt2015.08.17

2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Kifejezetten kedves és gyors a kiszolgálás. Rendszeresen visszajárok, mert szeretem a hely nyugodt hangulatát és az egyre csak bővülő kínálatát. Kecskeméten még csak itt találkoztam bio italokkal. Egy igazi családi vállalkozás a város szívében. A kora reggeli nyitás miatt akár egy munka előtti kávéra is beugorhat az ember.
Gyenge 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Egyik kedvencem volt nyitás után a hely. Kifejezetten finom ételek, gyors kiszolgálás és igényesség jellemezte a bisztrót. Sajnos csak jellemezte. Mint az a folyamatosan átalakuló étlapból is érezhető, sokszori szakácsváltáson van túl az étterem. Sajnos egyre rosszabb szakácsokkal rukkolnak elő.
2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Vegyes érzelmekkel hagytam el pár nap után a szállást de bátran ajánlom azoknak a magyaroknak, akik nem felső körökben mozognak. Klimatizált szobával sosem találkoztam ennyi pénzért. Biciklibérlési lehetőség, tv, konyha illetve lift (kisgyermekesek örömére) ! Párszáz méterre van minden amit Gyulán érdemes megnézni.