Alibi Kávézó Kecskemét

Alibi Kávézó KecskemétAlibi Kávézó Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Alibi Kávézó Kecskemét vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 700 városban járt márFelfedező - 2267 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43713 feltöltött kép
Szörnyű 2022. december 1.egyedül járt itt
A "Nagyanyáink sütödéje" (amit egyébként úgy hívnak, hogy "La Vita" cukrászda) kávézóval szemben, ugyanazon a sarkon, kb. 6-7 méterre a másiktól van egy újabb kávézó is, az Alibi. Rosszkedvűen, de reményekkel tele nyitottam be, miután csúfos kudarcot vallottam a szomszédban, és kifejeztem reményemet, hogy ők még nyitva vannak, délután 5 és 6 óra között vagyunk félúton, és itt biztos kapok majd egy kávét.
Kiváló 2016. október 5.egyedül járt itt
Egy megbeszélést tartottam nemrég itt. Beléptem a délelőtti órákban, kellemes illat, nyugalom, halkan duruzsoló zene, mosolygós kiszolgáló. Kértem egy melegszendvicset és egy hosszú kávét. Helyet foglaltam egy kényelmes, műbőrrel bevont, puha ülősoron. Az asztal pont megfelelő méretű 4 főnek, úgy hogy mindenki rápakol ételt italt.
2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Kifejezetten kedves és gyors a kiszolgálás. Rendszeresen visszajárok, mert szeretem a hely nyugodt hangulatát és az egyre csak bővülő kínálatát. Kecskeméten még csak itt találkoztam bio italokkal. Egy igazi családi vállalkozás a város szívében. A kora reggeli nyitás miatt akár egy munka előtti kávéra is beugorhat az ember.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2015. április 11.barátokkal járt itt
Kellemes kávézó Kecskemét egyik gasztroutcáján (a Rákóczi úton működik, hogy csak így kapásból idézzem fel, a Rákóczi gyorsétterem, a Rákóczi borozó, a Pálma bisztró, a Művész kávéház, a Dióhéj étterem és a Kecske). A kiszolgálás kedves, mosolygós, értékeltük, hogy tartanak kézműves söröket, igaz, egyedül a tapolcai Stari főzdétől, de ez is sokkal több, mint semmi.
Alibi Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapAlibi Kávézó Kecskemét - Külső képAlibi Kávézó Kecskemét - Külső kép