Lakatosné Nagy Mária
2000

Lakatosné Nagy Mária adatlapja

60 éves nő vagyok, Szolnokon lakom. Szeretünk férjemmel utazni, más városokat, tájakat megismerni.
Általában gépkocsival utazunk. Szeretjük, ha félpanzió ellátást is igénybe vehetünk.
Regisztráció2015.07.16
Utoljára itt2015.07.20

Kiváló 2023. november 29.a párjával járt itt
Közel van mindenhez. Nagyon szép volt a kilátás az ablakból. (213 szoba,)
Szoba, fürdőszoba tiszta. Fürdöszobából hiányoltam a folyékony szappant. A szőnyegpadló kopottas. Az étel változatos, és nagyon finomak. A wellnes szintén nagyon jó. A medencék jól megtervezettek, sok élménnyel felszerelve, jó hőfokúak.
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom válasza
Kedves Vendégeink!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésének kitöltésére. Örömmel olvastuk, hogy meg voltak elégedve a szolgáltatásokkal, s bízunk benne, hogy következő esztergomi utazásuk során is minket választanak.

Várjuk Önöket vissza sok szeretettel szállodánkba!
2024. február 6., , Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
Rózsa Panzió értékelése -

Rózsa Panzió Mezőkövesd

Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Nem régen jöttünk haza. A Rózsa Panzióban szálltunk meg, és itt volt a félpanzió ellátásunk is. Most voltunk itt először. Csak a legjobbakat tudom írni. Központban van, parkolási lehetőség, tisztaság, figyelmesség, udvariasság. Bő választék, ami friss árukból állt. A pincérek, recepciósok mind kedvesek, mosolygósak.