Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
A fürdő nagyon tetszett,minden igényemet kielégítette,mind a Wellness,mind az élményfürdő. A szállás is megfelelt az elvárásoknak. Az étteremben az ételek lehetnének változatosabbak. A vacsoránál a felszolgálok nem voltak teljesen felkészültek. Elfelejtették a rendelést kihozni. A recepciós hölgyek kicsit közömbösen álltak a vendégekhez.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Párom kerek jubileuma alkalmából ajándékoztak meg a gyermekeink egy szép üdülési utalvánnyal, melyet idén januárban használtunk ki ebben az Esztergomi szállodában. Mivel kisunokánkat is szerettük volna magunkal vinni, telefonon módosítani kellett a foglalást - semmi akadálya nem volt pótágyazható szobára cserélni a foglalt szobát. Úgy is elég tágas volt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Az egyik szobában gond volt a zuhanyzóval és azonnal adtak egy másikat,ráadásul lakosztályt. Nekünk pótágyas szobánk volt ami szintén nagyon tágas. A személyzet nagyon kedves, a vacsoránál hisztiző Kisfiam még egy tűzoltót is kapott, hogy legyen mivel játszon. Az ételek nagyon finomak és változatosak.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Kiváló hotel, barátságos vendéglátás. A kért erkély is megvolt csodálatos kilátással a Bazilikára. A szoba éjjel tényleg kicsit zajos, valami mindig zúg, dübörög. A lenti zene erősen felhallatszik, de kellemes hallgatni. Wellnes kiváló, talán, ha hétvégén egyik nap lenne hosszított nyitva tartás! Kellemes meglepetés, hogy egy forró medence a szabad ég alatt is üzemelt!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve,csak dicsérni tudjuk! Köszönjük a színvonalas kiszolgálást a finom ételeket.Tervezzük még visszatérünk kicsit hosszabb időre,ajánljuk barátainknak is! Köszönjük!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó: a Duna parton fekszik, ahonnan rövid sétára található a sok esztergomi látnivaló. Az egész szálloda modernül berendezett; a szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt. A félpanziós ellátás bőséges és változatos volt; általában későn mentünk étkezni, de a tálalók mindegyikében még bőven találtunk ételt, semmi sem volt kifogyva.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Három kisiskolás korú kislány unokákkal töltöttünk a hotelban 3 éjszakát. A helyismeretünk alapján nagy elvárásaink voltak a szállodával kapcsolatban. A hotel nyújtotta szolgáltatások, / minden vonatkozásban/ és az épület kialakítása, üzemeltetése méltó Esztergom szépségéhez, patinájához, modern változatban.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Nagyon jól éreztük magunkat a wellness óriási élményt nyújt különösen a szauna szeánszok tettszettek!
Az ételek finomak változatosak a tisztaság is rendben volt. Talán a személyzet lehetne valamivel "aktivabb"! A hotel dizájnja is tettszett.
Talán a hotel bejáratát jobban ki kellene táblázni, mert a fürdő mögött
nagyon el van dugva!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda tele volt,ami nem véletlen a lakosztályban kaptunk helyet az unokánkkal!Csodálatos a szoba a felszerelés,kilátás!!!A wellness is szép és kiváló a vizek hőfoka!Az étteremben csupa finom étel.Mindenkinek csak ajánlani tudom és ajánlom is!Nagyon bízom benne,hogy eljutunk még ide!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése. Nekünk szerencsénk volt, mert a Kis-Dunára, a várra és a Bazilikára volt a kilátásunk. Csodálatos volt, mikor reggel elhúztuk a függönyt és elénk tárult a látvány. Sajnos a szálloda másik oldalán a fürdő és leginkább annak zárt oldalfala látható. - ez nem nagy élmény. A Wellness fürdő nagyon közel van, gyorsan át lehet érni.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/ 2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, indiso próbaalkalommal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.03.23-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.153,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig

Szállodák Esztergom környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Évindító ajándék (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

EsztergomX