Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Az egyik szobában gond volt a zuhanyzóval és azonnal adtak egy másikat,ráadásul lakosztályt. Nekünk pótágyas szobánk volt ami szintén nagyon tágas. A személyzet nagyon kedves, a vacsoránál hisztiző Kisfiam még egy tűzoltót is kapott, hogy legyen mivel játszon. Az ételek nagyon finomak és változatosak.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Kiváló hotel, barátságos vendéglátás. A kért erkély is megvolt csodálatos kilátással a Bazilikára. A szoba éjjel tényleg kicsit zajos, valami mindig zúg, dübörög. A lenti zene erősen felhallatszik, de kellemes hallgatni. Wellnes kiváló, talán, ha hétvégén egyik nap lenne hosszított nyitva tartás! Kellemes meglepetés, hogy egy forró medence a szabad ég alatt is üzemelt!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve,csak dicsérni tudjuk! Köszönjük a színvonalas kiszolgálást a finom ételeket.Tervezzük még visszatérünk kicsit hosszabb időre,ajánljuk barátainknak is! Köszönjük!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó: a Duna parton fekszik, ahonnan rövid sétára található a sok esztergomi látnivaló. Az egész szálloda modernül berendezett; a szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt. A félpanziós ellátás bőséges és változatos volt; általában későn mentünk étkezni, de a tálalók mindegyikében még bőven találtunk ételt, semmi sem volt kifogyva.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Három kisiskolás korú kislány unokákkal töltöttünk a hotelban 3 éjszakát. A helyismeretünk alapján nagy elvárásaink voltak a szállodával kapcsolatban. A hotel nyújtotta szolgáltatások, / minden vonatkozásban/ és az épület kialakítása, üzemeltetése méltó Esztergom szépségéhez, patinájához, modern változatban.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Nagyon jól éreztük magunkat a wellness óriási élményt nyújt különösen a szauna szeánszok tettszettek!
Az ételek finomak változatosak a tisztaság is rendben volt. Talán a személyzet lehetne valamivel "aktivabb"! A hotel dizájnja is tettszett.
Talán a hotel bejáratát jobban ki kellene táblázni, mert a fürdő mögött
nagyon el van dugva!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda tele volt,ami nem véletlen a lakosztályban kaptunk helyet az unokánkkal!Csodálatos a szoba a felszerelés,kilátás!!!A wellness is szép és kiváló a vizek hőfoka!Az étteremben csupa finom étel.Mindenkinek csak ajánlani tudom és ajánlom is!Nagyon bízom benne,hogy eljutunk még ide!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése. Nekünk szerencsénk volt, mert a Kis-Dunára, a várra és a Bazilikára volt a kilátásunk. Csodálatos volt, mikor reggel elhúztuk a függönyt és elénk tárult a látvány. Sajnos a szálloda másik oldalán a fürdő és leginkább annak zárt oldalfala látható. - ez nem nagy élmény. A Wellness fürdő nagyon közel van, gyorsan át lehet érni.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A Hotel nagyon jó helyen helyezkedik el, Esztergom belvárosa a látnivalók séta távolságra vannak. A reggeli vacsora bőséges és finom, időnként az étterem kicsit túlzsúfolt volt, nehéz volt helyet találni. Sajnos nekünk a tisztasággal voltak problémáink. A függöny véres volt, a szobában pókhálók voltak. A minibár hűtője nem hűtött.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Csodás hétvége a Portobello szállodában. A férjemmel együtt érkeztünk a szállodába,ahol nagyon kedvesen és készségesen fogadtak. Nagyon tettszett maga a szálloda,benne a szobánk. s a személyzet udvarias,nem tolakodó mégis segítőkész hozzáállása. Nagyon finomak voltak az étteremben felszolgált ételek. Mindennel elégedettek voltunk,de egy kevés észrevételünk azért van.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3-4 éjszaka 35.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és műsorokkal, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.03-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral
Érvényes: 2018.12.10-ig
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.30-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 37.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, pálinka kóstolóval, programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.02-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
The Aquincum Hotel Budapest
Érvényes: 2019.03.10-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
4 nap/3 éjszaka 52.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sporteszközök és pályák használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.25-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
3 nap/2 éjszaka 3.333 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig

Szállodák Esztergom környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

EsztergomX