Portobello Hotel Esztergom

4,4
1. helyezett
a 28 esztergomi szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Portobello Hotel Esztergom
Portobello Hotel EsztergomPortobello Hotel Esztergom
Portobello Hotel EsztergomPortobello Hotel Esztergom
200 fotó

Portobello Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

132 vendég értékelése alapján

4,3Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,7Elhelyezkedés

A Portobello Hotel Esztergom legnépszerűbb csomagjai

Portobello Hotel Esztergom - Egyéjszakás kaland vasárnapi érkezéssel (1 éjtől)
Egyéjszakás kaland vasárnapi érkezéssel (1 éjtől)
39.800 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2021.08.29-ig
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)
39.800 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2022.01.02-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Portobello Hotel Esztergom vélemények

Kiváló 2021. július 30.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a környezet ,a szálloda fekvése.Közvetlen Dunapart,kilátás a szobából.Wellness részleg felszereltsége,mely közvetlenül átjárással biztosított a szállodából.Városközpont közelsége.Kedves személyzet,udvarias kiszolgálás.Egyszóval minden rendben volt.Köszönjük hogy ott üdülhettünk.
Kiváló 2021. május 23.a párjával járt itt
Nagyon könnyen megközelíthető a városból,nagyszerű ellátás,személyzet,csak sajnos felújítják a wellness részleget de azért van még látnivaló bőven
Kiváló 2020. október 15.a párjával járt itt
Csodálatosan szép hely, nyugalom szigete. Személyzet kedvessége,segítő készsége magasan kiemelkedő. Az éttermi ellátás is maximális.
Másodszor is úgy jöttünk el, hogy szeretnénk még visszatérni.
Szívből kívánunk mindenkinek akik a mi pihenésünkért mindent megtettek: Minden jót jó egészségben!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy időt szánt értékes véleményének megosztására! Örömmel olvastuk kedves visszajelzéséből, hogy jól érezték magukat szállodánkban és személyzetünk még emlékezetesebbé tudta tenni látogatásukat!
Szeretettel várjuk Önöket vissza egy következő alkalommal is!
2020. október 19., Kálmán Karina, Portobello Hotel
Kiváló 2020. október 5.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése tökéletes, a belváros 2 perc sétával megközelíthető. A kilátás gyönyörű. A személyezet kedves, udvarias. A szobák kényelmesek. Az étkezések alkalmával az ételválaszték nagyon bőséges, ízvilág tökéletes. Italválaszték első osztályú. Az élményfürdő nagyon klassz volt.
4Kényelem
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy időt szánt értékes véleményének megosztására! Örömmel olvastuk kedves visszajelzéséből, hogy jól érezték magukat szállodánkban! Szeretettel várjuk Önöket egy következő esztergomi útjuk során!
Üdvözlettel,
A Portobello Hotel Csapata
2020. október 7., Kálmán Karina, Portobello Hotel
Kiváló 2020. szeptember 27.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése csodálatos! A kilátás gyönyörű! A legjobban a szálloda személyzete nyerte el a tetszésemet.Meglepően fiatalok mindnyájan,nagyon kedvesek,figyelmesek,udvariasak!És mindenki mosolygós! Nagyon jól főznek! Nagyon jól kihasználható a szálloda melletti aquapark.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését, örömmel látjuk, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban, valamint, hogy személyzetünk munkája még emlékezetesebbé tudta tenni látogatásukat!
Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
2020. szeptember 29., Kálmán Karina, Portobello Hotel
Kiváló 2020. szeptember 27.családjával (gyerekekkel) járt itt
Második alkalommal voltunk itt, most már egy másik családot is vittünk magunkkal. Nagyon-nagyon meg voltunk elégedve mindennel, ezt a másik család nevében is tudom mondani. A szobák tiszták, szépek, kényelmesek. Az ételek kiválóak, választékosak. A szálloda igazán gyerekbarát, ami nálunk nagyon fontos volt, mivel egy 2 és egy 8 éves gyermekkel voltunk.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy esztergomi utazása során ismételten szállodánkat választották! Örömmel látjuk kedves értékeléséből, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket és kellemes időt töltöttek nálunk! Őszintén reméljük, hogy következő tartózkodásuk alkalmával is hasonló pozitív tapasztalatokkal térnek majd haza!
2020. szeptember 29., Kálmán Karina, Portobello Hotel
Kiváló 2020. július 28.családjával (gyerekekkel) járt itt
Kevés jó ár-érték arányú helyet lehet manapság találni nagycsaládosként, na nekünk ez telitalálat lett. 2, 5 és 10 éves gyerkőcökkel töltöttünk itt el egy csodás hetet. Két egybenyitható szoba a maga minden előnyével, kedves személyzet, tisztaság és mindig finom illatok, szuper fürdőrész (wellnes-t mi nem vettük ezen felül igénybe), aranyos benti játszóház, kiváló elhelyezkedés és fantasztikusan változatos és finom ételek.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves sorokat, illetve, hogy időt szánt értékes véleményének megosztására!
2020. augusztus 4., Kálmán Karina, Portobello Hotel
Kiváló 2020. július 24.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet minden tagja udvarias és segítőkész volt.Az étterem hangulatos.A reggeli és a vacsora is kifogástalan,változatos ételekkel.Mivel a szobánkhoz nem volt erkély és szárogató állvány sem a köpenyek és a törölközők szárítását nem tudtuk megoldani. Ez okozott egy pici gondot.
Kedves Vendégünk!
Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat a szállodánkban és személyzetünk munkájával, illetve éttermünk szolgáltatásaival teljes mértékben elégedettek voltak. A vendégeink által adott visszajelzéseket mindig kiemelt fontossággal kezeljük,
mert bízunk benne, hogy ezáltal fejlődhetünk leginkább!
2020. augusztus 7., Kálmán Karina, Portobello Hotel
Kiváló 2020. július 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Két éjszaka - 3 napot töltöttünk e kellemes helyen, két gyermekkel. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, közel a látnivalókhoz, a központhoz. Gépkocsival jól megközelíthető. A belső parkoló kicsi. A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias. A szobák tágasak, tiszták. A liftek nagyon lassúak, aki teheti, inkább a lépcsőházat használja.
4Személyzet
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Portobello Hotel Esztergom - Szobák
Kiváló 2020. február 26.a párjával járt itt
Régóta nézegettük már a szállodát és nagyon szerettünk volna odamenni. Most sikerült. nagyon gyors a visszaigazolás, mindenféle kártyát elfogadnak. 3 éjszakát töltöttünk el és nagyon tetszett szinte minden. A konyha , bár előre vicces volt az "őstermelőktől beszerzett alapanyagok" megnevezés, szerintem ilyennel nem is találkoztunk.
132 értékelés / 14 oldalon
Portobello Hotel Esztergom a térképen
2500 EsztergomTáncsics Mihály u. 5.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • csúszda
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • 24 órás szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink