Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 28 esztergomi szállás közül
15. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, gyalog minden könnyedén elérhető. A wellness része színvonalas. Kimondottan gyerekbarát szálloda. Nagyon tetszett, hogy az étteremben külön rész van kialakítva családok számára pici játszó sarokkal. A személyzet kedves és figyelmes.
Ide biztos, hogy visszatérünk!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Mindennel megvoltunk elégedve. A szoba az étkezés a wellness kiváló volt. Az étkezőben kialakított gyereksarok külön plusz pont. A kaja kiváló és nagy a választék. A wellness nagyon szuper volt, pont amire szükségük van a gyerekeknek, csúszdák ahol nem kellett sorban állni és addig csúszott a gyerek míg el nem fáradt és nem volt tömeg ami nagyon tetszett.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Szép, modern szálloda, gyönyörű környezetben. Ételek nagyon finomak, bőségesek. A wellnes rész is nagyon jó volt, kicsit körülményes a szobákból a lejárás. Ajánlom minden korosztálynak.

Szerényke TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A szálloda bejárata nem egy feltűnő helyen van, parkolóban elég kevés autónak van hely kialakítva, ezért 1500,-ft/éj-ért leállhatsz a mélygarázsba. (vagy marad a fürdő parkolója)A szobák átlagosak, tiszták, a pink rózsaszín műanyag, törött talpú fogmosópohár azért egy kicsit "morbid" a 4 csillagban :o) a lift nagyon lassú, inkább a lépcsőt használtuk mi is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Ősz eleji pár napos teljes kikapcsolódásra mentünk párommal, nem akartunk Budapestről sokat utazni, ezért esett a választás a viszonylag közeli Esztergomra. Wellness szállodában gondolkoztunk közel a központhoz és a Dunához.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Két kisgyerekkel (1.5 es 4 évesek) voltunk. A szoba nagyon tágas, jól elfértünk, kényelmes matracok. Nagyon tetszett az élmény medence, a csúszdák, és a kinti termál is. A gyermekjátszó lehetne egy kicsit nagyobb, 5-6 gyereknek már zsúfolt volt. Reggeli, vacsora pompás volt, főleg a kisjátszó az étkező asztalok mellett.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Három éjszakát töltöttünk el ebben a szép fekvésű holtelban a Kis-Duna parton. Nagyon szép modern ,igényes a szálloda. Az éttermi szolgáltatások kielégítőek,ízletesek az elkészített ételek.Két este is volt szerencsénk élőzenés szórakoztatásban.A személyzet segítőkész ,tisztelet tudó. Összességében egy nagyon kellemes hely.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Jeleztük a szállodának, hogy a párom laktóz és gluténérzékeny, mely egyáltalán nem jelentett problémát, tökéletesen tudta kezelni a szálloda. Az étteremben külön kijelölt hely van kialakítva a laktóz,-glutén és paleo étrendet folytató személyeknek, mely nagyon pozitív és emeli a szálloda színvonalát. Szuper hétvégét töltöttünk el. Visszajáró vendégek leszünk!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Csodálatos helyen van a hotel, a Kis-Duna parton, a kilátás a Bazilikára megnyugtató látvány volt mind a szobából mind a fürdőből. Két éjszakát töltöttünk a hotelben 5 éves kisfiúnkkal. A szoba tágas és tiszta volt, amit hiányoltunk, az az erkély. Az étterem hangulatos, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, bármely időpontban mentünk, mindig mindenből bőven volt, folyamatosan töltötték fel.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Tettszett nagyon a szoba,jó volt a légkondicionálás,kényelmesek az ágyak. Sajnos a vizes holmikat nem tudtuk hol szárítani(köntös,fürdőruha,törölköző),a szobában,ha jövőre is megyünk,erkélyes szobát kérünk majd! Az étterem,az ételek,és a kiszolgálás fantasztikusan remek volt. A bárban viszont nagyon nem tettszett a hozzáállás,biztosan zavartuk a hölgyet a rendelésünkkel!

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 14.821,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3-4 éjszaka 35.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, gyermekfoglalkozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.03.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX