Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos! A kilátás gyönyörű! A legjobban a szálloda személyzete nyerte el a tetszésemet.Meglepően fiatalok mindnyájan,nagyon kedvesek,figyelmesek,udvariasak!És mindenki mosolygós! Nagyon jól főznek! Nagyon jól kihasználható a szálloda melletti aquapark.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Második alkalommal voltunk itt, most már egy másik családot is vittünk magunkkal. Nagyon-nagyon meg voltunk elégedve mindennel, ezt a másik család nevében is tudom mondani. A szobák tiszták, szépek, kényelmesek. Az ételek kiválóak, választékosak. A szálloda igazán gyerekbarát, ami nálunk nagyon fontos volt, mivel egy 2 és egy 8 éves gyermekkel voltunk.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Kevés jó ár-érték arányú helyet lehet manapság találni nagycsaládosként, na nekünk ez telitalálat lett. 2, 5 és 10 éves gyerkőcökkel töltöttünk itt el egy csodás hetet. Két egybenyitható szoba a maga minden előnyével, kedves személyzet, tisztaság és mindig finom illatok, szuper fürdőrész (wellnes-t mi nem vettük ezen felül igénybe), aranyos benti játszóház, kiváló elhelyezkedés és fantasztikusan változatos és finom ételek.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves sorokat, illetve, hogy időt szánt értékes véleményének megosztására!
Bízunk benne, hogy egy elkövetkező esztergomi útja során ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önt!
Kálmán Karina (Portobello Wellness & Yacht Hotel)

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet minden tagja udvarias és segítőkész volt.Az étterem hangulatos.A reggeli és a vacsora is kifogástalan,változatos ételekkel.Mivel a szobánkhoz nem volt erkély és szárogató állvány sem a köpenyek és a törölközők szárítását nem tudtuk megoldani. Ez okozott egy pici gondot.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 7.
Kedves Vendégünk!
Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat a szállodánkban és személyzetünk munkájával, illetve éttermünk szolgáltatásaival teljes mértékben elégedettek voltak. A vendégeink által adott visszajelzéseket mindig kiemelt fontossággal kezeljük,
mert bízunk benne, hogy ezáltal fejlődhetünk leginkább!
Kálmán Karina (Portobello Wellness & Yacht Hotel)

Gábor1 TOP szállásértékelő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Két éjszaka - 3 napot töltöttünk e kellemes helyen, két gyermekkel. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, közel a látnivalókhoz, a központhoz. Gépkocsival jól megközelíthető. A belső parkoló kicsi. A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias. A szobák tágasak, tiszták. A liftek nagyon lassúak, aki teheti, inkább a lépcsőházat használja.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Régóta nézegettük már a szállodát és nagyon szerettünk volna odamenni. Most sikerült. nagyon gyors a visszaigazolás, mindenféle kártyát elfogadnak. 3 éjszakát töltöttünk el és nagyon tetszett szinte minden. A konyha , bár előre vicces volt az "őstermelőktől beszerzett alapanyagok" megnevezés, szerintem ilyennel nem is találkoztunk.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
A hotel szép kornnyezetben helyezkedik el kilátással a bazilikára.Már negyedszer voltunk itt és továbbá is visszatéro vendégek leszunk.A welnesz tágas és szép a víz homerseklete megfelelo.A személyzet kedves és segítokesz.A szobák tiszták és tágasak.Az étel választékos és finom.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Karácsony előtt voltam ott férjemmel hangulatosan feldíszített otthonos meleg szobával fogadott minket a szálloda. A személyzet egyszerűen felülmúlhatatlan, kedves ,figyelmes minden kérésünket a igyekezett azonnal teljesíteni,udvariasan mosolygósan. Akkor sem volt más a viselkedésük ha valaki ügyetlenül nyúlt egy pohár vörösbor után és feldöntötte azt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Gyönyörű környezetben, a kis Duna partján négy szép napot töltöttünk el a Portobello hotelben. Szinte kézzel érinthető a gyönyörű bazilika, csodáltuk az esti kivilágítást. Nagyokat csobbantunk, finomakat ettünk és élveztük a kedves, fiatal személyzet udvariasságát. Külön meglepetés volt, hogy Valentin nap estélyén szívecskékkel, pezsgővel várták a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5.
Minden igényt kielégítő szálloda, kiváló konyha, kényelmes ,jól felszerelt szobák, kedves, segítőkész személyzet.
Àtjáró a több medencés , gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt élményt nyújtó uszoda-wellness komplexumba.
Mindenkinek ajánlom!

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-3-4 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdő és wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Adalbert - Szent György Ház
4 nap/3 éjszaka 19.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
4 nap/3 éjszaka 15.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szobai bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.441,- Ft/fő/éj ártól;tt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 18.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával, élő zenével, sztárfellépővel, éjféli pezsgővel, privát szauna használattal, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.02.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes kuponnal, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig

Szállodák Esztergom környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

EsztergomX