Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

2. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
15. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Karácsony előtt voltam ott férjemmel hangulatosan feldíszített otthonos meleg szobával fogadott minket a szálloda. A személyzet egyszerűen felülmúlhatatlan, kedves ,figyelmes minden kérésünket a igyekezett azonnal teljesíteni,udvariasan mosolygósan. Akkor sem volt más a viselkedésük ha valaki ügyetlenül nyúlt egy pohár vörösbor után és feldöntötte azt.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5.
Minden igényt kielégítő szálloda, kiváló konyha, kényelmes ,jól felszerelt szobák, kedves, segítőkész személyzet.
Àtjáró a több medencés , gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt élményt nyújtó uszoda-wellness komplexumba.
Mindenkinek ajánlom!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Sok jót hallottunk a hotelről, ezért kíváncsiak voltunk rá ténylegesen milyen. A szálloda és a szobánk tiszta volt és rendezett, a személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek, reggeli, vacsora változatos és finom . Az mondták ismerőseim akik ajánlották, hogy gyerek barát szálloda, és ez teljesen igaz, gyerekszoba, köntös, és az étkezéseknél is oda figyelnek, hogy lehetőleg külön legyenek a gyerekesek és a párok ami így segítette az étkezések hangulatát.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Az M4 -en állandóan összetört a kép, Sport1 a jelzés ellenére nem fogható.(411)
Véletlenül elfeledkezett az éjszakás az ígért kedvezményekről , reklamálás után megkaptuk.
Az étterem fiatal személyzetét figyelmesen kellett volna irányítani.( az asztalon nem volt komplett a teríték, de már az italról érdeklődtek)

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Gyönyörű környezet. Nyugodt csendes szálloda, a gyermekek étkezés alkalmával külön gyermekes családok részére kialakított helyen vannak. A pincérek udvariasak. A kiskanalat hiányoltam a terítékről és az étel pultokról is hiányzott, így a kávét nehéz volt elkeverni. A kaja nagyon finom volt. A wellnessben nem volt tömeg, pedig foglaláskor tartottunk tőle.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Portobello Welnes&Yacht Hotelben 4 napot töltöttünk el a párommal. A 65. születésnapomat ünnepeltük meg. Személyzet segítségével a párom egy szülinapos tortával lepet meg az étteremben vacsora után. Személyzet nagy oda figyeléssel,kedvességgel tették emlékezetessé számomra ezt a napot. KÖSZÖNÖM MINDENKINEK. Kellemes pihenésben,ünneplésben volt részünk, megvoltunk elégedve mindennel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Budapestiek vagyunk,így közel található a szálloda(50 km). Ez a közlekedés miatt jó. Remek,hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe,ahova egyébként évente többször is ellátogatunk,mert nagyon jó a felszereltsége. A személyzet udvarias,a tisztaság kiváló. Az ételek mennyisége,ízvilága minden igény kielégít. Gratuláció a szakácsnak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, gyalog minden könnyedén elérhető. A wellness része színvonalas. Kimondottan gyerekbarát szálloda. Nagyon tetszett, hogy az étteremben külön rész van kialakítva családok számára pici játszó sarokkal. A személyzet kedves és figyelmes.
Ide biztos, hogy visszatérünk!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Mindennel megvoltunk elégedve. A szoba az étkezés a wellness kiváló volt. Az étkezőben kialakított gyereksarok külön plusz pont. A kaja kiváló és nagy a választék. A wellness nagyon szuper volt, pont amire szükségük van a gyerekeknek, csúszdák ahol nem kellett sorban állni és addig csúszott a gyerek míg el nem fáradt és nem volt tömeg ami nagyon tetszett.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Szép, modern szálloda, gyönyörű környezetben. Ételek nagyon finomak, bőségesek. A wellnes rész is nagyon jó volt, kicsit körülményes a szobákból a lejárás. Ajánlom minden korosztálynak.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247 - 8.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.24-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.10.31.
2020.06.14. - 2020.09.01.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX