Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
18. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Három éjszakát töltöttünk el ebben a szép fekvésű holtelban a Kis-Duna parton. Nagyon szép modern ,igényes a szálloda. Az éttermi szolgáltatások kielégítőek,ízletesek az elkészített ételek.Két este is volt szerencsénk élőzenés szórakoztatásban.A személyzet segítőkész ,tisztelet tudó. Összességében egy nagyon kellemes hely.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Jeleztük a szállodának, hogy a párom laktóz és gluténérzékeny, mely egyáltalán nem jelentett problémát, tökéletesen tudta kezelni a szálloda. Az étteremben külön kijelölt hely van kialakítva a laktóz,-glutén és paleo étrendet folytató személyeknek, mely nagyon pozitív és emeli a szálloda színvonalát. Szuper hétvégét töltöttünk el. Visszajáró vendégek leszünk!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Csodálatos helyen van a hotel, a Kis-Duna parton, a kilátás a Bazilikára megnyugtató látvány volt mind a szobából mind a fürdőből. Két éjszakát töltöttünk a hotelben 5 éves kisfiúnkkal. A szoba tágas és tiszta volt, amit hiányoltunk, az az erkély. Az étterem hangulatos, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, bármely időpontban mentünk, mindig mindenből bőven volt, folyamatosan töltötték fel.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Tettszett nagyon a szoba,jó volt a légkondicionálás,kényelmesek az ágyak. Sajnos a vizes holmikat nem tudtuk hol szárítani(köntös,fürdőruha,törölköző),a szobában,ha jövőre is megyünk,erkélyes szobát kérünk majd! Az étterem,az ételek,és a kiszolgálás fantasztikusan remek volt. A bárban viszont nagyon nem tettszett a hozzáállás,biztosan zavartuk a hölgyet a rendelésünkkel!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
A szoba és fürdő tiszta, esztétikus, szuper, hogy a tv-n is megnézhetők a szálloda szolgáltatásai. A felszereltség kielégítő, a kényelmet és komfortérzést szolgálja (hűtő, tv, hajszárító, törölközők, köntös, papirzsepi, stb. ) A szálloda exkluzív, különleges építésű és egyedi elrendezésű, tágas terekkel. Az étterem igényes, az ételek nagyon finomak, a választék is bőséges.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves személyzet ,gyors udvarias kiszolgálás az étel minősége nagyon jó volt! A fürdőben minden adott a jó lazuláshoz kényelmes pihenéshez.Nagyon jó volt ott lenni, visszatérünk még köszönet az üzemeltetőknek,az ott dolgozóknak !

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Csalódás. Foglaláskor nem erre számítottam. A Hotel és szolgáltatások leírásánál szerepel többek között a Paleo is. Nos, nem volt. Az ételeket megnevező táblán ott volt, de csak a desszertnél, hogy Paleo viszont az nem Paleo-s volt. 2 este tudtam volna desszertet enni, ha tényleg Paleo lett volna, a többi estén már elfogyott mire az étterembe értünk , csak a tálca állt üresen rajta a táblával.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Ami tetszett: Kényelmes ágy ,ételek finomak,éttermi személyzet kedvessége,átjárás a fürdőbe.

Nem tetszett: ajtók nyikorgása,klíma nem működött,széfet nem lehetett használni,hajszárító tartó hiányossága,kondi terem nem volt.
TV 2- műsort nem lehetett nézni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Minden szolgáltatás hozta az előzetesen elvárt színvonalat. Az étkezések választéka és ízletessége az előzetesen elvárt színvonalat is felülmúlta. A wellness részleg is kiváló, fokozni talán még egy úszómedencével lehetne.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdő nagyon tetszett,minden igényemet kielégítette,mind a Wellness,mind az élményfürdő. A szállás is megfelelt az elvárásoknak. Az étteremben az ételek lehetnének változatosabbak. A vacsoránál a felszolgálok nem voltak teljesen felkészültek. Elfelejtették a rendelést kihozni. A recepciós hölgyek kicsit közömbösen álltak a vendégekhez.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villapark Várgesztes
Várgesztes
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 11.977 - 13.474,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.02-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.950 - 13.320,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3-4 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekfoglalkozásokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergomban és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

EsztergomX