Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Régóta nézegettük már a szállodát és nagyon szerettünk volna odamenni. Most sikerült. nagyon gyors a visszaigazolás, mindenféle kártyát elfogadnak. 3 éjszakát töltöttünk el és nagyon tetszett szinte minden. A konyha , bár előre vicces volt az "őstermelőktől beszerzett alapanyagok" megnevezés, szerintem ilyennel nem is találkoztunk.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
A hotel szép kornnyezetben helyezkedik el kilátással a bazilikára.Már negyedszer voltunk itt és továbbá is visszatéro vendégek leszunk.A welnesz tágas és szép a víz homerseklete megfelelo.A személyzet kedves és segítokesz.A szobák tiszták és tágasak.Az étel választékos és finom.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Karácsony előtt voltam ott férjemmel hangulatosan feldíszített otthonos meleg szobával fogadott minket a szálloda. A személyzet egyszerűen felülmúlhatatlan, kedves ,figyelmes minden kérésünket a igyekezett azonnal teljesíteni,udvariasan mosolygósan. Akkor sem volt más a viselkedésük ha valaki ügyetlenül nyúlt egy pohár vörösbor után és feldöntötte azt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Gyönyörű környezetben, a kis Duna partján négy szép napot töltöttünk el a Portobello hotelben. Szinte kézzel érinthető a gyönyörű bazilika, csodáltuk az esti kivilágítást. Nagyokat csobbantunk, finomakat ettünk és élveztük a kedves, fiatal személyzet udvariasságát. Külön meglepetés volt, hogy Valentin nap estélyén szívecskékkel, pezsgővel várták a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5.
Minden igényt kielégítő szálloda, kiváló konyha, kényelmes ,jól felszerelt szobák, kedves, segítőkész személyzet.
Àtjáró a több medencés , gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt élményt nyújtó uszoda-wellness komplexumba.
Mindenkinek ajánlom!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Sok jót hallottunk a hotelről, ezért kíváncsiak voltunk rá ténylegesen milyen. A szálloda és a szobánk tiszta volt és rendezett, a személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek, reggeli, vacsora változatos és finom . Az mondták ismerőseim akik ajánlották, hogy gyerek barát szálloda, és ez teljesen igaz, gyerekszoba, köntös, és az étkezéseknél is oda figyelnek, hogy lehetőleg külön legyenek a gyerekesek és a párok ami így segítette az étkezések hangulatát.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Az M4 -en állandóan összetört a kép, Sport1 a jelzés ellenére nem fogható.(411)
Véletlenül elfeledkezett az éjszakás az ígért kedvezményekről , reklamálás után megkaptuk.
Az étterem fiatal személyzetét figyelmesen kellett volna irányítani.( az asztalon nem volt komplett a teríték, de már az italról érdeklődtek)

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Gyönyörű környezet. Nyugodt csendes szálloda, a gyermekek étkezés alkalmával külön gyermekes családok részére kialakított helyen vannak. A pincérek udvariasak. A kiskanalat hiányoltam a terítékről és az étel pultokról is hiányzott, így a kávét nehéz volt elkeverni. A kaja nagyon finom volt. A wellnessben nem volt tömeg, pedig foglaláskor tartottunk tőle.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Portobello Welnes&Yacht Hotelben 4 napot töltöttünk el a párommal. A 65. születésnapomat ünnepeltük meg. Személyzet segítségével a párom egy szülinapos tortával lepet meg az étteremben vacsora után. Személyzet nagy oda figyeléssel,kedvességgel tették emlékezetessé számomra ezt a napot. KÖSZÖNÖM MINDENKINEK. Kellemes pihenésben,ünneplésben volt részünk, megvoltunk elégedve mindennel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Budapestiek vagyunk,így közel található a szálloda(50 km). Ez a közlekedés miatt jó. Remek,hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe,ahova egyébként évente többször is ellátogatunk,mert nagyon jó a felszereltsége. A személyzet udvarias,a tisztaság kiváló. Az ételek mennyisége,ízvilága minden igény kielégít. Gratuláció a szakácsnak.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.12.20.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 25.449,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Fényes tanösvény belépővel, masszázzsal, Dunamente turisztikai kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

EsztergomX