Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom, Táncsics M. u. 5.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom a térképen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom értékelése:

1. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
19. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom bemutatkozása

A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján helyezkedik el. A szálloda 95 szobával rendelkezik, standard, dupla és különálló ágyas, összenyitható szobák és lakosztályok biztosítják a vendégek kényelmét.

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom képei

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves személyzet ,gyors udvarias kiszolgálás az étel minősége nagyon jó volt! A fürdőben minden adott a jó lazuláshoz kényelmes pihenéshez.Nagyon jó volt ott lenni, visszatérünk még köszönet az üzemeltetőknek,az ott dolgozóknak !

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Csalódás. Foglaláskor nem erre számítottam. A Hotel és szolgáltatások leírásánál szerepel többek között a Paleo is. Nos, nem volt. Az ételeket megnevező táblán ott volt, de csak a desszertnél, hogy Paleo viszont az nem Paleo-s volt. 2 este tudtam volna desszertet enni, ha tényleg Paleo lett volna, a többi estén már elfogyott mire az étterembe értünk , csak a tálca állt üresen rajta a táblával.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Ami tetszett: Kényelmes ágy ,ételek finomak,éttermi személyzet kedvessége,átjárás a fürdőbe.

Nem tetszett: ajtók nyikorgása,klíma nem működött,széfet nem lehetett használni,hajszárító tartó hiányossága,kondi terem nem volt.
TV 2- műsort nem lehetett nézni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Minden szolgáltatás hozta az előzetesen elvárt színvonalat. Az étkezések választéka és ízletessége az előzetesen elvárt színvonalat is felülmúlta. A wellness részleg is kiváló, fokozni talán még egy úszómedencével lehetne.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
A fürdő nagyon tetszett,minden igényemet kielégítette,mind a Wellness,mind az élményfürdő. A szállás is megfelelt az elvárásoknak. Az étteremben az ételek lehetnének változatosabbak. A vacsoránál a felszolgálok nem voltak teljesen felkészültek. Elfelejtették a rendelést kihozni. A recepciós hölgyek kicsit közömbösen álltak a vendégekhez.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Párom kerek jubileuma alkalmából ajándékoztak meg a gyermekeink egy szép üdülési utalvánnyal, melyet idén januárban használtunk ki ebben az Esztergomi szállodában. Mivel kisunokánkat is szerettük volna magunkal vinni, telefonon módosítani kellett a foglalást - semmi akadálya nem volt pótágyazható szobára cserélni a foglalt szobát. Úgy is elég tágas volt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Az egyik szobában gond volt a zuhanyzóval és azonnal adtak egy másikat,ráadásul lakosztályt. Nekünk pótágyas szobánk volt ami szintén nagyon tágas. A személyzet nagyon kedves, a vacsoránál hisztiző Kisfiam még egy tűzoltót is kapott, hogy legyen mivel játszon. Az ételek nagyon finomak és változatosak.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Kiváló hotel, barátságos vendéglátás. A kért erkély is megvolt csodálatos kilátással a Bazilikára. A szoba éjjel tényleg kicsit zajos, valami mindig zúg, dübörög. A lenti zene erősen felhallatszik, de kellemes hallgatni. Wellnes kiváló, talán, ha hétvégén egyik nap lenne hosszított nyitva tartás! Kellemes meglepetés, hogy egy forró medence a szabad ég alatt is üzemelt!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve,csak dicsérni tudjuk! Köszönjük a színvonalas kiszolgálást a finom ételeket.Tervezzük még visszatérünk kicsit hosszabb időre,ajánljuk barátainknak is! Köszönjük!

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó: a Duna parton fekszik, ahonnan rövid sétára található a sok esztergomi látnivaló. Az egész szálloda modernül berendezett; a szobánk nagyon kényelmes és tiszta volt. A félpanziós ellátás bőséges és változatos volt; általában későn mentünk étkezni, de a tálalók mindegyikében még bőven találtunk ételt, semmi sem volt kifogyva.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.07.01. - 2019.08.19.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 16.809 - 27.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdő és wellness-részleg használattal, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Esztergomban és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

EsztergomX