Levin

Levin adatlapja

Regisztráció2013.12.25
Utoljára itt2013.12.31

Gyenge 2013. december 25.családjával járt itt
Édesanyám születésnapját ünnepeltük ott pont tíz éve és idén. Akkor: Hatalmas adagok, különleges ízek, és megdöbbentően pénztárcabarát árak. Most: Éppen csak összemaszatolt tányérok, hétköznapi, már-már műanyag ízek, ellenben nyugateurópai árak. Nyilván benne is van a hiba, mert én nem bírok eleget enni, de édesanyám nem egy béldózer és ő sem lakott jól.
Kiváló 2013. december 25.a párjával járt itt
Régebben amikor a 13. kerületben laktam többször is elsétáltunk a párommal a hangulat vendéglőbe. Mindig nagyszerű kiszolgálásban és jó hangulatban volt részünk. Az ételek úgy változatosak és különlegesek, hogy nem a polip/indiai/szték vonalon mozgó méregdrága divatos/sznob igényeket elégítik ki, hanem a mindenki által jól ismert alapanyagokból és alap ételekből jó adag fantáziával összerakott gasztronómiai különlegességeket vonultatnak fel.
2013. december 25.egyedül járt itt
Munkaügyben sokat jártam ebben az étteremben, és elég vegyes a véleményem. Egyrészt nagyon modern, nagyon szép, szimpatikus a személyzet. Másrészt az ember úgy érzi, hogy a bokájánál fogva felemelik és addig rázzák amíg ki nem hullik a zsebéből az utolsó garas is. Azt a legelején le kell szögezni, hogy ez nem étterem, ez egy modern üzemi konyha!