Taverna Dionysos Étterem Budapest
1056 Budapest, Belgrád rakpart 16.

Taverna Dionysos Étterem Budapest a térképen

Taverna Dionysos Étterem Budapest értékelése:

étterem, taverna
görög
bio alapanyagú ételek ...
Élőzene:
folk, görög népzene
Gépzene:
folk, görög népzene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz, görög
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
DAFNI - max. 35 fő
ZEUS - max. 55 fő
Visa, EC/MC, Amex
Stella Artois

Taverna Dionysos Étterem Budapest bemutatkozása

DIONYSOS TAVERNA

Dionysos 1993 szilveszterén költözött a pesti Duna partjára, hogy elbűvölje városunk lakóit a görög konyha remekeivel és szőlőskertjeinek zamatos borával.
Azóta, városunk egyik kedvence lett. A kékre ... Tovább >>
DIONYSOS TAVERNA

Azóta, városunk egyik kedvence lett. A kékre festett ajtón belépve, egy görög kisváros utcáin találjuk magunkat.
A terjedelmes Étlap finomságai között faszénen sült pecsenyéket, tengeri halakat, vegetáriánus fogásokat és házias desszerteket is talál. A valódi vendéglátás kényeztető érzése, az érkezés pillanatától a távozásig elkíséri az ide betérő kedves Vendéget!
Egy cseppnyi Görögország a pesti Dunaparton! Várjuk szeretettel!

Taverna Dionysos Étterem Budapest képei

Taverna Dionysos Étterem Budapest vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Az étteremben úgy éreztem, mintha tényleg Görögországban lettem volna csak kilátással a Gellért hegyre. Röviden és tömören: nagyszerű ételek, kiváló kiszolgálás. Távozás előtt a nők még egy szál rózsát is kaptak a felszolgálóktól, igazán szép gesztus. Egyedül az árakat éreztem túl magasnak, de hát azt szokták mondani, hogy a minőségnek ára van. . .

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A jó értékelések miatt már régóta terveztem az étterem felkeresését, de csak most volt alkalmam rá. Helyfoglalás nélkül vasárnap ebédidőben - lehet, hogy szerencsém volt - sikerült asztalt kapnom. Már betérve nagyon előzékeny volt a főpincér, aki odakísért az asztalhoz. Az étel és italválaszték bőséges, az árak felső középkategóriások, de a nyújtott szolgáltatáshoz képest ez megfelelő.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy szuper hely annak aki szereti a tengeri ételeket. Többször jártunk ott, rendszerint valamit megünnepelni. Érdemes asztalt foglalni, mert mindannyiszor telt ház volt, mikor voltunk. A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek. Az ételek mennyeiek és nagyon gusztán vannak tálalva, a kiszolgálás gyors. Bátran ajánlom a görög ízek kedvelőinek, de legfőképp a tengeri ételek kedvelőinek!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal kétszer is ünnepeltünk ezen a helyen. Egyedi hangulat, csodás belső terek, teljesen más világba csöppen a vendég. Az ételek finomak, szép a tálalás. A pincérek nagyon figyelmesek. Ünnepünk alkalmával próbáltak egy kis édességgel kedveskedni, de miután jeleztük, hogy egyikőnk nem eszik édességet, hoztak mutatósan tálalva gránátalma szemeket.
Balatonfüred

2016. májusban járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Biztosra akartunk menni, ezért előre foglaltunk asztalt. A felszolgálók kedvesek és készségesek voltak. A választék fantasztikus, a halat, kagylót, rákot ki lehetett választani élőben és elkészítették nekünk. A tzatziki salátájuk is nagyon friss finom volt, minden ételen érződött, hogy jó alapanyagokból dolgoznak.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már a berendezés is nagyon megnyerő, igazi autentikus görög hangulatot teremt. Párommal voltunk, előre nem foglaltunk helyet. Sokan voltak, kicsit várni kellett, de a pincérlány kedvesen közölte, hogy pár perc és már le is ülhetünk. Van egy kis welcome étel, változatos húsos és tengeri ételek, a vegetáriánusokat is ínycsiklandó falatokkal várják.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremnek csodás hangulata van ... mintha varázslat történne és egy pillanat alatt Görögörszágban érezhetjük magunkat...Az ételek nagyon finomak.A hölgyek távozáskor kapnak 1 szál virágot(rózsát,kálát)ami megemeli a hely színvonalát...Viszatérő vendégek vagyunk és már várjuk a legközelebbi csodás Taverna Dionysos varázsát !!!

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Régóta terveztük már, hogy kipróbáljuk az éttermet, az eddog hallott vélemények tényleg nem túloznak. Nagyon kedvesen fogadtak, vasárnap kora délután értünk oda, nem igazán volt szabad asztal, de valahogy mégis találtak. A 3 éves kisfiunkkal voltunk, nagyon odafigyeltek arra, hogy a gyerek jól érezze magát, a pincér még ajándékot is hozott neki.
Veszprém
Csopak
Zirc

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta terveztük és most megvalósult. Persze helyet is előre kellett foglalni. A pincérlány vezetett az asztalunkhoz és mindjárt kaptunk ajándék meze-t. Aztán megrendeltük az ételeket. Utána körbefotóztam az éttermet. Nagyon kedvesek voltak még akkor is, mikor bekukkantottam a konyhába. Kiválaszthattuk a halat, amit megsütnek nekünk.
Balatonberény

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már régóta terveztük az étterem felkeresését, mivel a legismertebb görög étterem Budapesten, így egy csütörtök este betértünk ide. Már a fogadtatás is elegáns, az asztalhoz kísért egy pincér, a kabátokat pedig elvitte a ruhatárba. Amíg az ételek készültek, görögországi szokásnak megfelelően forró péksütemény és egy kis padlizsán saláta érkezett grátiszként.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2019.05.21. - 2020.05.21.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.12. - 2020.05.21.
Agárd
2019.05.21. - 2020.05.21.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.23.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267 - 32.047,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Taverna Dionysos Étterem BudapestX