Taverna Dionysos Étterem Budapest
1056 Budapest, Belgrád rakpart 16.

Taverna Dionysos Étterem Budapest a térképen

Taverna Dionysos Étterem Budapest értékelése:

étterem, taverna
görög
bio alapanyagú ételek ...
Élőzene:
folk, görög népzene
Gépzene:
folk, görög népzene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz, görög
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
DAFNI - max. 35 fő
ZEUS - max. 55 fő
Visa, EC/MC, Amex
Stella Artois

Taverna Dionysos Étterem Budapest bemutatkozása

DIONYSOS TAVERNA

Dionysos 1993 szilveszterén költözött a pesti Duna partjára, hogy elbűvölje városunk lakóit a görög konyha remekeivel és szőlőskertjeinek zamatos borával.
Azóta, városunk egyik kedvence lett. A kékre ... Tovább >>
DIONYSOS TAVERNA

Azóta, városunk egyik kedvence lett. A kékre festett ajtón belépve, egy görög kisváros utcáin találjuk magunkat.
A terjedelmes Étlap finomságai között faszénen sült pecsenyéket, tengeri halakat, vegetáriánus fogásokat és házias desszerteket is talál. A valódi vendéglátás kényeztető érzése, az érkezés pillanatától a távozásig elkíséri az ide betérő kedves Vendéget!
Egy cseppnyi Görögország a pesti Dunaparton! Várjuk szeretettel!

Taverna Dionysos Étterem Budapest képei

Taverna Dionysos Étterem Budapest vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
A hely nagyon tiszta, az ételek finomak, a személyzet gyors, pontos.A választék pont megfelelő, pillanatok alatt megkaptuk az ételeket, nem kellett sokat várni. A fogások nem okoztak csalódás,egész pontosan azt kaptam, amit vártam. Az apró figyelmességek jól tudnak esni. Minden rendben volt a vasárnapi ebédnél.
Balatonberény

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször megfordultunk az évek során az étteremben, legutóbb egy októberi este mentünk névnapot ünnepelni. Minden változatlan, a berendezés a hosszú évek óta jól bevált és megszokott, a kiszolgálás első rangúan elegáns. Ajándék előétel, ajándék sütőtök a vacsora végén és egy szál virág minden hölgyvendégnek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Az étteremben úgy éreztem, mintha tényleg Görögországban lettem volna csak kilátással a Gellért hegyre. Röviden és tömören: nagyszerű ételek, kiváló kiszolgálás. Távozás előtt a nők még egy szál rózsát is kaptak a felszolgálóktól, igazán szép gesztus. Egyedül az árakat éreztem túl magasnak, de hát azt szokták mondani, hogy a minőségnek ára van. . .

gyanikó TOP étteremértékelő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A jó értékelések miatt már régóta terveztem az étterem felkeresését, de csak most volt alkalmam rá. Helyfoglalás nélkül vasárnap ebédidőben - lehet, hogy szerencsém volt - sikerült asztalt kapnom. Már betérve nagyon előzékeny volt a főpincér, aki odakísért az asztalhoz. Az étel és italválaszték bőséges, az árak felső középkategóriások, de a nyújtott szolgáltatáshoz képest ez megfelelő.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy szuper hely annak aki szereti a tengeri ételeket. Többször jártunk ott, rendszerint valamit megünnepelni. Érdemes asztalt foglalni, mert mindannyiszor telt ház volt, mikor voltunk. A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek. Az ételek mennyeiek és nagyon gusztán vannak tálalva, a kiszolgálás gyors. Bátran ajánlom a görög ízek kedvelőinek, de legfőképp a tengeri ételek kedvelőinek!

Nelly81 TOP étteremértékelő
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal kétszer is ünnepeltünk ezen a helyen. Egyedi hangulat, csodás belső terek, teljesen más világba csöppen a vendég. Az ételek finomak, szép a tálalás. A pincérek nagyon figyelmesek. Ünnepünk alkalmával próbáltak egy kis édességgel kedveskedni, de miután jeleztük, hogy egyikőnk nem eszik édességet, hoztak mutatósan tálalva gránátalma szemeket.
Balatonfüred

2016. májusban járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Biztosra akartunk menni, ezért előre foglaltunk asztalt. A felszolgálók kedvesek és készségesek voltak. A választék fantasztikus, a halat, kagylót, rákot ki lehetett választani élőben és elkészítették nekünk. A tzatziki salátájuk is nagyon friss finom volt, minden ételen érződött, hogy jó alapanyagokból dolgoznak.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már a berendezés is nagyon megnyerő, igazi autentikus görög hangulatot teremt. Párommal voltunk, előre nem foglaltunk helyet. Sokan voltak, kicsit várni kellett, de a pincérlány kedvesen közölte, hogy pár perc és már le is ülhetünk. Van egy kis welcome étel, változatos húsos és tengeri ételek, a vegetáriánusokat is ínycsiklandó falatokkal várják.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremnek csodás hangulata van ... mintha varázslat történne és egy pillanat alatt Görögörszágban érezhetjük magunkat...Az ételek nagyon finomak.A hölgyek távozáskor kapnak 1 szál virágot(rózsát,kálát)ami megemeli a hely színvonalát...Viszatérő vendégek vagyunk és már várjuk a legközelebbi csodás Taverna Dionysos varázsát !!!

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Régóta terveztük már, hogy kipróbáljuk az éttermet, az eddog hallott vélemények tényleg nem túloznak. Nagyon kedvesen fogadtak, vasárnap kora délután értünk oda, nem igazán volt szabad asztal, de valahogy mégis találtak. A 3 éves kisfiunkkal voltunk, nagyon odafigyeltek arra, hogy a gyerek jól érezze magát, a pincér még ajándékot is hozott neki.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.741 - 20.927,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 23.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg és sportpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Full Moon Design Hostel
4 nap/ 3 éjszaka: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.16. - 2020.12.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.819,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 9.831,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2019.06.25. - 2021.06.07.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Budapest környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Taverna Dionysos Étterem BudapestX