Lippi87

Lippi87 adatlapja

Regisztráció2023.10.04
Utoljára itt2023.10.04

Kiváló 2023. október 4.a párjával járt itt
A High Note SkyBar Budapesten, a Bazilika tőszomszédságában található, éppen ezért impozáns látványt nyújt a mellette magasodó templom, valamint a kilátás a városra is pazar, főleg este, amikor kigyúlnak a főváros fényei. Maga a bár belső kialakítasa is igazán feelinges, a szabad téri rész rengeteg égővel, világítással díszítve, nagyon kellemes hatást nyújt.
Felhasználó fényképei:
High Note SkyBar Budapest - High Note SkyBar Budapest - High Note SkyBar Budapest - High Note SkyBar Budapest -
Kihagyhatatlan 2023. október 4., kollégákkal járt itt
A Kis-Balaton egy teljesen magával ragadó élményt nyújtó külön világ, maga az érintetlen természet. A gyönyörű környezet, a természet közelsége teljesen kiszakít a szürke hétköznapokból, nemhiába céges csapatépítők egyik kedvenc túra helyszíne, egyébként én is így jutottam el oda.
Felhasználó fényképei:
Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely - Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely - Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely - Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely - Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely - Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely - Kis-Balaton Látogatóközpont Keszthely -