lolácska1

lolácska1 adatlapja

Regisztráció2015.11.29
Utoljára itt2017.08.31

Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Mi sátorral voltunk, nagyon jók a parcellák,kényelmesen elférni ,nem zavar a szomszéd és a strandbelépő benne van az árban,bármikor ki-be lehet közlekedni a strand, az étterem és a sátor között. Kapunk egy karszalagot is, és kocsival is lehet ki-be közlekedni.
Szörnyű 2015. november 29.gyerekekkel járt itt
Az étel minősége erős közepes, viszont a kiszolgálás konkrétan a pincér viselkedése az kritikán aluli. Ha csak a kiszolgálás minőségét nézzük akkor a legrosszabb élmény amiben részünk volt étteremben. Csalogató a hely kívülről,szép a világítás,de a pincérek stílusa és modora messze elmarad attól amit vártunk az értékelések alapján.
Szörnyű 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét terveztünk ott tölteni,de hazajöttünk egy nappal korábban. A part, a strandolás nagyon jó volt, nincs messze a kempingtől, közel van nagyon, de maga a kemping kiábrándító. Közvetlenül a vasúti sín mellett van, de sajnos a megálló mellett is és egész éjszaka, hajnalba jártak a vonatok, egy szemhunyásnyit se tudtunk aludni, kis gyerekekkel egyáltalán nem javaslom.