Thermal Camping Tiszafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Thermal Camping Tiszafüred vélemények

Gyenge 2019. augusztus 9.a párjával járt itt
A parcellák elhanyagoltak, a fű már régen nem volt vágva, sőt tele volt a parcella száraz falevéllel. A közös helyiségek beáznak, a konyha is, esőben a vendégek nyakába csöpög a víz. Régi, rozsdás villanytűzhelyen lehet főzni. Jól jönne egy mikrohullámú sütő is. . . A mosogatók is kopottak.
Kiváló 2017. augusztus 17.barátokkal járt itt
Kerékpáros túrát megszakítva pihentünk itt egy éjszakát. Jó időpontban érkeztünk, az étterem éppen üres volt, estebédeltünk egy jót. Hagyományos fogyasztható ételek. A bungaló (=bungallow :-)) meglepően komfortos, két szoba, fürdőszoba, és kis főzőhelyiség állt rendelkezésünkre, ahol még néhány tányért és evőeszközt is találtunk.
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Mi sátorral voltunk, nagyon jók a parcellák,kényelmesen elférni ,nem zavar a szomszéd és a strandbelépő benne van az árban,bármikor ki-be lehet közlekedni a strand, az étterem és a sátor között. Kapunk egy karszalagot is, és kocsival is lehet ki-be közlekedni.
2014. augusztus 4.családjával járt itt
Idén is, mint tavaly, férjem szarvasi unokatestvére hívott meg ide bennünket hétvégi kirándulásra. A Campingben könnyen találtunk árnyékos parkoló-/sátorhelyet, ahol víz és elektromos áram csatlakozást is kapunk. Ingyenes belépési lehetőség van a Termálfürdőbe, amit napi 2 alkalommal élveztünk a férjemmel.
Thermal Camping Tiszafüred - Környék