Luiz

Luiz adatlapja

Regisztráció2015.11.14
Utoljára itt2016.10.24

Kiváló 2016. augusztus 4.egyedül járt itt
Jó pár alkalommal volt szerencsém ott ebédelni és vacsorázni én a magam részéről a kaja minőségével és mennyiségével nagyon meg voltam elégedve a kiszolgálás gyors és precíz az árak elfogadhatóak,a tisztaság nagyon jó a személyzet öltözete kifogástalan minden tekintetben csak dicsérni tudom ezt a vendéglátó helyet és másoknak is csak ajánlani tudom térjenek be.
Kiváló 2016. február 6., csoporttal járt itt
Baráti társasággal és a kedves vendégeim Észak Magyarországról érkeztek a felszolgálással és a vendégek fogadása nagyon tetszett nekik.
Bízom benne,hogy ez így is marad nagyon jó száj ízzel távoztak és közölték velem,hogy az ismerőseiknek is javasolják remélem,hogy városom tovább növeli turisztikai hírnevét.
Kiváló 2015. november 14.barátokkal járt itt
Egy baráti társasággal voltunk ráadásul ők Dunán túlról érkeztek és kérdezték hol tudnánk egy kellemes estét eltölteni érdeklődtem mivel vannak Kunszentmártoni barátaim ők önöket ajánlották a társaság nagyon jól érezte magát meg voltak elégedve a kiszolgálással a fogadtatással és amikor el váltunk közölték velem,hogy Szombathelyre vissza térve ajálják önöket ez engem büszkeséggel töltött el köszönök önöknek mindent.