2764 Tápióbicske, Rákóczi u. 65

Szállások Tápióbicske városában
Wellness csomagok Tápióbicske városában

Vadász Vendéglő Tápióbicske vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Nagyon jóléreztük magunkat és a személyzet is tisztességed volt,tisztaság is rendben,korrekt árak csak ajánlani tudom családok nak illetve bárkinek

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Telefonon adtam le július 5.-re Vadásztálra és Bőségtálra elvitelre a rendelést.Ismét Jó ötlet volt.Nagyon szép környezet hangulatos hely.Személyzet kedvesek figyelmesek és segitőkészek.Sok vendég volt,így csúszás volt,várnunk kellett.Amit megrendeltünk ételeket frissen melegen,látványosan tálalva.Az ételadagok nagyok,ötletesen guszták.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Hétköznap este tértünk be az étterembe, ehhez képest meglepően sokan voltak. Egy pincér volt csak, így kicsit lassú volt a kiszolgálás, valószínűleg ők sem számítottak ennyi vendégre estére. Az ételek finomak voltak, a köret számomra a rántott szelethez képest arányaiban sok volt, de maga a hús és a héjában sült burgonya ízletesek voltak.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 29.
15 éve jártam itt utoljára és ma is ugyanolyan kiváló színvonalon üzemel az étterem, mint akkor. Nagyon tetszik a berendezés, a falak és az udvar is. Az ételek nagyon finomak, bőségesek és nincsenek elszállva az árakkal sem. Így messzebbről is érdemes ellátogatni ide.
Halászlé és tojásos nokedli verhetetlen!
A személyzet is nagyon kedves.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesapámmal és a keresztapámmal jártam itt legutóbb,de a párom is volt egyszer velünk,de még ilyen finom cigánypecsenyét nem evett az édesapám ,mint amit itt adnak,pedig voltunk már egy pár helyen,és a kiszolgálás is megfelelő,a tisztaság is,az ételadag is,sőt még az árak is elég barátságosak,sajnálom hogy nincs ilyen étterem a közelünkben,mert ez az étterem egy kicsit messze van,akinek tudom,csak ajánlani fogom ezt a helyet.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 14.
Egy baráti társasággal voltunk ráadásul ők Dunán túlról érkeztek és kérdezték hol tudnánk egy kellemes estét eltölteni érdeklődtem mivel vannak Kunszentmártoni barátaim ők önöket ajánlották a társaság nagyon jól érezte magát meg voltak elégedve a kiszolgálással a fogadtatással és amikor el váltunk közölték velem,hogy Szombathelyre vissza térve ajálják önöket ez engem büszkeséggel töltött el köszönök önöknek mindent.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
Ezt az éttermet nagyon tudom ajánlani,mind fiataloknak és idősebbeknek egyaránt.Jó kis helyen van,szép környezetben.A kiszolgálás jó a személyzet is szuper.Az árak is barátságosak és a mennyiség is megfelelő.Mi többször jártunk már ott,és még fogunk is hisz ez az egyik kedvenc helyünk.Házassági évfordulónkat mindig ott szoktuk megtartani.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártam ott élettársammal,és nagyon lenyűgözött, az ételek minősége,választéka,ára,és alig kellett egy pár percet várni és máris hozták amit rendeltünk,és annyira izletesn vot elkészitve,hogy még otthon se lehetett volna jobban elkésziteni ,úgy hogy bátran merem állitani,hogy érdemes ezt a helyet kiprobálni,mert édesapám szerint,itt készitik a legjobb cigánypecsenyét.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 3.
Nagyon szeretünk oda járni családdal és barátokkal egyaránt. Bőséges adag mellett, ízletes ételeket készítenek. A hagyma krém leves cipóban az országban egyedül álló ízzel bír. Még sehol nem ettünk ilyen finom levest. Nagyon kedves, barátságos személyzet szolgálja ki az idelátogató vendégeket. A tisztaság kifogásolhatatlan,a környezet és maga az egész étterem gyönyörű szép!

Legnépszerűbb csomagok Tápióbicskén és környékén
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 10.750 - 29.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2021.04.29.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 22.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.28.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2021.10.16.
Hotel Anna
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 8.045 - 19.944,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.25. - 2021.10.23.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.656,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.

Szállodák Tápióbicske környékén
Hotel Aquarell Tápióbicske
Libra Hotel Tápióbicske
Aquarell hétköznapok (1 éjtől)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

Vadász Vendéglő TápióbicskeX