Magdó

Magdó adatlapja

Régen sokat utaztam. Jelenleg a saját és a férjem betegsége miatt nem vállalkozhatunk utazásokra, ráadásul leköt bennünket a 7 unokánk.
Családdal, barátnővel, társasággal egyaránt szeretek étterembe járni. Szeretem az egzotikus helyeket, a Lalibela afrikai, leginkább etióp éttermet, japán étterem, a különleges helyeket, Trófea, Lancelot lovag étterem stb.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Édesszájú  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2023.09.02
Utoljára itt2024.03.31

Kiváló 2023. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Tulajdonképpen mindennel meg voltunk elégedve, azt hiszem az az én hibám volt, hogy azt közöltem, hogy 13 éves ikerpárral utazunk, de azt nem, hogy igen magas gyermekekről van szó, például 45-ös a lábméretük, talán szerencsésebb lett volna nem emeletes ágyban elszállásolni őket. Kiemelném a személyzet kedvességét, szolgálatkészségét.
Wellness Hotel Szindbád válasza
Köszönjük visszajelzését a teljes személyzet nevében!
Legközelebbi alkalommal jelezze felénk a fiúk magasságát, hogy megfelelő szoba illetve ágy választással nekik is kényelmesebbé tehessük az itt tartózkodásukat.
Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Üdvözlettel: a Wellness Hotel Szindbád Csapata
2023. augusztus 21., , Wellness Hotel Szindbád